Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 01:01)

Nikdo jim do hlavy nevydi

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 14:01)

Splněny sen, těžko se to popisuje

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Nejlíp se otom premejsli když do sebe člověk kopne pár piv, s matkou mám vztah od malička a jako její syn se o ní budu zajímat až do smrti, spolecne soužití s ní mě vyhovovalo ale v malém bytě sem zůstat nechtěl. Občas tu někdo prespi ale nic vážného, chybí mi matka kterou bych mohl smirovat a ocumovat. Vím že má nějakého kamaráda kterému občas volá což chápu ale nikdy mi ho nepredstavila. Ví že bych byl moc nerad kdyby ji někdo ublížil, nebo podváděl

Elijah (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Na sexe s matkou nieje nič zle.Raz som vyskúšal a bolo to fajn .

Viktor (So, 9. 1. 2021 - 13:01)

Také mě hrozně rajcuje máma. Když klečí v kuchyni na čtyřech s vyšpulenou zadnicí nejraději bych jí ho tam fouknul. Ale fotr mi to nedovolí. Nechá mě jen sáhnout a občas líznout. Mrdat kundu jí smí jen on. Takže musím počkat až se udělá a řekne mámě aby mě vykourila. No aspoň něco.

Lada (Ne, 27. 12. 2020 - 03:12)

Jsem rozvedená, za rok mi bude padesát, macatější postavy, větší zadek, prsa, dole neholená. Můžeš i přes noc. [email protected]

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 10:06)

to by se mi líbilo macatý mám rád i ten zadek prsa i to neoholení by mě lákalo

W (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

No jo ale vždyť jsi jen prostitutka která tu loví zákazníky a to není ono. Stačí pohledat na netu. A taky je a to je o různé nemoci. Kámoš chytil od takové nějakou hnusnou těžko léčitelnou žloutenku a nepomohla mu ani šprcka. Brrrrr hnus.

Anna (Čt, 24. 12. 2020 - 02:12)

Chlapci. Záleží na mámě jestli budete připuštěni, nebo ne. Já mám se synem dobrý vztah. Zběsile, i přede mnou onanuje, já ho od toho neodrazuji, ani se nepohoršuji. Přiznávám, že mne vzrušuje, ale ani on, ani já neuvažujeme o spáření.

Syn (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

A jsi u toho nahá když si honí?Mamka že začátku taky nechtěla abych do ní zasouval a připouštěl jí. Ale přišel den kdy sem jí přemluvil ať leží nahá a nechá mě si hrát.mamka je silnější takže má fakt macka a když roztahla nohy neodolal sem a řekl ji ze si ho jen na ni polozim. Tak sem si sedl k ní hodil její nohy přes sebe a roztahli sem jí pysky a položil ho tam a pomalinku jezdil z venku a ona mě nechala.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

A stříkl jsi tam sperma ?

Anna (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Proč bych měla být nahá? Nemusí k ničemu dojít, ne?

Honza (Pá, 1. 10. 2021 - 22:10)

budeš nahatá pro mě maminko moje?

Anonim (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Tak aby měl na co koukat.
Precejen pohled na nahou ženu dělá dost.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Podle mě kolikrát synům nejde o pohlavní styk ale vyjádřit matce své city k ní

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 23:01)

To mi povídej. Jednou jsem se opil a aniž bych tím myslel něco erotického, jsem jí objal a řekl, řekl, že jí mám stejně rád i když je na mne zlá. Dostal jsem takovou facku, že jsem si sedl na zadek.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Já jednou té své napsal sms že se mi líbí a stačilo, sama mi píše kolikrát sama od sebe ale podle mě kazdej chlap myslí na svojí mamku, já zjistil že ikdyz sní už neziju tak není den co bych na ní nemyslel a chtěl ji jen pro sebe

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Zvrhlé nicméně není den co bych na ní nemyslel

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 13:01)

Podle mě je to přirozené když syn s matkou se navzájem mohou sexuálně přitahovat

Dan (Čt, 24. 12. 2020 - 04:12)

Mě se to stalo několikrát že mě mamka pristihla při tom, podle mě věděla že mě to ani nevadilo žil sem sní v jejím bytě ale nedostatek soukromí nám nějak nevadil, před časem sem tu psal že sem rád poslouchal jak si to dělá ona

Reklama

Přidat komentář