Reklama

Gamblerství

Davidgamble (St, 6. 6. 2018 - 19:06)

Moje recidiva se nepočítá pořád, rikal Mirek :-)))))))))))

Biker (St, 6. 6. 2018 - 18:06)

Psychiatricka rikala zariova recidiva se nepocita:)))

Good (Ne, 19. 3. 2017 - 10:03)

Polovina lidí žádní...Mirku, proč to nenapíšeš pod modrým nickem!! LOL LOL :D

DavidNogamble (Ne, 19. 3. 2017 - 10:03)

Mojmíre, rád bych si vyzvedl na AG Brno kartičku za abstinenci. Máte tam něco i za půl roku nebo si budu muset ještě počkat? A chtěl bych nějakou gold verzi, protože se držím silou vůle bez podpůrných látek a narozdíl od vás se nestýkám s gamblery a netlumím se litry kávy a cigaretami.

Ztohoven (Ne, 19. 3. 2017 - 10:03)

Polovina lidí žádní gambleři nejsou,jen závisláci na doktorce co se propracovali se svou závislostí až k registraci.
Já poznám bláboly a velkohubé chvástání ztracených existencí o tom jak zvítězeli nad sebou samým a žijí úžasný život....
Ho...najs,jen se propracovali k větší variabilitě nicků a aliasů,protože jejich závislost na doktorce se stala závažnou a proflákly se jejich nicky.
S takvými troskami se nemá cenu zahazovat a reagovat,v podstatě jen sedí a kouří,chodí si vařit v lepším případě kafe v horším alkohol,nebo snad tu i diskutují na pervitinu.
Klasický tlustý chlupatý smradlavý chlap za klávesnicí.

DavidNogamble (Ne, 19. 3. 2017 - 10:03)

A útočit na doktory by mělo být trestné!!!

DavidNogamble (Ne, 19. 3. 2017 - 09:03)

Tady na diskuzi to jde dobře vidět, co je to za svinstvo ti gambleři. Prohrávají peníze a pak jen útočí na ostatní. V reálném životě by dostali přes držku, hlavně ten malý krpec. Jsem rád, že se s gamblery nestýkám a nemusím se tlumit jako ti šmejdi.

Mira lev (Ne, 19. 3. 2017 - 09:03)

Luku a Anonyme Debile, co jsi chodil s tátou gamblit, do padesátky mám ještě deset let a jsem v plné síle.:)Také by jste byli, kdyby jste neměli tolik závislostí a nežili ve stresu a chudobě. Já mám krásný život a pohodu.
Těším se, že v květnu zajedu na Ayahuscu a šamanské houbičky, po 4 měsících. Pročistit tělo a popracovat se šamanem.
Také jsem to tady pročetl. Ten měsíc co jsem tady nebyl tu na mne často vzpomínáte nostalgicky.:) Ale já za vaše zkažené životy nemůžu.:) Nemůžu za to, že nezvládáte svůj život, gamblíte, chlastáte, musíte kouřit, aby jste ulevili svým nervům. Lít do sebe kafe, aby jste se nakopli. Vylít se alkoholem a ulevit si od svých depresí. Nemusíte lhát a podvádět své blízké. Tajit gambl a chlast před okolím a v práci. Recidivující gambleři jsou ta největší ulhaná, podvodná pakáž.
Nikdy není pozdě svůj zkažený život začít měnit hoši.
A já vám v tom držím palce.
Neztrácejte čas tady na internetu a běžte do přírody a mezi normální lidi.

Sobotni večer.. (Ne, 19. 3. 2017 - 08:03)

No ty vole, tady je zase zvratů...
Tak jsem tomu dal par minut a pročetl jsem si ty bláboly dvou modraku:D a koukam, ze všichni jsou na tom fakt katastrofálne, ale.ne tak špatně, aby celej sobotní večer strávil zde na diskuzi :)))) Miruno je dobre, ze materiál ti stale funguje az na ten spodek:( jo a davi, koukám ze jsi se v IT posunul.. Ctrl C a Ctrl V uz zvládáš :))))))
Kluci, krasnou neděli vam dvema preji at si ji zde užijete :))))

Kamil (Ne, 19. 3. 2017 - 07:03)

Miro, smutny pribeh. Skoncil jsi sam, bezdetny, na prahu padesatky, zoufaly z zivotnich proher, neschopny normalni existence bez halucinogenu, bez pratel, kteri by te nalozili a odvezli k lekari. Smutne.

peter81 (St, 6. 6. 2018 - 17:06)

Ahoj. Gratulujem ti a držím palce aby si tak pokračoval i dalej. Ja dnšes 16 den bez hazardu a som vdačný aj zato.
Včera sme neboli na kupku/nakolko pršalo/ ale na hrade a moc sa nám pačilo, a tak ti odkazujem Míra že tieto diskusie a čítanie mi dali krásny výlet s rodinou, lebo keby ma neinšpirovali tak by som namiesto výletu prehrával svoje peniaze na nete

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 23:03)

Jo, Mojmíra jsi na AGB...Tak jo, tak pak řekni jak to je s tím slavným AG Brno, třeba se zlepšili.

Mira lev (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Měl jsem pocit po...Jo, Mojmíra jsi na AGB viděl. To byl ten starší. Já ho zažil tak, jak jsem psal. Mám v plánu využít astrální cestování a některý čtvrtek na AGB zaletět. Omrknu to tam, spočítám lidi a mrknu kdo tam je. Je to trošku neetické a můj duchovní průvodce je proti tomu. Ale nic zlého tam dělat nebudu. Jen stoupnu chvíli ke svíčce doprostřed, spočítám je, poslechnu chvíli hovory o Bohu, omrknu jak jsou vyhaslí a bez energie či ne, jestli nevyhaslý Moja srší energií a mizím. Přestože astrální cestování provozují na světě deseti miliony lidí, od vědců po zedníky, a je o něm napsáno spousta knih, hlupáci jako Luk a ta z KV kraje, tady budou tvrdit, že neexistuje.

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

A ten Mojmír je teda kluk z AG, jestli to dobře chápu. Ten gamblerský svět je děsně složitý. Jenom útoky, gambl, lhaní, čórky, samé bankroty a ničení okolních lidí.

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Milý anonyme, zbabělý, na...Tak potom snad nadejde čas, kdy ti anonymové prozřou a uvedou svá pravá jména a vše bude uvedeno na pravou míru.
Kluci z AG jsou teda šikovní. Všechna čest.

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Dobrý den, abych se...Nidky jsem nepsal, že mi AG ublížilo. Napsal jsem ,že to byla odstrašující zkušenost. Něco jako si zajít na exkurzi do koncentračního tábora.

Mira lev (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Do Davida se nemusí rýt, v...Milý anonyme, zbabělý, na rozdíl od Davida, mne, Mojmíra, Petry, Ivoše a dalších co vystupují pod svým jménem. Ale ne každý má odvahu a není srab jako třeba LUk, Nic-Biker, Anonym D a další anonymní odpad, v reálném životě asociálové.
Já s pomocí gamblerům už skončil. Internetové diskuze mi s vyléčením nikdy nepomohli jak už jsem psal. Ale těm slabým, bloudícím to pomoci může.
Kdo se chce vyléčit, stejně to musí zvládnout sám. Žádná léčebna, AG, psychiatři, ten zedník v exekucích schovaný před věřiteli na telefonu, to za vás neudělají.
Psát sem a chodit sem je jen ztráta času s gamblery, ochlasty, psychopaty a jinak duševně nemocnými pacienty.
Kdo z vás tady negamblí 4 roky, je bez dluhů a exekucí, nemá za sebou bankrot, nebere antidepresiva, nechlastá a nekouří a zůstalo mu pár milionů na pohodový život? Nikdo. Proto okopáváte kotníky trpajzlíci nemocní.:)
Davide, to nebude Petra. Kluci z AGB to tady čtou a sledují a učí se od nás doktorů.:)
Ale útočí hlavně zhrzený Luk z pokojíku. Ten to nikdy nerozdýchá. Přál mi tenkrát invalidní vozík, ale vrátil jsem mu to a kdoví jestli už nemá větší problémy a nešibe mu z toho. Kryse.:-)

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Měl jsem pocit po návštěvě AG Brno, že je to sekta, protože zakazuje o všem mluvit a to sekty dělají. Znělo to, jakobych ani nesměl nikomu říkat, že jsem tam vůbec byl. Lidé sedící v kruhu, kteří zapalují svíčku a dívají se do země. Vyhaslé nebohé duše bez jakékoliv energie. Dlouhé nekonečné modlitby a neustálé zdravení se dokola. Ahoj, já jsem Libor a jsem gambler. Ahoj Libore. Znovu a znovu. Po zjištění, že je normální recidivovat jsem měl pocit, že se gambl zvládnout prostě nedá. Vždyť i to panoptikum zoufalců to nezvládlo. Někteří recidivují dokola, někdo se držel i několik let, ale byl jako android bez duše stále se dívajíc do země. Hrůzostrašná zkušenost.

DavidNogamble (So, 18. 3. 2017 - 22:03)

Si myslíš, že když mi tu napíšeš názvy nějakých her, tak ve mně vyvoláš nezvladatelné bažení a hned si půjdu zagamblit? Ale prd čuráčku. Ty hry znám, ale měl jsem oblíbené jiné od Apolla :-)
Co se stalo, že po zmínění AG Brno se tu vyrojily útoky a hned jakási smyšlená reference? To už je moc teda :-) Nic zlého jsem o tom nikdy nenapsal a za tím si stojím. Nic bych za to nedal, že tady útočí nemocná Petra S. z Brna.

david (So, 18. 3. 2017 - 21:03)

Do Davida se nemusí rýt, v...Ty gamblis?

Reklama

Přidat komentář