Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jarda (Ne, 7. 9. 2008 - 11:09)

Pro Nekrofila :
Bral bych konstruktivní debatu k tematu. Tohle ne, nezlob se....
Přeju ti mír v duši.

Nekrofil (Ne, 7. 9. 2008 - 11:09)

Jardo co když ten pes měl vzteklinu?Teď ho máš ty a chcípneš.Potom už budeš zajímat mě:)

Jarda (Ne, 7. 9. 2008 - 10:09)

Pro Ergo :

To "asi" je tam moc hezký...
(Už mi věříš?)
Můžu ti nějak pomoci ?

Ergo (Ne, 7. 9. 2008 - 10:09)

Jsem žena a mimochodem, ta představa mě šíleně vzrušuje, ale asi zůstane jen u tajného přání.

Nekrofil (Ne, 7. 9. 2008 - 10:09)

Vy prasata zoofilský,to já bych neudělal.Takhle trápit živýho tvorečka.

Jarda (Ne, 7. 9. 2008 - 09:09)

Jůlino, ty jseš už blízko, že jo ? Píšeš, že nemluvíš do toho, co páníček pejskovi dovolí. Tak, až mu dovolí, aby se do tebe zasunul, vychutnej si tu pohanskou sounáležitost s přírodou. A napiš nám o tom...

Jarda (Ne, 7. 9. 2008 - 09:09)

Pro Erga :
Byls (bylas) u toho ? Psi jsou vynalézavý. Právě malej to mohl dokázat, když ležela na zádech, kolena pokrčený...

A pro toho zvědavýho anonyma-zvědavou anonymku :
Jak vypadalo sperma, to přece nevím, bylo uvnitř. Vím, jak jsem ho tam pejskovi našteloval, jak si ho chvilinku udiveně ohříval, a pak začal cvičit až ke krásnejch závěrečnejm orgastickejm záškubům, vím, jak se ona tvářila. Ta krásně vzrušivá kombinace provinilosti, neočekávanýho TABU vzrušení, doznívání atd....

Ergo (Ne, 7. 9. 2008 - 07:09)

Tomu nevěřím, malej pejsek by těžko obskočil statnou dámu, myslím, že je to technicky nemožný.Velkej pes možná zezadu, ale malej, to asi ne.

Návštěvník (Ne, 7. 9. 2008 - 03:09)

Jako slizkej flusanec ty blbe jak asi vypada jakykoli sperma hovado?

Andy (Ne, 25. 10. 2020 - 06:10)

Ahojte všichni, obzvlášť BELINDO a Mary! Tak jsem se vrátila z dovči a koukám, že skoro žádná změna tu nenastala! Ten, jak má těch 20 cm je mi sympatický, máš s ním nějaké problémy, o kterých se tu píše? Můj mladej ho při čůrání taky vyndavá jen z poklopce a nemá s tím problém a myslím, že se mu nebincá ani o záchodovou mísu, páč v klidu ho má nějakých 14 cm:) Když se mu postaví na veřejnosti, má jen tlustou bouli v kalhotech, ale džíny nedovolí, aby se mu postavil až k pupíku, jen se kroutí do smyčky:) Někdo se ptal, proč chlapů záleží na jejich péru? Už jsem to sem psala, páč dle velikosti péra se odráží i velikost sebevědomí a ega, je to symbolem jejich mužství, na kterém jim opravdu záleží! Bez nich bych přece nebyli chlapi! Pořádný chlap znamená, že je pořádný, jak postavou, mohutností, tak výbavou, taky mám raději pořádný chlapy:) A ještě perlička na závěr: přijel za mnou na dovču bratr, kterému je 18 let a má péro, že mi lezli oči z důlku. Naposled jsem ho viděla, když mu bylo 14 let a to nestál ještě za řeč, teď když se převlíkal, tak ho musí ručně upravit do boxerek. Odhaduji tak 14 cm v klidu, takže věřím, že při erekci dosahuje našich neuvěřitelných 19 cm:)

Návštěvník (Ne, 7. 9. 2008 - 02:09)

Jardo,tohle mě děsně vzrušuje,myslím ta představa,ajk vypadalo psí sperma v její kundičce?

Júlina (Ne, 7. 9. 2008 - 02:09)

Psi jsou jak šílení po vůni sperma nebo poš.sekretu,kamarádův pes mu vždycky olizoval ruku půl hodiny a pes jiného kamaráda nám oběma lízal ruce od dlaní až po ramena a samozřejmě brousil naprázdno,psa na tohle absolutně neučit,jak se souloží,od mala ho cepovat,že toto je nepřípustná vůně a chování,před kterou musí zdrhat.Pes jiného kamaráda nám jak blbec seděl před postelí a pištěl,samozřejmě měl snahu hopsat za náma,mně to nevadilo,je věc každého páníka,co psisku povolí a do toho nezasahuju.

Jarda (So, 6. 9. 2008 - 17:09)

Jednou jsem byl se ženskou, takovou statnou ramlici, co měla takovýho malýho hafoše. A když jsem se do ní vystříkával, nachomejtnul se na posteli a olizoval mi nohy. Pak, když jsem jí promakával, točil se taky kolem. Tak jsem ho vzal a jak měla roztažený nohy, postavil ho mezi ně.Ona se začala vrtět, že tohle ne, že to nechce. Pejsek to neuměl, tak jsem mu ho ztopořil rukou a našteloval ho tak, že se do ní dostal. Ona pořád říkala, že tohle ne, že to nechce, trochu se i vrtěla, ale vlastně držela. Pejsek se do ní dostal, ona pořád říkala, že ne, ne, měla zavřený oči a pejsek se pěkně udělal. Byl to rajcovní pohled. Vzrušilo mne to tak, že jsem se pak do ní udělal ještě já. Docela bych si něco podobnýho dal ještě říct. Ona si našla "vážnou známosdt", tak, tam už nemůžu....Škoda.

Tereza (Čt, 27. 11. 2003 - 09:11)

Rozhodne je to divne a meli byste si o tom s pritelkyni promluvit. Duvody, ktere napsala Zuzana me take napadly. Jinak to nechapu.

Zuzana (Čt, 27. 11. 2003 - 09:11)

Pes je v posteli bezna vec, ale pokud tam je i v dobe sexu, tak je to divny, pokud nemate postel jako letiste pro 6 lidi. Divny je predevsim to, ze ho tva pritelkyne nevyhodi na zem. Bud ji jeho pritomnost rajcuje nebo je nedusledna a neumi vychovavat psa a tim padem nebude asi umet vychovavat ani deti.

katae (Čt, 27. 11. 2003 - 08:11)

Taky mám doma malého pejska, ale to co Ty, bych nesnesla vůbec. Pokud se s přítelem milujeme je pěkně zavřený na chodbě nebo ho narychlo vyšoupnu nohou z ložničky do obýváku. Popovídej si o tom s Tvou přítelkyní, jistě bude souhlasit a užije si to taky daleko víc.

iva (Čt, 27. 11. 2003 - 06:11)

ja bych ho asi zavrela hodne daleko od mista, kde bych se milovala, abych neslysela, jak knuci a nerusil me...

Max (St, 26. 11. 2003 - 21:11)

Dobrý den, mám takový možná nezvyklý problém s psem mé přítelkyně. Je to takový roztomilý krásný chundelatý malý pejsek, byl a je zvyklý od štěněte spávat v posteli s mou přítelkyní (když jsme spolu ještě nechodili). Nevím, jestli je chyba ve mně, ale když je s námi v posteli i při intimních chvílích, kdy se mazlíme a miluje tak se cítím, jak kdybychom byli v posteli tři. Vyžaduje si pozornost "paničky" nevybíravým způsobem (kňučením a zalízáním pod peřinu)Musím říct, že je mi to velmi nepřijemné a troufám si říct, že mi to narušuje spokojený sexuální život. Prosím o radu jak bych se měl zachovat a jestli má někdo podobné zkušenosti. Děkuji za každý příspěvěk.

kokot 123 (Út, 2. 2. 2021 - 18:02)

Mě tam leze do teď někdy ho tam taky šoupne

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 08:02)

A kam ti ho soupne

Reklama

Přidat komentář