Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Proč? Moje holky to dělaly v jejich věku normálně. Proč bych je měla trestat?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

V osmnácti? Po zahradě kdekoli? U dveří do domu? To ti nevadil ten zápach všude? Ach jo.

Robin (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Já Klárku obdivuju , že tak krásně píše a vím od ní ,že umí i krásně čůrat. Ona musí být moc krásná holka,ale já jsem mladší než je a má kluka.

Puluj (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

Důležité Klárko, že jsi vše zvládla přiměřeně a pozitivně nakonec. Pozdrav ode mne do tvé rodinné pohody.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

Tady je v neděli po ránu většinou mrtvo a teď takový pokec. Myslím, že Libor Klárku opipinkuje tak, až jí bude ta její pipinka malá . Ten musel být včera nadrženej, když ji dával vyčůrat a jestli si to neudělal sám když usnula, tak dneska vyteče, že se to do ní ani nevejde.

Podpíčník (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

Ty bys chtěl taky. Já jsem dost načatej. Klárko taky příjemný den v posteli s Libůrkem.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

To je síla

Klára (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Martino ,přehlédla jsem tu tvou prosbu. Moc sdílím to,co jsi musela prožít.Setkání se nebráním. Vím, že sem občas napíšeš,ale ráda bych tě i ze psaní poznala víc a domluvíme se. Niki dnes udělala snídani pro všechny ,teď to přinesla. Carpaccio z červené řepy a kozí sýr, to měla už někde připravený včera a pak míchaný vajíčka. Mňam. Já ji mám moc ráda,ona ikdyž někdy prudí,tak je fantastická duše. Už mám hlad a to je dobře,už mi nic není a tak bříško snad nebude protestovat.Kluci možná budou zvědaví jestli jsme se večer pipinkovali s Liborem, asi ne, vnímám,že mně pomohl svlíknout dal do postele a musela jsem okamžitě usnout. To kdyby se pipinkoval se mnou,stejně bych to moc nevnímala a já byla opravdu včera opilá.

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Klárko, díky za odpověď. Hlavně ,že je ti dobře. Musela jsem se hned ráno podívat,jestli jsi napsala a jsi ok. Moc bych tě chtěla poznat. Děkuji ti.

Klára (Ne, 20. 9. 2020 - 07:09)

Já moc děkuju za vaše slova pdpory. Včera mne to opravdu dostalo a omluvu od Hosta přijímám. Jestli si to přečte všechno, tak pochopí. Včera jsme byli v hospůdce a já to musela zapít. Libor mne nějak dovedl domů, prý jsem čůrala cestou a to ani moc nevím a prý mně musel sám svlíknout radši, protože měl strach, že mi to bude jedno a začnu čůrat kdykoliv. Měla jsem sukni, takže s tím moc práce neměl, jen kalhotky a silonky a prý jsem to stihla a on mne nějak držel na bobečku za ruku a počkal až se vyčůrám a pak mně oblékl. Niki byla u toho a prý z toho neměla ani legraci a vyčůrala se taky a ani jí Libor nevadil. Ona tedy nečůrá s ním, ale taky když potřebuje, tak se vyčůrá a neschovává se. V noci mi bylo trochu špatně, probudila jsem se a stihla jsem to na záchod a dost jsem blinkala ,protože se mi motala hlava a ještě jsem čůrala pak,ale Libor mně hlídal a odvedl do pelíšku. Vzal kyblík z koupelny a dal do něj trochu vody a postavil ho vedle pelíšku, ale ten už nebyl naštěstí potřeba. Zaspala jsem to. Niki se v noci vzbudila, ale nic jí nebylo,protože nepila alkohol večer a tak jen šla čůrat na záchod a to se naštěstí nebála v noci, když jsme byli poblíž. Mám tady kafe a jsem v kuchyni a už je to dobrý, venku je jen 5 stupňů,tak tam nechci vychladnout a sedět, ráno jsem se ale vyčůrala venku a udělala jsem jen normální pramínek, protože jsem pipinku měla po noci málo plnou. Ségra přišla taky na malou a ta čůrala krátký prudký proud, ale ještě se jí chtělo a tak čekala na bobečku a pak se jí pipinka rozčůrala podruhý ,ale jen hezkým menším proudem. Já jsem včera byla rozhozená z tý otázky, protože mamču a Nikolku miluju a jsou pro mně všechno na světě ,ale taky miluju Libora a nebyla bych schopna mu zahnout a ten dotaz byl šílený. Já na to nesmím znovu myslet ani o tom psát. Opravdu nemůžu tohle. Já jsem včera hodně plakala u Nikolky ani to nebudu psát, zase bych bulila znovu. Já to nechci takový situace a myšlenky.

Todd (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Klárko, ať je dnešní den lepší. Souhlasím s Mikem. Svléknout tě a nechat vyčůrat a pak obléknout.... já bych s tím oblékáním počkal, já bych musel udělat ještě něco krásnýho do tebe.

Žaneta (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Myslím na tebe od rána a jsi hodná, že ses ozvala. Podle reakcí vidím , že nejsi lhostejná i jiným ,co sem tobě píšou. Jdeš v pondělí do školy? Tady blbnou s tím kovidem a všechno je nejistý. Já být tebou tak bych zůstala na chalupě a učila bych se z domova a jen do školy bych šla na přezkoušení. Příště už tolik nepij, četla jsem to pozorně, ten chlap nebo spíš kluk ti nechtěl vědomě ublížit. Jen byl asi zvědavej jak jsi pevná a co bys byla ochotna obětovat pro nejbližší. Tak přeju lepší super den!

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Já jsem večer kvuli Klárce nemohla ani usnout. Nen ími lhostejná a když si přečteš proč,tak pochopíš,píšu to včera. Ty máš Žaneto nějaké děti ?

Mike (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

No vidíš. Ono to přebolí. Jsem rád,že jsi ok a přeji dobrou chuť ke snídani. Já tu mám zbytek gulášový polívky od včera a k tomu chleba. Já být tebou,tak bych celý dopoledne proflákal a povaloval bych se s Liborem. Ten by určitě chtěl mít tebe co nejblíž a když je ti už dobře,tak tě pokropit jak píšeš... "do bříška teplým pramínkem". Já už bych je s tou představou te´d jak jsem napsal měl problém být vklidu. Jak rád bych tě taky dal vyčůrat cestou odněkud z hospůdky. Já mám na tebe neskutečnou slabost,po pravdě ze začátku jsem to četl a bylo to i ze zvědavosti a zajímavý, nyní mne to pohltilo celý. Dokonce jsem našel na netu nafukovací pannu,která se jmenuje Klára a má dlouhý hnědý vlasy a vypadá jak skutečná a umí čůrat a má tedy i normální píčku a umí prožívat orgasmus a takový věci.Jenže stojí 99 tisíc korun a to je po slevě. Kdybych vyhrál,a dnes je sportka večer a mám vsazeno, tak ji okamžitě koupím. Teda jestli bys na ní nežárlila.

Vašek (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Nafukovací čůrací panna Klára za 99 tisíc ! No ty vole,mně vomejou. Bingo!

:)))))) (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Občas si tady z toho někdo udělá dobrou prdel jako nafukovací šukací panna Klára, to je dobrý, nebo včera ten dotaz.

Ha!!!!!! (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

A taky ti z MALL jak poslali designový nočník Kláře.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Běž už spát.

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Já vím, ale ta holka si vzala život loni. Tohle mně dostalo ,protože nejdřív to četl můj manžel. Jestli je Klára skutečná tak ji musí někdo podpořit. Jsem trochu opilá,ale já amám Kláru ráda. Opravdu.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

To je mi líto, Dovedu si představit, jak ti je. Neboj se Klára skutečná není, ona zase Libor napíše. Opravdu se neboj.

Reklama

Přidat komentář