Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Nemalý počet párů (asi jsem posedlý tím pocitem radosti, když nějaké nové, hezké přinesu domů) je v různých barvách (Červené, žlutozlaté, modré, vzor kytek vzor korku atd.), ve velikostech 35 - 38. Takže to je spíš o tom doručení fotky.

Áda (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Jak jsem psala mám haluxáčky od začátku prázdnin a jsem z nich nadčená. Jen jsem začínala mít obavu, jestli takové menší nazvyklé bolení kloubu u palců ustoupí. Od pondělka už nic nebolí. Myslím, že noha si musela zvyknout na to nezvyklé prohloubení, ikdyž na můj vkus to trvalo dost dlouho. Teď právě posouvám nohy v korkáčích a vychutnávám tu pohodu. Máte někdo podobné poznatky z toho ďolíku?

Terka (St, 9. 9. 2020 - 15:09)

Bude to asi tím, že noha z rovných korkáčů na toto tvarování nebyla zvyklá. Nevím, jestli tak dlouho, jako u tebe, ale také to byl chvíli pro mne nezvyk. Bude to především úprava pro ty, kdo mají ty palečky už trochu asi vybočené. Přesto se mě v nich chodí doposud ze všech korkáčů nejlíp. Diskuze je otevřená, tak některé mohou zajímat i věci spojené s nošením, názory ostatních a třeba radu i ohledně haluxů. Když se dívám kolem sebe, tak hodně lidí nemá ty palečky a nohou moc rovné a o se týká jak žen i mužů. A třeba právě tyto upravené korkáče jim mohou trochu pomoci.

Martin (St, 9. 9. 2020 - 14:09)

Ado, měl jsem to také tak. Mám jeden palec mírně vbočený a v korkáčích bez této úpravy mne občas trochu bolel. V "haluxáčcích" je to pohoda :-)

Katka (Po, 7. 9. 2020 - 23:09)

Před pár dny jsem nastoupila do druhého ročníku gymnázia v nových korkáčích. Jak jsem se rozhlížela jsem na celé škole asi jediná. Mám ty nejvíc vysoké, tak jsem zvědavá jestli se někdo přidá, skoro všechny holky si je už vyzkoušely a chvíli se v nich prošly.

Rapid (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

Jaký výrobce a barva zvítězil ve volbě?

Jana (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Zcela určitě v nich budeš nepřehlédnutelná a připrav se na to, že chlapci budou tvé nohy stále pozorovány, tak to bylo už za nás. Tyto pantofle přitahují stále pozornost. Také bych ráda věděla, jaké pohnutky vedou mladou slečnu k jejich nošení ve škole? Jinak samozřejmě chválím za výběr, výtečná volba a vkus.

Katka (St, 9. 9. 2020 - 17:09)

Máš pravdu Jsem v nich hodně vidět, hlavně teď ještě září úplnou novotou. Komentáře a sledování mých nohou mi nevadí, spíš naopak, mám ráda vysoké podrážky. Nosím také i jiné vysoké pantofle a ráda se v nich i trochu předvádím, tak to upoutá vždy pozornost. Moje pohnutky jsem psala v předchozím příspěvku, korkáče miluji, to jistě znáš, nosím je doma, tak proč ne ve škole, kde trávím spoustu času a jsem v nich uspokojená. Za pochvalu výběru díky.

Jsi (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

mladá holka, neměla by ses zesměšňovat v pantofích. Jako přezůvky ano, ale venku je to trapas.

Zdeněk (Út, 8. 9. 2020 - 06:09)

Proč ses rozhodla nosit korkáče ve škole? Muselo ti být jasné, že budeš s tímto obutí osamocená a jestli můžu jaké přesně nosíš? Jinak to musí být pěkné a moc ti fandím !!

Katka (St, 9. 9. 2020 - 17:09)

Korkáče nosím už jako samozřejmost od dětství. Rodiče je nosí oba i setra, tak mi to nepřijde nějak zvláštní. Nosila jsem je ve škole, tam jsme byly tři, v prváku také sama a ty školní už byly tak ochozené a pásky vytahané, že jsem si pořídila nové. Že je nosím sama mi vůbec nevadí jsem na mě zvyklá, navíc se mi líbí jako takové a jsem v nich i trošku vyšší. Nosím Vanimary s haluxovou stélkou s mechem na klínku a vybrala jsem si s tmavě modrým pásem.

Zdeněk (St, 9. 9. 2020 - 22:09)

Z tvých otevřených odpovědí zcela cítím náznaky, že korkáče pro tebe budou mnohem víc, než jen školní přezůvky a domácí obuv.

Katka (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Ano, dobrý úsudek, otevřeně už několik roků jsou mým fetišem, stejně jako rodičů, které jsem často tajně pozorovala, jak s korkáčky vyvádí. Každý přece něco zdědí a já se tomuto vůbec nebráním.

Jana (Čt, 10. 9. 2020 - 19:09)

Katko, jsem naprosto v úžasu a příjemně překvapená, že jsi kdo další mezi námi, která šla ven s tímto přiznáním, stejně jako před časem já. Spojuje nás na dálku to nejsilnější spojení korkáčů s nohou, které vnímáme úplně jinak než řeknu běžní nositelé. Vím, že nás náruživých v korkáčích běhá mnohem víc. Ještě se zeptám, jestli rodiče vědí o tvém zaměření, případně co na to říkají?

Katka (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Před třemi roky mě mamka nečekaně načapala v pokojíku s korkáči v posteli v intimní poloze. Odešla a pak se zeptala jestli mě vzrušují. Řekla jsem ano, dál nic neřešila a poprvé mi řekla, jak to má ona a táta. Dávno jsem to věděla. Nosíme je doma pořád, tak se není čemu moc divit. A táta od té doby mě vnucuje stále nové korkáče, když si je kupují s mamkou. Takže to o sobě už všichni víme.

Standa (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

To v nich taky spíš? A pořád, nebo jen někdy?

Katka (Ne, 13. 9. 2020 - 21:09)

Ještě jsem v nich nikdy nespala, ale možná dobrá inspirace. Jen je velmi ráda pořád nosím, cítím na nohou a ráda se v nich uspokojím.

Rapid (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Nemůžu si pomoci, ale vaše písmenka, jak vás matka přistihla a nyní i že je používáte k uspokojení probouzí zvědavost...
Jo, a nabídka na nějaké Kordany či Rapidy stále platí :-)

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Pro upřesnění byla jsem přistižena mamkou, jak se uspokojuji s vibrátorem a korkáče měla na nohou.

Standa (Po, 14. 9. 2020 - 12:09)

Chtěl bych ještě dodat, že můj zájem rozhodně neměl vyznít jako motivace k věcem, co jinak neděláš. Ve skutečnosti se mi ohledně nositelek korkáčů moc líbí představa, či pohled na korkáčky, jak hezky čekají u postýlky až se jejich majitelka vyspinká a vstávajíc do nich vklouzne. Obecně mně vždycky přímo rajcoval okamih, když si nosi nositelka zouvala korkáče, protože je kvůli něčemu překážely, třeba si potřebovala někam stoupnout, nebo vylézt. Speciálně mně potěšila jedna známá, která jednou přišla k nám na návštěvu. Zula si svoje bílé korkáče za dveřma v předsíni a do obýváku vkráčela jen v pučoškách. Pak jsem si vymyslel několik záminek, abych musel do předsíně, nebo přes a ni a mohl se tak kochat pohledem na ně. Taky se mi asi třikrát povedlo vypozorovat, jak nositelka korkáčů v nich usedla za volant, pak si je zula a odjela s autem řídic na boso (poměrně obtížné pozorování). A pro úplnost jěště spomenu na vycházku na pouť, kde jsem viděl, jak holka v korkáčích jde na kolotoč. Jelikož zvedal sedačky hodně vysoko, jistě se obávala, že jí odlítnou, tak je na okraji nástupní plošnky hezky zula a na sedačky vylezla bosky. Krásný pohled.

Reklama

Přidat komentář