Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

to nepůjde (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

anál neprovozuji.

pořád (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

stejná špína.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

A ty už taky jdi do řitě

není místo (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

už tam hniješ ty.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

No tak okno umyl nedávno on,když mu to vadilo tak co.A nejsem pako.Jen kdo má mít nervy na to všechno už.Bába otravovala jak svrab tak sem jí vypakovala.Ne že bych jí napadla ,prostě nechtěla zavřít hubu tak sem koštětem jela k ní až vyskákala.Hádat sem se nechtěla ale nějak zbavit sem se jí musela.

Miluno, (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

ty jsi zase napadla nějakou paní v práci? Koštětem? Nepoučitelná.

a co (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

od ní čekáš? Je to pořád to stejný pako jako před léty. A ani jí není hanba napsat, že okna umyl Sergej.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Umyj si okna.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Okna už myl on ale mě to nepomůže nic takovýho.Mam chuť nějak nadávat.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Jde to na mě.Stačí vidět venku nějakýho pěknýho a nemůžu si pomoct.Před chvílí sem viděla krásnýho modrookýho a měl skvělý dlouhý nohy a pěknej zadek.A je to už několilátý výrazně pěknej během pár dní:-( ..jenže je vidim jen chvíli než projdu a víc se nemůžu uspokojit aspoň pohledem.Sem z toho vzteklá a mrzutá a nemam kam si jít ulevit (myslim bary)..Nevim kdy už vše bude jako dřív.Zbytečně rok v prdeli a člověk pak bude akorát starší.Bojim se že budu z toho agresivní a Sergej bude pak mrzutej ze mě.Jak se mam uklidnit???

Raději anonymní (Út, 8. 9. 2020 - 06:09)

Miluno, nemám čas, ale stejně si myslím, že tyto stavy bys měla probrat s psychologem. Chorobná žárlivost se dá léčit. Jsi nebezpečná okolí, i sobě. Jsi bezcitný člověk. Ale myslím, že to víš. Nevěřím ti, že máš své rodiče ráda, a své děti. Musela jsem si dát ve čtení přestávku, bylo toho na mě moc. Zkusím ale číst dál, třeba se tam někde láska k druhým ukáže. Znovu, ber mé poznámky spíš jako poznámky ke knize. Nemám chuť tě buzerovat, nadávat ti, provokovat. Nejznáme se, tak ty mé poznámky tak ber. Pouze komentuji "knihu", kterou čtu a její hlavní postavy.

Miluna (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Já spíš radim abys to nečetla,je to zbytečný.A nemůžeš z jednoho psaní poznat jakej člověk je,že je bezcitnej a takový blbosti,to fakt nemůžeš vědět.Se žárlenim se ti to lehce řekne ale když má někdo neustálý podněty,špatný zkušenosti,neni se mu čemu divit.A myslim si že žádnej chlap neumí být nikomu věrnej a kdyby přece jo tak je to nejvíc jedno jediný procento.A to sem zjistila že mi obelhává i muj syn.Lže že chodí na obědy a za celý týden tam byl jen jednou!! Před chvílí sem to našla v systému a koukam že tam má napsáno několikrát nevyzvednuto!! Vyzvednuto jen jednou.Tak sem zase vytočená.Ty obědy mi stojí 800kč měsíčně!! A ještě sem zjistila že mi lže!! I to moje dítě už mi oblbuje!!!!!

no (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Miluna by ti napsala, že ona city má, ale je to spíš o tom, kdo ji jak přitahuje, je jí prospěšný nebo na druhou stranu co ji omezuje. Možná by chtěla prožívat soulad, jako tady Kača a Andy, ale nechce pro to nic udělat, ti druzí by měli. Nechce nic měnit u sebe, ani psychologa, ani rady jí nic nedávají, maximálně tady napíše nějakou pohádku o sobě, co udělala, aby nějak vypadala v lepším světle, ale časem stejně vyjde najevo její destruktivní myšlení. Je prostě taková a nemá cenu se zabývat jejími stavy. Dobře děláš, že to čteš jako knihu, i když ve tvé situaci by možná byla lepší nějaká lehčí literatura :)

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 06:09)

Sama poznáš, že radit je zbytečné.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Miluno, za chvíli budeš za zenitem a zbudou na tebe jen bezdomovci. Važ si toho co máš.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Už to na tebe zase jde. Harém.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Jo sem žárlivá hodně.Sama bych brala nejradši mít víc chlapů a mít je pod kontrolou a jen sama pro sebe a brát si je podle chutí ale nedaří se mi to!! Nemam pod kontrolou ani jednoho.Sere mi to!! Vyléčit to nejde,je to moje povaha.Ty ostatní ukrajinci někteří mi vzrušujou neskutečně.Ale nemam už nic,ani pokoukat si nemůžu když nemůžu jít ani do barů!! To sem ještě teď vytočená,jak sem byla na úklidu tak mi vytočila jedna bába! Musela sem tu bábu vyhnat koštětem.A nevim jako anonyme kam bych se měla ještě víc posunout?

lidi (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

můžete mi říct do jaké skupiny patříte, že ukrajincům říkáte UK?

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

Tohle vrtání v mé minulosti mi vůbec nedělá dobře.Nepřipomínejte cikány.Otí sex s nim mam teď denně a teď naposled se i udělal tak za minutu.Byla sem na něm,párkrát sem se hýbla a byl.Nějak nám to teď sexuálně klape hodně že to moc cítíme a dobře mi i prstí,jenže škoda že si u mě posral ten zbytek.Tu důvěru k němu už mam nalomenou.Mrzí mi že když má v ruce telefon tak mam jen blbý pocity.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

Miluno, jdi se léčit, jsi chorobně žárlivá. Štefana jsi chtěla dostat od práce z kuchyně, protože se tam bavil se servírkou. Do fabriky jsi šla, protože jsi chtěla mít Sergeje na očích. Ty zahýbat můžeš, ale tví partneři si nesmí ani promluvit s ženou.

Reklama

Přidat komentář