Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Katka (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Před třemi roky mě mamka nečekaně načapala v pokojíku s korkáči v posteli v intimní poloze. Odešla a pak se zeptala jestli mě vzrušují. Řekla jsem ano, dál nic neřešila a poprvé mi řekla, jak to má ona a táta. Dávno jsem to věděla. Nosíme je doma pořád, tak se není čemu moc divit. A táta od té doby mě vnucuje stále nové korkáče, když si je kupují s mamkou. Takže to o sobě už všichni víme.

Standa (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

To v nich taky spíš? A pořád, nebo jen někdy?

Katka (Ne, 13. 9. 2020 - 21:09)

Ještě jsem v nich nikdy nespala, ale možná dobrá inspirace. Jen je velmi ráda pořád nosím, cítím na nohou a ráda se v nich uspokojím.

Rapid (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Nemůžu si pomoci, ale vaše písmenka, jak vás matka přistihla a nyní i že je používáte k uspokojení probouzí zvědavost...
Jo, a nabídka na nějaké Kordany či Rapidy stále platí :-)

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Pro upřesnění byla jsem přistižena mamkou, jak se uspokojuji s vibrátorem a korkáče měla na nohou.

Standa (Po, 14. 9. 2020 - 12:09)

Chtěl bych ještě dodat, že můj zájem rozhodně neměl vyznít jako motivace k věcem, co jinak neděláš. Ve skutečnosti se mi ohledně nositelek korkáčů moc líbí představa, či pohled na korkáčky, jak hezky čekají u postýlky až se jejich majitelka vyspinká a vstávajíc do nich vklouzne. Obecně mně vždycky přímo rajcoval okamih, když si nosi nositelka zouvala korkáče, protože je kvůli něčemu překážely, třeba si potřebovala někam stoupnout, nebo vylézt. Speciálně mně potěšila jedna známá, která jednou přišla k nám na návštěvu. Zula si svoje bílé korkáče za dveřma v předsíni a do obýváku vkráčela jen v pučoškách. Pak jsem si vymyslel několik záminek, abych musel do předsíně, nebo přes a ni a mohl se tak kochat pohledem na ně. Taky se mi asi třikrát povedlo vypozorovat, jak nositelka korkáčů v nich usedla za volant, pak si je zula a odjela s autem řídic na boso (poměrně obtížné pozorování). A pro úplnost jěště spomenu na vycházku na pouť, kde jsem viděl, jak holka v korkáčích jde na kolotoč. Jelikož zvedal sedačky hodně vysoko, jistě se obávala, že jí odlítnou, tak je na okraji nástupní plošnky hezky zula a na sedačky vylezla bosky. Krásný pohled.

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

I já sama miluji pohled na korkáče, mám v pokojíku 4 páry u skříně a v jedněch chodím. Klukům ve škole se také moje nové korkáče líbí a dostala jsem i od zcela neznámých palec nahoru nebo pochvalný komentář. Tak soudím, že pohled na korkáče je pro mnohé muže velmi příjemný. Na tebe také čekají?

Standa (Út, 15. 9. 2020 - 00:09)

No jistě, čekají, moje už klasické světlehnědé Protetiky. Ještě si chvíli počkají, až si je zase někdy vemu. Vidím, že máš tedy pochopení pro takovou slabost u mužů. A zašla si v nich už třeba k někomu na návštěvu?

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

Čtyři páry v pokojíku? Wow. Sem s bližšími informacemi?: Výrobce, barvy :-)

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Staré Protetiky- růžové z nostalgie moc staré, Kordany na klínu šedé, Vanimary ty nejvyšší bílé - halux a masážní červené. Ve skříní ještě dalši.

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

A domácí "jednička" na nošení jsou jaké?

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

S novými modrými do školy byly koupeny stejné bíle na doma. Právě a stále na nohou.

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

Něco vyrazilo do vaší schránky :-)

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Pěkná kolekce. Co tam ještě máte v archivu?

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Podívejte se na email.

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Děkuji, tak v tom případě nehrály korkáče hlavní roli :-) Pro mne kromě potěšení z pohledu na ně je velmi příjemná vůně nových korkáčů. No. A možná i proto jich mám doma tolik :-) Fotky těch, z nichž si můžete vybrat asi přes mail.

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Hráli hlavní roli, dovedou mě neskutečně a rychle vzrušit. A té vůni a pocitu nových přicházím na chuť.

Jana (Po, 14. 9. 2020 - 06:09)

Jsem už také řeknu zralá žena a s Katkou v tomto naprosto souhlasím. Pro nás co jsou ty korkáče něčím víc přijdou chvíle, kdy musíte své vzrušení rychle uspokojit. Nedá se to moc kontrolovat a přichází to, když se začnu na korkáče více soustředit.

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 08:09)

Pohled na partnerku v nich, případně, držet její chodidla v korkáčích, to je něco. A ve chvílích, kde přitom lze cítit vůni nových, tak to už je potom maximum.

Rapid (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Samozřejmě pochopím, pokud mi na mail nenapíšete. Nechci a ani nemůžu nutit. A už jste objevila facebookovou skupinu pro milovníky korkáčů?

Reklama

Přidat komentář