Reklama

Honění

Default User Image
Eva (So, 27. 4. 2024 - 14:04)

Včera jsem měla doma na  návštěvě tři kamarádky ze třídy. Naši byly ještě v práci , ale byl doma mladší brácha a byl pěkně protivnej. Pořád mi lezl do pokoje a otravoval. Zkoušela sem si s holkama i nějaké oblečení a to bylo něco pro našeho puberťáka. Zamknout jsme se nemohly protože nefunguje zámek. Když si chtěla Katka vyzkoušet moje plavky musely jsme držet dveře. Pak Katka řekla že je protivnej protože je nadrženej. Že má doma takovýho bráchu taky. A že když ho přidržíme tak mu od toho pomůže. Souhlasila jsem protože už mě vážně sral. Pustili jsme ho dovnitř. Holky se na něj hned vrhly. Byly jsme čtyři takže to nebyl žádný problém. Jedna  mu držela ruce a dvě nohy. Katka mu stáhla tepláky i trenky. Snažil se vyprostit ale byly jsme silnější. Ten jeho chudáček se mu začal hned zvedat. Katka ho vzala do ruky a začala honit. Chvilku nadával ale pak začal prosit ať ho pustime. Ale nepomohlo mu ani jedno. Asi po dvou minutách začal funět , třást se a vystříklo z něj sperma. My se smály a on měl slzičky v očích. Bylo vidět že se hodně stydí. Když jsme ho pustily hned utekl a víc se neobjevil.

Default User Image
Ali (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Kolik je bráškovi. To je přirozené že se před třema cizíma holkama styděl, zvláště jestli už má chloupky. Za ně se puberťáci velmi stydí.

Default User Image
Eva (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Bráchovi je 16 a chlupatého už ho má dávno . 

Default User Image
Ali (So, 27. 4. 2024 - 17:04)

Tak to jo, myslela jsem že je mladší. Mýmu bráškovi bude 13 a teprv mu to tam začíná trošku vyrůstat, ale stydí se za to fest. A honí si ho nejmíň 4krat denně 

Default User Image
Honza (So, 27. 4. 2024 - 14:04)

Chodí si někdo rád honit pinďoura do přírody  , do lesa , k rybníku , na odpočívadla ... . Já ano a moc . Přidá se někdo ? Můžeme si honit každej svého nebo i navzájem. [email protected]

Default User Image
anča (St, 24. 4. 2024 - 11:04)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

Ruku na to, honění už ne.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 13:04)

To je pořád samí honění a normálně mrdat už nikdo nechce !

Default User Image
FTOMAS (Po, 22. 4. 2024 - 19:04)

Upřímně proč taky. Aspoň za mě k tomu nevidím motivaci. Na co si tahat nějakou ženu domů. Nechci. Vidím životní štěstí radši v tom věnovat čas sám sobě a případně přátelům než mít pořád nějakou ženskou za prdelí. 

Default User Image
Honza (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

Kolikrát si přetáhnete předkožku přes žaluda než se uděláte ?

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

To se dá exaktně odečíst z doby honění tuším, tedy tak 3600x!

Default User Image
Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 13:04)

Sestavt digitální honiměr by mohl být docela dobrej byznys.

Default User Image
ShabbaTot-Jahoda (Pá, 19. 4. 2024 - 21:04)

hahaha,již Jan Ámos Komenský říkal : Lepší jest pluskovníka ku sobě honiti,nežli s povětrnou ženštinou lože zdíleti.

Anonym (Pá, 19. 4. 2024 - 20:04)

"Pozdě bycha honiti." To by mne zajímalo, jak ten "bych" vypadá a proč pozdě?

Anonym (Pá, 19. 4. 2024 - 20:04)

Tak to dělá syn puboš. I při erekci má předkožku přes žalud a konec ukazováčku položí na uzdičku avšak vše to má zakryté kůžičkou. A pak už jen ukazovákem pohybuje až dojde k vyvrcholení. Je to zvláštní pohled, párkrát jsem jej tak potají sledovala.

Default User Image
pavlík (Pá, 19. 4. 2024 - 10:04)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 10:04)

Kluci a co je to přesně to prstění o kterém píšete.

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

Dělal jsem to taky. Jedna to dokonce chtěla do hrnku a pet lahve  pak to z něj vypila a vylízala.

Default User Image
FTOMAS (Čt, 18. 4. 2024 - 21:04)

Je mi 38 let a masturbuji jednou až dvakrát týdně. Je to pro mě vyhovující frekvence. Jiný způsob dosažení ejakulace jsem nikdy nezažil a nezažiju. Pouštím si k tomu videa s ženskou masturbací (Chaturbate). Je to s měsíční přestávkou v listopadu, ve kterém dodržuji NNN. 

Anonym (Čt, 18. 4. 2024 - 11:04)

Chlap ani nepozná že mám na to chuť a když mu tořeknu jestli si nechce, tak to zase odloží na večer, na zítra na neděli prostě na jinou dobuz. Mě nezbyva nic jiho než si ji honit sama, ... mám ji úplně mokrou  a stejně je mu to jedno. Takže at zije autoerotika.

Reklama

Přidat komentář