Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Dobrá volba, super barva. Pak napiš první dojmy, hlavně na ten halux a jak se ti v nich bude chodit.

Nona (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Tak jsem je našla na tom Varimar.cz a mají je tam ještě dražší, ale ono je to jedno. Hele, jaké ty bys doporučil, nemyslím barvu ale typ. Ty halux jsou asi pro hodně zdeformované nohy, ne? To já ale nepotřebuju.

Jana (Út, 15. 9. 2020 - 15:09)

Pro dokonalý odpočinek a úlevu, jak píšeš, bych k haluxu přidala tu vyměkčenou patu a bylo by to dokonalé. Vlastní zkušenost s posledníma korkáčkama.

Nona (Út, 15. 9. 2020 - 22:09)

Jakou patu? Ty boty mají tvrdou patu? Jsem z toho matěj, fakt. Které teda ty nebo vy doporučujete, aby byly komplet pohodlné?

Jana (Út, 15. 9. 2020 - 22:09)

Jak jsi psala dřive tyto jsi si na Dozodu vybrala :Celokožená zdravotní domácí obuv s vyměkčenou koženou stélkou a mechovou mezipodešví - růžové. pod fotkou tam ještě máš malé detajlní fotky úprava stélky pro halux a úprava stélky s vyměkčením paty. Halux super a navíc s jedná se ještě o dodatečné vyměkčení, abys měla nožky jako v bavlnce a je to kompletně pohodlné. Jak jsem psala sama je mám a jsou úžasné. Klidně se ptej ráda ti poradím.

Rapid (Út, 15. 9. 2020 - 16:09)

Asi mi nezbyde, než vyzkoušet na sobě. Jen se zkusím domluvit na jiné gumě na podrážku.

Jana (Út, 15. 9. 2020 - 22:09)

Jaké tedy a s jakou podrážkou nosíš teď?

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Taky mám s haluxem - jednoznačně parádní.

Pavel (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Psal jsem dobrá volba, zejména pro ten Halux. Dost lidí to asi odradí, ale opak je pravdou. Je to super úprava stélky, lépe podrží nohu ( nevyjíždí ti ven) a připadne mi, že jsou nejpohodlnější, jaké kdy byly. Nosíme je s manželkou už dlouho, nohy máme úplně normální a nemůžeme si je stále vynachválit. Dej na svoji první volbu a běž do nich, budeš fakt maximálně spokojená- jsou neskutečně příjemné.

Nona (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Díky moc, napíšu.

Adam (Pá, 11. 9. 2020 - 06:09)

Čtu poprvé vaši diskuzi a dost dobrý. Před chvílí jsem vstával a své nohy jsem automaticky z postele vsunul, nebudete mi věřit do korkáčů a vykročil do nového dne. Nosím je také a hodně rád, prostě jsou už nepostradatelné a mojí letitou součástí. Tak pro všechny palec nahoru.

Dominika (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Najskôr som si myslela, že ich zaujala moja francúzska pedikúra potom som zase mala dilemu , že či sa môžu nosiť silonky do Birkenstockov ale ja sa v takej kombinácií cítim pohodlne a príjemne. Kamoške z triedy sa to tiež páči a začala to tak aj ona nosiť :)

Dominika (St, 9. 9. 2020 - 22:09)

Ja nosím korkače značky Birkenstock ako prezúvky v škole a do nich telové silonky k šatám a mám pocit, že každý mi pozerá na nohy, hlavne na chodidlá. Asi to bude bude tou kombináciou Birkenstocky a silonky. Pozerajú po mne nielen dievčatá ale aj chlapci :)

Zdeněk (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Kombinace korkáče i Birkenstocky, silonky a také na boso je prostě úžasní kombinace a jedna z věcí která na ženě na 100% zaujme. Kdyby jsi neměla co ukázat, jistě to nebudeš nosit. Jsou pro tebe ty pohledy na chodidla příjemné nebo ne? A je vás takových více?

Anonym (St, 9. 9. 2020 - 01:09)

Ado, nezajimaji nas tve haluxy, ale Katciny vysoke bile korkace ve druhaku.

Katka (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

Haluxy Ády tě nezajímají a ty stejné moje ano,nějaké divné? Já s haluxovou stélkou nemám žádný problém, zvykla jsem si hned. U ostatních to může být jiné a také mě to zajímá a vyslechnu jiné názory.Škoda, že se neumíš podepsat. Pro zajímavost jaké nosiš ty?

Rapid (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

Zcela jistě zvolené Vanimary sluší. Mně jen vadí guma na podrážku, kterou používají. Ale estetický dojem nekazí. A jinak, anonyma neřešte, nemá to smysl.

Katka (St, 9. 9. 2020 - 20:09)

Co vám vadí na té podrážce, gumě?. Především ta na "klínku" je hodně vysoká a tak hned se neochodí a vypadá dobře. Vidím v tom výhodu třeba oproti Protetikám, které rok nikdy nevydrží. Nebudete možná věřit, ale i přes moje mládí jsem už vyzkoušela a nosila hodně různých korkáčů. Poslední moje školní byly myslím Kordany na klínku dnes se už nedělají, byly velmi příjemné, podrážku jsem neochodila za čtyři roky, ale pásek byl úplně roztrhaný na odpis. A Vanimary zvolené jsou dobře, už jsem je prověřila, mám je i s jinými a nosím doma, tak jako moje nejmilejší je mám i ve škole.

Rapid (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Pokud máte s těmi "drážkami" či "ornamenty" nebo jak to nazvat, je tvrdá a umí se sklouznout. Ta, co bývala dřív na Kordanech, včetně těch na klínku, a před lety ni na Protetikách, taková jakási hrbatá mozaika, byla lepší.

Katka (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Doma mám dvoje s drážkami , jedny ve škole a vůbec nepozoruji, že by klouzaly a jestli je tvrdá nedovedu posoudit. Ty korkáče co nabízíte jsou nové a v jakých barvách?

Reklama

Přidat komentář