Reklama

Vzpomínky na totáč :-))

Mudr. Penetrák (So, 25. 3. 2017 - 13:03)

co je? Čeho máš rakovinu?má hovno rakovinu, je blbej!

hm.... (So, 25. 3. 2017 - 13:03)

co je? Čeho máš rakovinu?Nějak se nechce vyjádřit :). Čím to?

tak (Pá, 24. 3. 2017 - 22:03)

lékaři mně zničili...co je? Čeho máš rakovinu?

chovat (Pá, 24. 3. 2017 - 16:03)

uveď kteří doktoři to...se slušně k takovému id-iotovi?
Čeho máš rakovinu a s čím dalším si nemocný? Buď konkrétní. Odkud jsi? Ve které nemocnici ti zničili zdraví a jak se jim to podařilo?

jak (Pá, 24. 3. 2017 - 16:03)

Je vidět, že jsem píchl do...si Mamut dodává důležitosti :)). že tady lidem pro smích, to soudruh nepobral.

mamut (Pá, 24. 3. 2017 - 13:03)

mamute ty jsi jediný co...Nápodobně...................

. (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

Je vidět, že jsem píchl do... mamute ty jsi jediný co píchl klackem do hovna, stále jen blbě pindáš a jediný argument je že komunisti jsou poctivý. Tak když si to myslíš, užij si to, lidi dobře vědí kde je pravda. Víc je škoda psát, škoda času trávit s volem čas

bohužel (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

Tedy kdo je podle vás...lékaři mně zničili zdraví, sdělte mně seženu dobré lékaře, dále mně sdělte, kde a jak mohu reklamovat lékařské zákroky, když lékařská komora neraguje a nemám kde dovolat spravedlnosti. Pokud něco zmrší dělnická třída nemám problém se domoci práva

chovej se slušn (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

ty jsi za ču-ráka? Oni...uveď kteří doktoři to byli a jejich adresy a uveď konkrétní případy, jak pomohli, chci se na ně obrátit. Dík

mamut (Čt, 23. 3. 2017 - 23:03)

Je vidět, že jsem píchl do vosího hnízda. Jen si ulevte. Pro pravdu se vždycky lidi nejvíc zlobí. Meze lidské omezenosti jsou neomezené. A ten, kdo nemá argumenty, tak dokáže jen prskat a urážet. Ukazuje tím jen na svoji ubohost. Nechápe příčiny a následky. Ale to je Váš problém. Já se jen dobře bavím. Však čas ukáže, kdo měl pravdu.

Co (Čt, 23. 3. 2017 - 20:03)

No, určitě máte pravdu. Vy...vy duté komunistické palice máte pořád s tím Mácháčem od ROH? Asi proto, že vy, partajníci jste tam asi dost často na rekreaci za pár korun jezdili, jinak nevím. Normální bezpartijní člověk se k rekreaci snad ani nedostal, alespoň moc takových lidí neznám. Většinou se jezdilo individuálně, přes nějakou cestovní organizaci(třeba CKM, Autoturist), anebo zkrátka většina lidí jezdila na své chalupy nebo chaty.

Hm, (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

vzdělanci konkrétně...Tedy kdo je podle vás slušný a pracovitý člověk, když to podle vás nejsou např. doktoři? Nejste náhodou jeden z těch, co uznávají jen komunistickou dělnickou třídu a všichni ostatní jsou paraziti?

Mamute, (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

Tak ty lidi, kteří byli ve...Tedy to jste mne rozesmál
Komunista, že je čestný a poctivý člověk?. Co vidíte čestného a poctivého na likvidaci živnostníků, likvidaci zemědělců, zavírání lidí za jiný než bolševický názor atd, mohl bych pokračovat dále.
Vy bolševioci nikdy neprokouknete, ani kdybych vám do téivaší rudé palice mlátil perlíkem.
Co vy jste za hovada, to je neskutečné.

malá rada (Čt, 23. 3. 2017 - 17:03)

ty jsi za ču-ráka? Oni... ten co napsal ten příspěvek nad tebou je vymatlaný hovado, spisovatelé jako Tonda Zápotocký, Marie Majerová a několik jim podobných to byl plevel, přidal bych k nim toho holomka Nepoživatelného (Nejedlý). Spisovatelé to je elita národa, a ten kdo umí napsat pořádnou knihu zaslouží metál. Ne nějaký bolševický hovada. Na Olšanech leží z Gottwaldem pěkná pakáž.
pro Hele : mamut je vůl, má zarudlý mozek a v prdeli žerď od ruskýho práporu.

Hele (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Každý to má nastavené...Mamut, pořád dokola opakuješ, že co jsme si zvolili, to máme.
Já dodám...díky za to, že tu možnost jsme měli a doposud máme. Lepší, než když nás soudruzi jako ty, vyštvali povinně k urnám volit jednu stranu.

co (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

vzdělanci konkrétně...ty jsi za ču-ráka? Oni doktoři nic nedělají? Mně zachránili život. Moji vnučce vyléčili rakovinu, ty zkriplený hovado.
A že ty nečteš knihy, to je tvá "vizitka", já jsem rád, že spisovatelé existují a píší.

pro fanis (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

pro nick: sudruhu Mamute; ...vzdělanci konkrétně doktoři a spisovatelé jsou pěkné potvory, nic nedělat , jen brat peníze. Na divadla, sport a podobné ptákoviny se dnes dávají neskutečné peníze - ze společného. Když tam někdo chce jít ať tam jde, ale za svoje

f (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Jasně, všichni jsou svině... s vámi bolševiky nemá cenu vůbec diskutovat, vy svině komunistický budete tvrdit že Masaryk střílel do dělníků, Horáková dělala protistátní činnost, vy svině budete pořád lhát i když budete zakopaný 3m pod zemí! Ale už neřeknete že do demonstrujících lidí stříleli Lidový milice - tvrdá pěst dělnické třídy, nikdy uzákoněná, tudíž nelegální ozbrojenci vypatlanci všeho druhu. Dále stříleli utíkající na hranicích vojáci, zastřelili omylem rakouského i německé občana; že Horáková byla na okupace dva roky v Terezíně, aby ji pak o válce zamordoval komoušský režim vyprovokovanou provokací.
a několik desítek lidí popravených nezákonně, vyprovokovaných procesech, vojáky generály, studenty, včetně dobytků, kteří tyto procesy také prováděli a obhajovali, Slánský spol. ! čest soudruhu mamute

mamut (Čt, 23. 3. 2017 - 11:03)

pro nick: sudruhu Mamute; ...Jasně, všichni jsou svině a jen Vy jste ten poslední poctivý a svatý člověk na světě. Takové povídačky můžete povídat Vašim vnoučatům, ale ne člověku, který něco prožil. Komunista podle Vás nebyl nikdy poctivý atd. Opět hospodský folklór a zaslepenost spolu se závistí. Nehájím hajzly, kteří byli v KSČ jen z prospěchu. Ale hájím lidi, kteří dokázali něco poctivě vybudovat a to zdarma ve svém volném času. A paní Horáková ? Tam protistátní činnost byla prokázána. Problém byl pouze v exemplárním hrdelním trestu. Bohužel, taková byla doba. Stejně jako ona dopadli v USA např. manželé Rosenbergovi. Každá dobrá myšlenka se nechá zneužít. Je to jen o lidech. A ty svině se najdou všude, třeba i mezi nestraníky a zahrádkáři.

fanis (Čt, 23. 3. 2017 - 07:03)

pokud jsi jezdil ven,... pro nick: sudruhu Mamute; tak to prrrr! To není pravda! Jezdil jsem 15 let od podniku na výstavy v NSR, Franci0, Belgie atd., kde se hodně pracovalo, aby se stihlo zahájení výstavy. Jel napřed kamion se zbožím, a my dva nebo tři blbci na práci volhou, vždy byl s námi někdo od Centrotexu, obvykle to byl řidič a to byl i náš hlídač, estébák. Já ani moji kolegové jsme nebyli ani jeden komunisti, měli jsme služební pasy, dostali jsme na jídlo valuty. Pochopitelně že to bylo dobře placené a když si ušetřil na jídle, ledacos jsme si koupili a přivezli, kdo nedržel hubu, závist ostatních spolupracovníků , dostal jsem zákaz vycestování. Ale nikdy jsem nikoho nemusel práskat, udávat ani podávat hlášení, na to byl určen jen jeden, ten který mezi nás nepatřil. No pro zajímavost v den zahájení přijeli ředitelé podniků, kteří měli účast na výstavě. Naparovali se, chodili sem tam s balíčky s obchoďáků akdyž se nás na něco zeptali, tak diskrétně kde je ulička lásky! jinak je nezajímalo nic akorát nějaká žranice, kterou konali pořadatelé, tehdy jsme věděli hovno co je raut. A to byli ti zasraní bolševici, ředitelé kteří kolikrát hovno znali, ale stranickou pílí se dostali nahoru. To byli ti vychcánkové, vypočítavostí a ze strachu v partaji. kolikrát se v hotelu na pokoji ožrali a k nám se chovali ,,kamarádsky" pak jsme vyslechli různé žvásty: jak to pude do prdele, jak to jednou praskne. Mamut kecá a hájí komunismus, ale je to taky svině. Komunista nebyl nikdy poctivý, ze začátku tam jen samej póvl, pepíci, nemakačenkové, provokatéři, po válce tam vlezlo plno nadšených lidí, vzdělanců, doktorů spisovatelů ale když viděli co ta prasata dělají, co udělali s Horákovou, co dělají v Rusku tak postupně vystřízlivěli. Jen slaboduchý blbci to chválí dodnes.

Reklama

Přidat komentář