1497 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Mám hodně ráda sex a taky i můj přítel je tak založený. Jednou jsem mu říkala jestli by se do mě vešel tak penis 26x6cmže bych to jednou chtěla zkusit. Né že bych si stěžovala on ho má 22x5cm a je mi to akurát. Včera večer mi přítel říká miláčku zitra máš svátek tak tady náš dárek ,otevřu krabici a tam černý vibrátor krásně vypracovaný obří žalud a po obvvodu žilnatý s volbou vibrací. Po prohlídce jsem ho šla do umyvadla vydrhnout a už jsem cítila že to moje se na něj těší. Ijá jsem se osprchovala přítel taky a hajdy do postele.Tam jsme to rozjeli klasicky 69kou a pak už začala hra s mým dárkem přítel si sednul naproti mě a pomaličku mi ho zasouval do moji už mokré pipiny. Cítila jsem trošku tlak okolo poševníko vchodu ale pořád to bylo příjemné až najednou ho cítím jak mi jezdí tam izpět sáhla jsem si tam a už byl tam tak třičtvrtě daleko,to jsem už byla hodně v transu chytla jsem i jeho tvrdý penis a honila ho jak divá i on mi přidal na pohybech v pipině až jsem kríčela blahem .Najednou mě polilo horko a orgasmus jaký jsem ještě nezařila skoro jsem mu utrhla ptáka jak jsem byla v tom transu ani jsem nevnímala že se taky vystříkal mi na ruku .Dost dlouho jsem pak ležela a oddychovala byla to paráda. Když jsme šli do sprchy tak přítel mi říkal,né že mě teď odmítneš jinako ho jdu vrátit, Po koupeli a umytí kamáráda jsme ho ši změřit kolik do mě vešel .Tak průměr 6cm. a byl ve mě 22cm. Ale děkuji bylo to OK. Zitra si to ale dáme s tím přítelovým. Jsem ráda že jsem si dokázala to co jsem si myslela.
2. Září 2020 - 16:26
ondra (anonym)
cau ,uz od detstvi mam pry moc velky penis , nikdy jsem to jako dite nevedel ,ani jsem o tom nepremyslel az kdyz jsem videl kluky ve skole po plavani , mamka mi vezla i k doktoru s pindourem a tam mi ho merili ja nevedel proc , bylo mi 8 let a potom kazdy pul rok az do 12 roku to uz jsem ho mel 28cm v klidu v 8 letech mi namerili 17 cm ,na prohlidce v 15 letech jsem mel 41cm ,pani doktorka rikala ze uz mi nevyroste ,tet je mi 23 let mam ho 53 cm v klidu je to stesti i nestesti kdyz se mi postavi meri 69 cm ,chtel bych taky pres 80 cm jako maji ty kluci co tu pisou , miluju kdyz jsem nahaty a vsichni na me koukaj
13. Září 2020 - 16:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na cau ,uz od detstvi mam pry
Možná si pleteš milimetry s centimetry .
13. Září 2020 - 22:59
Olina (anonym)
Pro Ondru.Ondřeji dělám v lázních už dvacet let viděla jsem už moooc penisů ale co tady uvádíš je úplná blbost to má snad slon tak se vzpamatuj. V lázních jsem viděla nejvíce penis 25 cm. a to byl macek v erekci v klidu 22cm.
14. Září 2020 - 11:26
Jakub (anonym)
Odpověď na Pro Ondru.Ondřeji dělám v
To by mě zajímalo, jestli je všem na procedurách měříte?
14. Září 2020 - 14:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na cau ,uz od detstvi mam pry
:))))))))))))))))) , dělá si z vás prdel
14. Září 2020 - 14:46
Břetík (anonym)
Mám penis v erekci 22,5cm ale nikdy jsem ho neměl tvrdý jako kámen a stál by mi nahoru.Díky té délce si ho chytím a nasměruji do pochvičky ,Žalud dám k dírce a zatlačím a pak už ty kopulační pohyby zvládnu až do výstřiku a když se udělám tak mám hned půl šesté. Tak že kluci velký penis není výhoda když pořádně nestojí.
16. Září 2020 - 16:43
gabina (anonym)
ja delam take v laznich ,a uz jsem videla penisy o hodne vetsi nez tu pises , osetrovala jsem i chlapa co ho mel az pod kolena , i mlady kluky co jim neni ani 15 a maj o hodne vetsi nez 25 cm , osobne nejvetsi co jsem merila byl 74cm ,ale to je uz macek ,kdybych mela merit nekomu v laznich urcite bych namerila vic
16. Září 2020 - 23:24
Teď (anonym)
jsem si ho změřil a 84, 5cm.
17. Září 2020 - 0:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jsem si ho změřil a 84, 5cm.
Asi neumíš měřit , nebo jak už bylo zmiňováno pleteš si centimetry s milimetry .
17. Září 2020 - 0:12
Matouš (anonym)
Je mi devatenáct let a měl jsem už asi třicet holek a žen ale zasouložil jsem si jen ze třemi .Problém byl v tom že mám penis 23x6cm. Některé když ho viděly tak si s ním jenom pohrály pohonily i trošku pokouřily a vždy mě udělaly , některé jen žalud strčily do pipiny a dál ani kousek ale tak mě nenechaly s tvrdým ptákem. Jen tři si ho pustily do sebe ale měly toho po souloži dost.Teď mám paničku čtyřicet dva let a tam si to doslova užíváme,je pravdou že jí trošku trvá než se ji pochvička uvolní ale to je v pohodě dáme si delší předehru a pomůže i lubrikant ale pak to stoji za to. Penis celý zajede do pipiny a vůbec žádný problém že něco bolí nebo tak .Už spolu sexujeme půl roku a pasuje nám to.Tak že chlapi velký penis není žádná výhra holky si s nim rády hrají ale na sex nic moc.
26. Září 2020 - 8:42
Pavel1 (anonym)
Odpověď na Je mi devatenáct let a měl
Vyzrale zeny si vzdycky umi poradit a taky si to uzivaji,nema smysl chodit do mladych strev,tak at ti to s ni jde porad
26. Září 2020 - 10:13
Návštěvník (anonym)
Od rána od tří jedeš spamerko, co máš za problém? chybí ti velký penis?
26. Září 2020 - 10:50
Marta (anonym)
Mám ráda pořádný penis v klidu zvládnu 26x6cm. Vagínu mám volnou a taky pěkně teču tak že z velkým nemám problém.
28. Září 2020 - 10:08
Pavel1 (anonym)
Ahoj,zvladnes do sebe i ruku nebo obe?
28. Září 2020 - 10:13
Jana256 (anonym)
Jako mladá jsem sotva snesla 18cm.....Nyní mám 55 let a měla jsem mladého klika s ptákem 26x6 cm...No holky to byla jízda a ten orgasmus....Prý jsem skoro dně minuty ječela a nevnímala okolí (jako by chraptěla)....už se bál že mě něco je!!! Stojí to za to!! Můj muž je dobrý v sexu ale má ho jen 15cm......Mladej se činil a pořád mu stál!! No byla jsem jako znovu zrozená po takto proběhlém ograsmu!
28. Září 2020 - 14:50
Abe (anonym)
Odpověď na Jako mladá jsem sotva snesla
Zajímavé. Moje "babulka" už nechce souložit, protože má tak drtivé orgasmy, že se druhý den třese a podlamují se jí nohy. A to mám jen "lepšího průměráka".
28. Září 2020 - 22:26
Tak (anonym)
u mě by si užila víc. Mám ho 62/16.
28. Září 2020 - 22:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na u mě by si užila víc. Mám ho
To by se rovnou mohla v dělostřeleckých kasárnách napíchnout na hlaveň kanonu .
28. Září 2020 - 23:28
ondra (anonym)
olino tak never muj penis vazne meri kolik jsem psal
28. Září 2020 - 23:42
evca (anonym)
me bude teprve 15 a uz jsem videla pero 42 cm merila jsem mu ho myslim ze dospely muze mit klidne 80 cm
29. Září 2020 - 0:19
Abe (anonym)
Odpověď na me bude teprve 15 a uz jsem
Piš raději neromantická sci-fi.
29. Září 2020 - 23:46
Gisela (anonym)
Je mi 53 a taky mám mladého nabíječe 19 let. Ptáka 24c5.5 a výdrž jak mladý kluk. Při sexu si to opravdu užívám .Orgasmy mám i několik krát po sobě a to ještě když mě naplní tok jsem blahem bez sebe. Ale i on si to pochvaluje že může stříkat do mě a nedávat žádný pozor jak u mladých holek. Mám ráda když mi pak semeno vytéká s kundíčky .Jano tak přeju ještě hooodně krásného sexu s kolouškem. Že by šla na nás druhá míza?
7. Říjen 2020 - 8:47
Magda (anonym)
Rada bych se pridaal.Je me 55 a manzel uz o sex nema moc zajem.Nasla jsem si 24 leteho hrebecka.Ptaka ma velkyho 20 cm.a strasne moc si to uzivam.Kdyz zasune prirazi jak bejk a doslova tecu.Nechavam ho se do me vystrikat.Uzivam si jeho semeno v kundicce.Jen si damy uzivejte kolousku,dokut maji o vas zajem.
7. Říjen 2020 - 10:08
Marek (15 let) (anonym)
Mně je 15 a nechal bych se rád zaučit...
7. Říjen 2020 - 13:13
Veronika (anonym)
Je mi 48 a před nedávnem jsem prodělala přechod kdy to bylo se sexem všelijaké. Jednou se mi chtělo že bych se nechala opíchat i koněm a jindy zase vůbec mi na sex nepřišla myšlenka. Ted se to ustálilo v kladné fázi kdy mě zase sex baví. Našla jsem si taky kolouška 20 let s ptákem 22x5 a velice si vyhovujeme .Vrátila se mi i vlhkost ,která v době přechodu skoro zmizela. Mladý jak mu říkám má taky rád když se do mě může udělat a ještě když se vystříká tak se stojícím penisem mi v ní jezdí v tom semínku to já mám ráda a ještě znovu dosáhnu orgasmu .Doufám že nám to vydrží co jak nejdéle mi i jemu to vyhovuje.
12. Říjen 2020 - 8:41

Stránky

Přidat komentář