Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Návštěvník (Čt, 29. 3. 2007 - 22:03)

proč?

Nazor na vec (Ne, 4. 3. 2007 - 02:03)

Ne, nikdo z partneru me nepodrazil. A zivot si kazdy musi zaridit po svem. Pokud me partner podrazi, bude to pro me poradna lekce, ale JA si budu hledet sveho zivota a budu se starat o sve stesti. Takze tecka, uzavrena kapitola. Nechci zit zadnou poskozenou laskou...Nechci trpet, ani stradat. Chci byt stastna.

Jakub (So, 3. 3. 2007 - 23:03)

O yes :)

lenka (So, 3. 3. 2007 - 23:03)

vsak Jakub rozumi,ze?-je to milovnik zen a hlavne dokaze byt verny,protoze si partnerky velmi vazi...

Jakub (So, 3. 3. 2007 - 23:03)

Jojo ... děvčata :-)

lenka (So, 3. 3. 2007 - 21:03)

no,tak to te asi jeste nikdy pritel nepodrazil,co?Nezalezi na tom,jak moc Ti nekdy na jinem cloveku zalezi a stane se.Nekdo si rekne podraz a tecka,myslela jsem si totez a presto za tou moji teckou znovu neco pokracovalo,bohuzel,zivot neni jednoduchy...

Nazor na vec (So, 3. 3. 2007 - 17:03)

Kazdy ma taky jine hodnoty a jiny zivot. Nekdo po sobe necha slapat, druhy ma silu na to se vzchopit.

Mašlička. (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

Každý má na nevěru svůj názor.Člověk může odpustit ale zapomenout asi ne.V tom je každý jiný.Přeju ti takový vztah.

Mašlička. (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

Každý má na nevěru svůj názor.Člověk může odpustit ale zapomenout asi ne.V tom je každý jiný.Přeju ti takový vztah.

Nazor na vec (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Dik. Uz jsem myslela, ze tu budu nekterym znit jako hodne "old fashion". No, a jestli jo, tak to bude zase nekdo, kdo ma tady "volny vztah' a nebo tezce zatrpknul a uz neveri.

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

ANO SOUHLASÍM!

Nazor na vec (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Nevera manzela by mi vadila, protoze by me s ni podrazil a znehodnotil. Je to vlastne takova mensi zrada. Fyzicnost by v tom pripade vubec nehrala roli. Me by slo o zradu.Ne o to, jaka ta druha byla a v cem byla lepsi......,co ho k ni tahlo...BLBOST. Zkratka podraz a tecka. Tak jako kdyz te podrazi nejlepsi pritel. Vrazi ti nuz do zad, kdyz udela neco, o cem tvrdi, ze by nikdy neudelal. Ted se musim zeptat: "Odpustim tomu priteli?"....tezko. Stal by se mym neptitelem. Pratele se nepodrazeji, tak jako milenci, partneri, manzele si nezahybaji. Od toho spolu nejsou.

lenka (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Nevera u manzela by mi vadila z duvodu,ze bych zarlila,jestli mu ho ta jina nahodou lip nevykourila!Pak taky vzdy pripominam,kdyz uz,tak s kondomem,milacku,ano??

kiki (So, 3. 3. 2007 - 13:03)

A opravdu je všichni používají?Dáš za ně ruku do ohně?

kiki (So, 3. 3. 2007 - 13:03)

A opravdu je všichni používají?Dáš za ně ruku do ohně?

:) (So, 3. 3. 2007 - 00:03)

já s tebou souhlasím. taky nechápu proč všichni řeší otázku nevěry a někteří extrémisté jsou schopní se rozejít i kvůli třeba jen kamarádské puse. nevím,ale nevadilo by mi kdyby si přítel našel ještě jednu. zhlediska praktičnosti bych klidně i uvítala polygamní manželství, jen si holky představte kolik by jsme pak měli času,kdyby nás bylo v manželství víc. a pro kiki- existují i kondomy.....;-)

kiki (Pá, 2. 3. 2007 - 08:03)

Proč by mi vadilo,že mě partner podvádí?Mimo jiné ,hlavně kvůli riziku onemocnění pohlavní chorobou.

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 06:03)

VADÍ A VADÍ.

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 04:03)

hloupá mladá naivka:Svuj nick jsi dobe vystihla:)On uz se s ni libal, ale na sex nedoslo, protoze to "nechtel", ze.

druha hloupa na (Pá, 2. 3. 2007 - 01:03)

Ahoj vsem,ja osobne chapu,ze muzi berou neveru jinak nez zeny,pokud muz podvede svou partnerku a jedna se o nejaky "ulet",neznamena to,ze ji nema rad.Jsem se svym pritelem rok a pul a vim,ze me miluje,presto me dokazal podvest.Snazim se divat na celou situaci s nadhledem,snazim se,aby mi to nevadilo.Vim,ze pro nej ta divka nic neznamena,presto se pres to nedokazu prenest a nevim,jestli se mi podari ziskat ztracenou duveru v meho pritele.Moc se mi libi,co je napsano v predeslem prispevku,"rozešla jsem se s ním, protože tohle jsem opravdu nečekala a strašně mi to ublížilo. Náš vztah byl tak čistý, tak zvláštní, vždycky jsem si myslela, že si budeme věrní napořád".Citim se podobne a vim,ze pokud se rozejdeme,budu ja na dne bez nej a on beze mne...

Reklama

Přidat komentář