Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Téma migréna je rozsáhlé, a každý ji vnímá trochu jinak. Myslím, že hrají roli i hormony, já ji mám od 26 let, ten první záchvat mě málem porazil, pak jsem si zvykla, ale někdy se mě taky držela 2-3 dny. Hrůza! A jak píše Milu, že byla citlivá na pachy, tak já na zvuky, vadilo mi, když někdo promluvil na druhé straně bytu - a že jsem ho měla hodně velký. Tak ať vás to moc netrápí a těšte se, že věkem to přejde. Aspoň někdy má stárnutí pozitivní vliv.

Andrea (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

Milu,to máš klasickou migrénu, znám to, já tedy do práce vždy dorazila, ale zvracela jsem,hlavu sklonit nešlo,no kolegové pomohly,tak jsem na tom lépe jak ty

Miluno (Čt, 10. 9. 2020 - 16:09)

a on tě pozval na návštěvu, nebo se tam k němu vetřeš ?

Miluna (Čt, 10. 9. 2020 - 12:09)

Dneska je mi zle od hlavy a bliju a tak sem nešla vytírat.Ta hlava mi ničí normální fungování.S dětma už taky nevstanu,už se to nedá.Sergej teď vidí jak sem na tom.Ten moravák mi teď nezajímá když je mi blbě,tak na něj kašlu a nepíšu mu.Já zanim nepojedu jestli už mi Sergej nebude ubližovat.Na fotce to je v celku hezkej kluk ale nechci ho měnit za Sergeje ale ať už mi Sergej neubližuje.

Raději anonymní (Čt, 10. 9. 2020 - 20:09)

Migréna je hnusná. To tě lituju. Ale většinou to za den pomine, tak ti přeju, ať si zítra v pohodě. Hodně pij vodu a až to půjde čti si, ať přijdeš na jiný myšlenky, než na koronáč. Mě to taky vždy vyřadí z práce. Ale mám trochu jiný průběh. Nejdřív začnu špatně vidět, v tu chvilku zpanikařím a rozkoušu 2 Novalginy, pak zapomenu jména rodiny, přátel, známých lidí, herců, města, kde jsem, a třetí fáze je šílená bolest hlavy. Ale když to vychytám hned na začátku, když přestanu vidět, tak už se někdy bolest hlavy nedostaví.

Miluna (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Tak to máš předzvěst migreny strašnou až děsivou.To já začnu vnímat víc pachy a mění se mi nálada do agresivity,depresivna,nebo už předem začnu být vyčerpaná a třesy v těle a pálení v hlavě.No jen tady ten anonym si asi myslí že je to sranda že se da s tim fungovat! já to mívam 1-4dny..někdy se to táhne a obnovuje a jen se střídaji strany.Dneska už sem si netroufla to vstávánim pokoušet a děti měli za úkol se vypravit už uplně beze mě.Měli nařízený budíky.Kluk po 5h ráno,Zdena 6:30 a já jen z vedlejší místnosti poslouchala jak se vypravuje kluk a pak holka.Bez mýho zásahu abych je popoháněla.Tak sem za to ráda.Tak teď vim že si o deset let starší než já a že si ženská.Nedávno se mi tady s někym jinym spojil příspěvek a myslela sem že to píšeš ty ale on psal jako chlap tak sem nevěděla co si.Hlava mě ještě trochu bolí a k tomu dost záda.No a jak si psala ať nemyslim na Koronu tak bohužel je to čim dál horší.Zdeny spolužačka z lavice! byla s nakaženou kamarádkou a tak je teď Zdeny spolužačka v karanténě.Takže sem dost smutná jak to nemůžu ovlivnit a děje se jen to co sem měsíce předvídala.Člověk jen čeká kdy a z jaký strany to bouchne:-(

Možná (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

jsi to nepochopila, ale to co tady popisovaly je těžká migrena, to co máš ty je normální bolest hlavy, vezmi si ibalgin a mazej do práce nebo přijdeš i o ten 4hodiny úklid.

Miluna (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Když u té bolesti zvracim a hlava bolí silně a bolí i za okem někdy a jedna strana hlavy a je člověku celkově špatně a nesnese hlasitý zvuky,světlo to je taky migrena a ne jen bolest hlavy.Normální bolest hlavy znam taky ale člověku neni celkově špatně a je to uplně jiný.Včera s tim na úklid jít nešlo a dnes už šlo.

Pils (Čt, 10. 9. 2020 - 21:09)

Jo, taky to znám, Nejdřív aura, potom částečná slepota, a končí to bolestí hlavy a zvracením. Ale věkem se to zlepšuje. Teď mě to chytne tak jednou za rok.
Vidím, že se tu nic moc nezměnilo, skoro nikdo nepíše.

Raději anonymní (Pá, 11. 9. 2020 - 06:09)

Tak to koukám, že to máš taky stejně. Mně to začalo až po třicítce, poprvé jsem byla docela šokovaná, chytala mě migréna tak jednou za dva, tři týdny, nyní je mi 42 let a objeví se tak jednou za dva měsíce. Musím si dávat pozor na světlo z mobilu, raději čtu na PC, na klipy kapel, kde bliká světlo a podobný věci. Neurolog mi dal čípky na bolest (abych je nemohla vyzvracet), ale nejvíc mi zabírá právě to, když při prvním náznaku rozkoušu ty Novalginy. Ale průšvih je, když už mě bolest hlavy probudí. Den na odpis. Však to znáš. Hezký den. Milčo, snad ti už je líp, taky ti přeju hezký den. Jdi ven, bude pěkně.

tááák (Čt, 10. 9. 2020 - 16:09)

děti chodí pár dni do školy a Miluna se hroutí a i na práci kašle. Pořád stejný, je k ničemu, je k ničemu, je k ničemu.

Ota (Čt, 10. 9. 2020 - 17:09)

A když jí bylo od hlavy špatně,tak co má dělat?

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 07:09)

Miluno komu chceš namluvit , že se půjdš toho kamaráda jen navštívit. Ota je přece taky hodnej a tupej. Tady jde o velikost neboli šoust.

Miluna (Čt, 10. 9. 2020 - 07:09)

Ota nemá tyhle pravopisný chyby ze základů druhé a třetí třídy a řidičák udělal.Ten kluk na tom bude myšlenim hůř ale píše mi denně.A já bych ho navštívila jen když by mi Sergej dal novou příčinu,jinak nemam plán ale jak zase něco zjistim tak nebudu jen sedět a nechávat si to líbit.

Miluno (Čt, 10. 9. 2020 - 10:09)

a co uděláš, když hodného tupého navštívíš, on ti přijde naproti v holínkách od hnoje a nudlí u nosu? Mávneš nad tím rukou a zeptáš se ho, jak ho má velkýho? U tebe je to směroplatný ...

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 12:09)

Miluna má IQ 80, tak co řešíš?

hmm (Čt, 10. 9. 2020 - 12:09)

neřeším žádného z našich spoluobčanů, jen Miluně připomínám jednu z možných variant, anžto se opět řítí do něčeho bez rozmyslu. Jen aby se pomstila Sergejovi. A varianta to byla nejmírnějšího kalibru.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 12:09)

Bylo myšleno, že Milunina duševní úroveň bude možná na stejné úrovni jako Moraváka. A s největší pravděpodobností od ní chytne HIV

Sany11 (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Porad se tu obouvame do Miluny kvuli poctu jejich deti, ale na tototo slovenskeho politika, dokonce predsedu parlamentu, nema.:D Kdovi, mozna to take jeste nekam dotahne. I s tim vzdelanim je to vselijake , u politiku.:D..........

"V současnosti má tedy politik už 11 dětí s 10 ženami, ale ani s jednou z nich nebyl ženatý. Má pět dcer a šest synů, zatím poslední potomek se jmenuje Markus a narodil se 7. května, jak uvedla jeho máma Miriam."..........................................................................................................................................................
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/647982/zplodil-11-deti-diplomku-opsal-sef-slovenskeho-parlamentu-kollar-skryje-svuj-titul.html

Jo, (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

ten taky neví co je to antikoncepce. A Hifa má taky?

Reklama

Přidat komentář