Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Děkuji, ano uvažuji o koupi. Chtěla bych ty na klínu. Katko, jet to opravdu klín, že jsou pak skloněné trochu dopředu a nebo je to jenom vysoká podešev. Nevadí ta Halux úprava? Mají tu vnitrní stélku z hladké kůže? Jinak já mám to vyjíždění nohy ven právě docela ráda. Zvlášť se silonkama.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Ještě malý dodatek, také mám rád, když nohy vyjedou ven a halux vůbec nevadí.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Jaké nosíš a jak dlouho, že uvažuješ o nových. Co psala Jana v příspěvku je přesné vystižení moc povedených korkáčů " Haluxáčků" . Doma je máme, tak můžu také jen doporučit, není se čeho obávat.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Pavli, ano korkáčky jsou skloněny do předu, čili na klínu. Halux úprava fakt nevadí, právě dělá mnohem příjemnější nošení. Stélka je kožená z hladké kůže, která se po zajetí, krásně zhnědne a je úplně vyhlazená. Tak to mají i moje kolegyně na všech korkáčích. Chápu, že každá to máme jinak, já miluji korkáče spíš více přitažené. Jestli ty máš ráda vyjíždění nohy a prstíky venku, stačí jen povolit dírku na pásku. Jinak můj přítel je nosí také stylem prsty venku, každý to máme jinak. Tak určitě neváhej!

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 06:09)

Chtěla bych se zeptat na tu Halux úpravu korkáčů. Jestli to dobře chápu, tak je to ta dodatečná prohlubeň? Jaké to je a jak se s tím chodí v porovnání s normálníma korkáčema?

Jana (St, 16. 9. 2020 - 06:09)

Přesně tak, je do dodatečná prohlubeň ve vyměkčené stélce na objednávku. Za sebe po pár měsících nošení ti můžu říct, že je to naprosto dokonalé. Noha se fantasticky přizpůsobí, tím, že kloub palce klesne trošku níž. Tím pádem už noha nevyjíždí pořád ven jako u normálních korkáčů a dokonale sedí. Já v nich jsem celý den, tak bych ještě přidala i vyměkčenou patu pro měkký došlap. Za sebe mám z nich lepší požitek, než z klasických. Uvažuješ o koupi?

Aleš (Út, 15. 9. 2020 - 15:09)

Také nosím korkáče, ale jsem v nich naprosto osamocen. Doma je nikdo nosit nechce a neznám nikoho kdo je nosí. Přesto je nosím rád a tvrdím, že je ohromná škoda, že je dnes normálně nelze koupit. Ta jejich pohodlnost se nedá ničím jiným nahradit.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Doma se nikomu nelíbí? Jaké máš? Podstatné však je, že ty víš v čem se ti dobře chodí. Na druhé se v tomto ohlížet nemusíš.

Aleš (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Nevím jestli nelíbí, říkají takové nekonfortní a údajně je pořád tlačí pod prsty. Žena je sice má, ale odložila je do skříně. Já je mám rád, užívám si jich, chodím v nich doma i v práci ( tam je ještě nosí dvě děvčata). Kvůli tomu, že někomu nepřijdou vhodné je přestanu určitě nosit. Mám Protetiky v práci hnědé a doma bílé.

Rapid (Út, 15. 9. 2020 - 14:09)

Pustím dotaz do éteru... Kdo jste vyzkoušel korkáče Bochtex?

Lenka (So, 12. 9. 2020 - 06:09)

Teď už ne.

Standa (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

To má být odpověď pro mne?
Jestli ano, proč pod jiným jménem?

Nona (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Ráda bych se vás tady zeptala, jaké tyto "korkáče" byste doporučili na běžné domácí nošení, nikoli jako fetiš. Prostě pohodlné pantofle, které by neřvaly, vypadaly ne příliš nápadně a tak nějak neutrálně. Dík.

Hanka (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Před časem jsem si objednala Dozodu nové dřeváky. Nosila jsem je v mládí a po dlouhé době se k nim vracím. Dodání bez problému a doma se mi v nich chodí velmi příjemně.

Martin (Pá, 11. 9. 2020 - 15:09)

Nona: koukni na stránky dozodo.cz
Tam určitě najdeš přesně takové jaké hledáš;-)

Nona (Pá, 11. 9. 2020 - 16:09)

Dík, Marti, jdu na to:)

Pavel (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Tak nám prozraď, jestli jsi už nějaké korkáče vybrala? Budeš je případně nosit poprvé? Myslím, že i z příspěvků si můžeš udělat představu, které ti budou určitě příjemné a určitě z nich nebudeš zklamaná

Nona (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Ano, vybrala, ale nemají moji velikost, musím počkat. Něco jsem nosila na doma a chci opět jen na doma:). Potřebuji si odpočinout od celodenního nošení podpatků, nic jiného za tím nehledám.

Pavel (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Jaké jsi si vybrala a jakou barvu? Jestli nemají tvoji velikost na Dozodu celkem normální. Je mnohem lepší si korkáče vybrat na Dozodu a pak si je objednat napřímo ve Vanimaru. Přímo výrobce dodání do 4 dnů a mnohem levnější. Kontakt na jejich stránkách a zaslání na dobírku.

Nona (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Aháá. Díky za radu. Vybrala jsem si ty růžové :) halux, protože jsem nechtěla bílé, nosím doma celý rok jen světlé věci, plátěné kalhoty a světlá trika, takže tak.

Reklama

Přidat komentář