Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

V jehlách už dnes chodí jen primitivní čubky.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 22:10)

Na tom něco je. Dole jehly.....a nahoře odbarvená blbá hlava :-)

Jan (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Plnou váhou, to by byl asi zážitek. To jsi slapla na nohu lidem při chůzi nebo jen, že jsi nedávala ty nebo oni pozor? Ještě, že v té botě nebyla někoho noha...

Lenka (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Při chůzi ne. Většinou se to stalo tak, že si někdo za mě stoupnul a já o něm nevěděla, udělala jsem krůček dozadu a už to bylo.
Jo a v té botě noha byla! ale šlápla jsem na špičku před prsty, tak měl kamarád štěstí.

Jan (Út, 20. 10. 2020 - 16:10)

Aha, rozumím. Když se postaví nebo stojí někdo za tebou. To věřím, že jsi schopná poznat, že tam má někdo nohu. Stačís reagovat a nedoslapnes. Určitě při chůzi není tolik času a o to, to bude horší. Klidně můžeš zlomit prsty na noze.

Lenka (St, 21. 10. 2020 - 20:10)

Při chůzi většinou dávám pozor, kam jdu... takže to ode mě takto ještě nikdo plnou vahou podpatkem neschytal. Ale je pravda, že v létě jsem šlápla plnou vahou jednomu mladému muži na nohu. Vystupovala jsem z mhd a on už měl nakročeno směrem dovnitř, takže se naše nohy potkaly na jednom místě, moje byla ta nahoře... Normálně jsem došlápla, už se nešlo vyhnout. Měla jsem na nohou tenisky, tak to myslím bylo bez nějakých následků. Kdybych měla obuté podpatky, bylo by to mnohem horší, on byl v sandálech...

Jan (Čt, 22. 10. 2020 - 15:10)

Tenisky, tak to je sranda! To nemůže snad ani zabolet. I když to je celou váhou. Faktem je, že při chůzi to musí být několikrát horší. Nemyslím jen podpatky, ale je i jiná letní obuv, která muze být velmi nebezpečná. To se vztahuje na plastové drevaky nebo pantoflicky.

Lenka (Čt, 22. 10. 2020 - 18:10)

Asi to nebylo tak bolestivé, ale jak jsem došlápla, tak jsem přesto uslyšela něco jako "jauuu, dupla jste mi na nohu". Omluvila jsem se. Jo, dřevákem by to bylo taky horší. Měl zkrátka štěstí, že jsem zrovna měla boty, v kterých jsem mu mohla nejméně ublížit.

Jan (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Ano, někdy to může být o štěstí. V tvém případě to tentokrát zpravila omluva. O těch drevakach jsem psal záměrně. Kolegine v práci mě poprosila jestli bych ji neopravil takové kovové nytky, cvoky na jejich drevackach.Stacilo kladivkem zatlouct. Když jsem je měl v ruce, tedy strašně tvrdý plast! Vsimnul jsem si výrobce Young Spirit. Byle masivní drevaky! Když jde po dlažbě nebo po plovoucí podlaze tak to je něco! Ze srandy řekla, že kdyby mi slapla v nich na nohu tak mi hodně ublíží a skončím v nemocnici. Fakt tomu věřím!

Lenka (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Jo jo, vím co máš na mysli. Také mám takové boty z tvrdého plastu. Nohy jsem v nich snad nikomu nepřišlápla, ale pár věcí jsem rozšlápla, lehce to pode mnou praskalo.

Petr (Ne, 25. 10. 2020 - 15:10)

Lenka, a co takové jsi už rozšlápla?

Sadistka (Út, 20. 10. 2020 - 20:10)

Jak jsem psala: Musis mit podpatky jehlove a nizke!! A prsty by musel mit "nahe". Mozna malicek, kosti vydrzi HROZNY tlak!! A to se na nej postavit, JEN, jehlou a trochu s ni "zavrtet'. :-)

Sadistka (Ne, 11. 10. 2020 - 21:10)

Tak napiš. [email protected]

Jestli jsi provokatérka, "NEDOSTANEŠ MNE"!!!

Sadistka (Ne, 11. 10. 2020 - 00:10)

K cemu Ti to bude, to nevim. Ale budiz. Vek 45, velikost tapky 32, vaha oklolo 70. Z Vetrni, z okresu Cesky Krumlov. Cikanka ale NEJSEM!!!!! Prave tady chodi zaby pres silnici a chodnik, tam konci jejich zivot pod koly aut, pripadne pod mym podpatkem ci predni casti boty. Ty male. Velke pod moji "jehlou". Je tam i znacka: POZOR ZABY. Prispevatel pripadne prispevatelka se pletou, ze ve meste se nevyskytuji na chodniku zaby!! I kdyz je pravda, ze Vetrni je mesto - nemesto. :-) Najdi si to. :-)

Sadistka (Pá, 9. 10. 2020 - 19:10)

Ve vesnicich i mestech, jsou zaby na chodniku BEZNE!! Pokud je pobliz zdroj vody, kde se vylihly jako pulci. Chodi i pres silnice, kde jsou masakrovany!! A chytit kocku? To NENI problem. Staci udelat "ci, ci, ci", PRIJDOU!! HLAVNE "toulave"!! U nas chodi pres silnici a chodnik z rybniku do lesa male zabicky. NELZE se jim vyhnout!! Praskaji jak bublinkova folie, ta s malejma bublunkama. Ty co prezijou dorostou, vraci se nazpatek. Nekdy maji "na zadech" samecka. Propichnout je najednou, se mi jeste nepodarilo!! Asi tak!!

! (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Jsi nemocná .

Sadistka (Po, 14. 9. 2020 - 19:09)

Proc: NEMOCNA?? Kdyz kocku nekdo srazi autem, delaji to i SCHVALNE, treba hodinu chcipa ve stoce!! Takto ji "jehla" projede okem do mozku, je hotova HNED!!

Pro sadistku (Út, 15. 9. 2020 - 06:09)

Napiš mi na mail.ivana

Pro sadistku (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Opravdu to uděláš??fajn.napis mi- [email protected]

Ivana (Čt, 13. 8. 2020 - 08:08)

Nějaká odvážná žena na zaslapnuti čehokoliv???ideálně i řidička z povolání....diskrétnost a odměna!!!mail- [email protected]

Reklama

Přidat komentář