Reklama

Dioptrické bryle

sdruzeni (Út, 10. 4. 2012 - 19:04)

a ja nosim radsi cocky nez... fakt zajimave stranky
http://cms.kalinova.webnode.cz/

drak (Čt, 5. 4. 2012 - 11:04)

Ahoj ty brýle se mi líbí a...Ahoj Eliško,pokut můžu ještě doporučit, tak s plynulým přechodem, ty vypadají líp,stojí ale o něco víc.Rozhodnutí je na tobě. Budeš určitě spokojená.Můžeš poslat email pokecáme,nebo někdy ve Zlíně,já tam někdy jezdím.Čau a určitě se ozvi.

Eliška (St, 4. 4. 2012 - 15:04)

Ahoj Eliško,jak psal helkama...Ahoj ty brýle se mi líbí a pořídím si je jsou zajímavé.

drak (St, 4. 4. 2012 - 09:04)

Pošli mi prosím fotku těch...Ahoj Eliško,jak psal helkama lentikulární skla objednají v každé optice.Dělají se s ostrým přechodem nebo s plynulým přechodem je u toho nějaký cenový rozdíl .Já mám s tím plynulým,sem spokojený, napiš kolik máš dioptrií,dělají se do hodně vysokých dioptrií, já sem už v těch vyšších hodnotách a moc na výběr nemám, ozvi se jak ses rozhodla.

Eliška (Út, 3. 4. 2012 - 20:04)

Ahoj. Lentikulární čočky...Pošli mi prosím fotku těch lentikulárních brýlí díky.

helkama (Út, 3. 4. 2012 - 19:04)

Ahoj. Lentikulární čočky...opravuji [email protected]

helkama (Út, 3. 4. 2012 - 19:04)

Můžeš mi poradit kde ty...Ahoj. Lentikulární čočky si normálně objednáš v kterékoli optice.A když si koupíš nějaké menší obroučky skoro vůbec to nebude vidět. Jestli chceš poslat fotku lentikulárních brýlí napiš mi na email [email protected]

Eliška (Út, 3. 4. 2012 - 11:04)

Čau Eliško,nevím jak...Můžeš mi poradit kde ty lentikuláry seženu? Jsem ze Zlína.

xpavucinkax (Po, 2. 4. 2012 - 19:04)

Romane taky se divím, teď, když jsem zjistila, že to nejsou žádná tenoulinká sklíčka. Už když jsem si je v optice zkoušela, těžko jsem odolávala pokušení je už nesundat. Domů jsem šla bez brýlí, ale nasadila jsem je hned za dveřmi a zjišťuji, že jsem žila v úplně jiném světě! A nechala jsem si dělat hned dvoje, jedny s tenkými, nenápadnými obroučkami a jedny výraznější. Zítra hodím odkazy, teď píšu z mobilu a pc se mi zapínat už nechce, i když i u něj je to příjemná změna, sedět v obvyklé vzdálenosti a nemít monitor pomalu před nosem. Zjistila jsem, že když je sundám, už prakticky nemůžu fungovat, a to jen po těch pár hodinách, takže budu muset ještě asi pořídit čočky na ven. No jsem unešená, a ty pocity! ;)

Roman (Po, 2. 4. 2012 - 15:04)

Tak jdu zahlásit P -3,5 a L...Díky, za info...to se divím, že jsi to bez brýlí zvládala.

Jaké brýlky máš vybrané?

R.

xpavucinkax (Po, 2. 4. 2012 - 12:04)

Tak jdu zahlásit P -3,5 a L -4,25... a docela jsem zírala, takový skóre jsem nečekala, nicméně nedá se říct, že by mě to nějak mrzelo či sklátilo, že :) Paní doktorka mi jen káravě sdělila, že si je zasloužím a že se docela diví, že jsem k nim trefila.
Pro brýle si jdu odpoledne, ale pořád jsem z toho dost rozpačitá. Jako těšim se hrozně, ale nějak se na ten "coming out" ještě necítím, tak si je budu asi ještě chvilku užívat jen tak v soukromí :)

drak (Po, 2. 4. 2012 - 09:04)

Čau Eliško,nevím jak vysoké dioptrie máš,ale určitě se neztenčená skla dělají,já je měl.Před třemi týdny sem dostal silnější brýle a místo tenčených skel,které mi doporučili si nechal udělat lentikuláry,je to něco jiného.Cena byla rozumná,nelituji toho že sem přešel na lentikuláry.Můžu ti je jen doporučit.Napiš jak ses rozhodla.

Eliška (Ne, 1. 4. 2012 - 13:04)

Mám vysoké dioptrie a doktor říkal že si budu muset koupit tenčené skla do brýlí a že jsou docela drahé já ted nemám na drahé tenčené skla peníze chtěla bych vědět jestli se ještě vůbec dělají obyčejné neztenčené skla díky za odpovědi.

xpavucinkax (Pá, 30. 3. 2012 - 19:03)

Dnes jsem se chtěla objednat k očařce, počítala jsem s delší čekací dobou, ale někdo jim vypadl a jsem hned na pondělní ráno. Jsem nervozní jak pes, ale absolutně nepochybuju o tom, jak to dopadne, protože poslední dobou vidím čím dál hůř (ale tak strašně se těšim... absolutně netušim, kde jsem sebrala odvahu, ale potřebuju to jako sůl po všech stránkách ;-))

Mike (Po, 26. 3. 2012 - 13:03)

Dlouhou nesměle nakukuju, z...Jen směle do toho pavucinko, budou Ti určitě slušet. :-)

xpavucinkax (Po, 26. 3. 2012 - 12:03)

Dlouhou nesměle nakukuju, z brýlí jsem paf od puberty, kdy jsem začala i špatně vidět na dálku, okolo 2 D tipuju určitě, ale není síly, která by mě donutila na přeměření jít, i když vím, že by se mi to líbilo a i si je vybrat, denně nosit... když já se stydim :-(

drak (St, 21. 3. 2012 - 10:03)

Ahojky, dostal sem silnější brýle a tak jsem vyměnil půllitříky za lentikuláry,vypadají zajímavě,ale jsou fajn.Stačily dva dny a zvykl sem si na ně.Příště budou určitě zase lentikuláry,pokut má někdo víc dioptrií můžu doporučit,já se jim bránil,ale byla to chyba.

Mike (Ne, 11. 3. 2012 - 16:03)

Ano já se tedy na tohle...Ahoj no konečně někdo kdo je na tom podobně :-) Jak píše helkama prostě je začneš nosit, naučíš se přes ně koukat za pár dní, když tak se ozvi a poradíme jak na to.

Katarína (Pá, 9. 3. 2012 - 15:03)

Ahojky. Znáte někdo oční studio Aleše Žejdla v Brně? Vidím na to docela dost reklam, tak jsem chtěla vědět, zda s tím máte někdo zkušenost. Potřebovala bych nové brýle, možná i dioptrie přeměřit, tak abych věděla kam jít. Děkuji za odpovědi!! :)

helkama (Ne, 4. 3. 2012 - 17:03)

Ano já se tedy na tohle...Ahoj.Nemusíš si oči kazit.Když si pořídíš minusový brýle pro začátek tak -2 až -3 dioptrie a budeš je nosit tak si na ně za chvíli zvykneš.Vyzkoušej to a uvidíš že to funguje. Když tak mi napiš na [email protected]

Reklama

Přidat komentář