Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

To nebyl Miluno normální život, ale pořádná katastrofa, která přetrvává.

Miluna (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

A co bych podle tebe měla ještě víc dělat?? Pracuju,s nikym jinym nespim,už ani nikam nelezu.Jen práce-domu.Žádný bavení.Denně kontroluju dětí školu a pořád je hlídam a pomáham s přípravama.Ráno s nima vstávam a čekam než odejdou.Vařim.Nevim už co si představuješ aby měl člověk ještě dělat.To co mi dělal chlap minulý týdny za mými zády na internetu to je jeho vyzitka.Jediný co kvuli tomu dělam já sem v kontaktu denně s tim moravákem ale zjistila sem že mu to asi hůř myslí:-( Dělá víc hrubky a nemá řidičák že ho prý dělal 2x a neudělal..tak to asi bude mít na prd v hlavě:-( když sem ho udělala i já i když sem si to pak taky při té práci posrala.Ale i pár hloupějších cikánů co sem znala mělo řidičák,tak já nevim jak to pak má v hlavě on.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Tvůj syn má určitě to oblbování po tobě.

Miluna (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Já bych nikoho neoblbovala kdyby to nedělali lidi mě.Ale od vztahů mi oblboval každej.A jestli vy neznáte lidi co oblbujou tak buď jste jim jen na to nepřišli nebo máte štěstí na lidi a jsou to jen nějaký výjimky.

raději anonymní (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

V čem tě oblboval Štefan? A v čem Marcel? Ten ti i na rovinu řekl, že se mu nelíbíš. V čem tě teda oblbovali? Kdo zahnul ve vztahu Sergej x ty první?

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

první Miluna, s jeho kamošema ve třech na matracích

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Miluno, ale to je něco jako tvůj životopis.To není jedno psaní.

Miluna (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Je to hnusná minulost ale pořád to byl aspoň normální život že se dalo někam chodit se odreagovat.Teď už nemam ani ty bary,mam uplně hovno!!! A sem tak nasraná teď z toho kluka že zmetek neleze na obědy a lže mi a neví že sem to takhle zjistila!!! Na dnešek sem mu tam zadávala i druhou možnost jídla že to bylo jídlo co víc jí než první volba jídla.A jestli tam zase nešel!!! Tak co s nim s idiotem!!!!! Vyhazuju prachy do kanálu protože ten blb tam nechodí jíst!!!!! Nevim co to dělá tohle!!!

Ota (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Co z toho máte jí takhle ještě provokovat? Miluško je poznat že jsi hodně vytočená.To je teda kvůli tomu že nemáš chlapi? Nebo celkově? Sex ale máš tak aspoň to ne? Ja nemám vůbec nic.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 21:09)

Jo to mam ale mě chybí prostě ty podniky a pozorování chlapů.Prostě žití,kolektiv a ne tahle uzavřenost.Jen práce-domu a čekat jestli se nakazíme.Hrabe mi Otíku.Sergej je zatim v klidu ale na mě to vlezlo.Nechci mu zase zničit náladu.Bojim se.Tobě nehrabe?

hrabe (Po, 7. 9. 2020 - 21:09)

vám oběma.

to nepůjde (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

anál neprovozuji.

pořád (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

stejná špína.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

A ty už taky jdi do řitě

není místo (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

už tam hniješ ty.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

No tak okno umyl nedávno on,když mu to vadilo tak co.A nejsem pako.Jen kdo má mít nervy na to všechno už.Bába otravovala jak svrab tak sem jí vypakovala.Ne že bych jí napadla ,prostě nechtěla zavřít hubu tak sem koštětem jela k ní až vyskákala.Hádat sem se nechtěla ale nějak zbavit sem se jí musela.

Miluno, (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

ty jsi zase napadla nějakou paní v práci? Koštětem? Nepoučitelná.

a co (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

od ní čekáš? Je to pořád to stejný pako jako před léty. A ani jí není hanba napsat, že okna umyl Sergej.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Umyj si okna.

Miluna (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Okna už myl on ale mě to nepomůže nic takovýho.Mam chuť nějak nadávat.

Reklama

Přidat komentář