Reklama

Je orální sex nevěra ?

Chasseur (Po, 16. 8. 2004 - 11:08)

To ovšem tvrdil jen na začátku nebo ? :o)

Mona (Po, 16. 8. 2004 - 10:08)

Podle Billa Clintona nejen ze to neni nevera, ale ani vubec sex :)

Chasseur (Po, 16. 8. 2004 - 10:08)

Myslím si, že každý kdo si něco takového prošel (partner mu něco takového udělal) to jako něru bude brát druhá strana naproti tomu to bude omlouvat. Já osobně myslím že to nevěra samozřejmě je. Samozřejmě to není jako mít penis ve vagíně ale daleko od toho už to není. Myslím si že zda-li se jedná o nevěru asi především určuje míra tolerance zrazeného partnera. Ale myslím si, že asi malokdo by si řekl

anicka (So, 31. 1. 2004 - 20:01)

pripadá mi zvláštní ,že si někdo může myslet že to není nevěra, vždyt jste intimně úplně s někým jiným...copak pri tom máte stejný pocit jako když si potřesete rukou? a cítite se ok před partnerem?

Martina (So, 31. 1. 2004 - 00:01)

Myslím, že to není tak silné. Čtyři kolegy z práce jsem už také vypila,a le nic jiného jsme spolu neměli. Ale manželovi to na krk věšet nebudu.

katae (Po, 5. 1. 2004 - 16:01)

Mé kamarádce se stalo něco podobného (taky v tom byla její sestra) a hrozně moc jí to ublížilo, "prožívala" jsem to s ní, takže podle mě to nevěra je.

Jiri (Čt, 1. 1. 2004 - 21:01)

Je to podle mne obecnější otázka. Jak to je vůbec s nevěrou. Pokud je pohlavní zdrženlivost mé partnerky založena na odříkání si skutečné touhy uplatnit svou lásku a sexualitu jinak než se mnou, nepovažuju to za obdivuhodnou morální hodnotu, jak to obvykle bývá stavěno. Pokud je schopna opravdu mne milovat a paralelně praktikovat i jiné vztahy, v podstatě nemám důvod svůj vztah k ní přehodnocovat či ukončovat, pokud i já ji miluju. Víra v opravdovost vztahu nemůže být docílena tím, že partnerka bude soulozit jen se mnou. A na druhou stranu je pravda, že porušení exkluzivity pohlavního života může být tímto "porušujícím" partnerem vnímáno jako ochabnutí původního vztahu. Pokud toto je toto jednání ale pociťováno jako nepřípustné a ochabnutí vztahu je některou ze stran pociťováno, pak o nevíru ve vztah jde a vtakovém případě je lépe se takového jednání buď vyvarovat, anebo vztah zrušit.

b.h. (So, 27. 9. 2003 - 19:09)

No jiste, ze to nevera nebyla. Kdyby byla co k cemu, pridala by se k sestre a alespon mu oblizla koule nebo anal. To by pak byla sourozenecka souhra.

Láďa (So, 27. 9. 2003 - 02:09)

No, jestli mu ho jen kouřila tak to nevěra není, je to sousedská výpomoc....třeba sestra nemohla tak za ní zaskočila....

micinda (Čt, 4. 9. 2003 - 07:09)

ze strany Jenny F. to byla účelová akce k získání dítěte, chlapa neměla, o sex jí nešlo. tak jakápak nevěra.

Abby (Čt, 4. 9. 2003 - 06:09)

Hmm....tak to je velmi zajímavá situace...víš co je zvláštní? Že muž tři dny před smrtí myslí na sex..

kokrouč (St, 3. 9. 2003 - 09:09)

Je to jen hypotéza - nemocný nebo zraněný muž, měsíc v péči nějaké ženy, ošetřovatelka nebo sestřička, vznikne nějaký vztah a všichni kolem ví, že umírá, i on to ví a jednou se svěří, že mu to ještě nikdy žádná neudělala pusou. Ta ošetřovatelka o tom přemýšlí a je jí ho líto a tak k němu jednou příjde, stáhne mu kalhoty a udělá mu to. A řekněme, ať to není jak z červené knihovny, že dva tři dny na to on skutečně zemře. Obecně nesouhlasím s tvrzením, že výjímka potvrzuje pravidlo a toto mě napadlo s Jenny Fieldsovou, když jsem si řekl, co kdyby byla vdaná ?

Ewa (Út, 2. 9. 2003 - 22:09)

Kokrouči, o jakou situaci se tedy jedná ? Předpokládám, že nemáš teď na mysli tu, kterou jsi popsal výše - v úvodním příspěvku.Tak napiš u čeho tedy váháš, také bych se nad tím ráda zamyslela. Dík.

micinda (Út, 2. 9. 2003 - 06:09)

nevěra: proč pochybuješ jestli je? lokrbí: nepovažovala bych peníze za náhradu za život. pouze jako formu bolestného, která pozůstalým pravděpodobně zpříjemní život.

kokrouč (Po, 1. 9. 2003 - 16:09)

Smajlinko, nevím čím jsem se zasloužil. Jasně že mi to v něčem pomůže. A i kdyby vůbec v ničem, tak alespoň budu znát názor druhých, což obecně považuju za maximum, co mi diskuse může dát. Nevím proč jsi pořád špičatá, je to tvůj problém, mě například zajímá i názor na výši odškodnění za Lockerbie, i když tam nezemřel nikdo z mých známých. Jsou peníze (v jakékoli výši) možnou "náhradou" ?Jinak - osobně se kloním k tomu, že to nevěra je, jen mi leží v hlavě jedna situace, co mě tedy zatím napadla, kdy váhám.

Ewa (Pá, 29. 8. 2003 - 17:08)

Ještě k tomu co psal Roman.Je to fakt smutný. Zajímalo by mě, zda by to dotyčná brala stejně, kdyby se něco podobného dověděla o svém partnerovi. Jsem si jistá, že by to už nebrala na tak lehnou váhu.Myslím, že se zachovala dost bezcitně (jak ten styk tak chování po něm). A co její přítel? Trpí.

Ewa (Pá, 29. 8. 2003 - 16:08)

Ja si naopak myslím, že je to celkem dobré téma na rozpitvání. Pro někoho to může být přínosné.Můj názor zní bezprostředně: ANO, orální sex JE nevěra.Nevěra začíná už tam, že uděláte něco, co by se tomu druhému nelíbilo, co by ho zranilo, s čím by nesouhlasil. Ať už se jedná o "pouhé" líbání nebo orální sex.Nějaké řečičky, že já jsem chlap - samec - lovec a tak to prostě chodí, bylo to jenom jednou, neznamenalo to nic, tebe miluju s ní to byla jednorázovka a podobně, to je pouhopouhý alibismus. Lidi si neumí vážit toho co mají.Nečiň druhým to, co nechceš aby oni činili tobě - a to je svatosvatá pravda. Zdar !

Smajlinka (Pá, 29. 8. 2003 - 14:08)

No, s tím přesvědčováním, to bylo možná silné slovo. Jen mě zajímá, proč se tím zabýváš. Není to zbytečné řešit? Ty se nikdy podobné věci od manželky nedočkáš a při tvé diskrétnosti ani ona od tebe, tak proč se tím zatěžuješ? Pomůže ti snad, že se tady diskutující přikloní na jednu nebo druhou stranu? A pokud ano, tak v čem?

kokrouč (Pá, 29. 8. 2003 - 12:08)

No, pokud by ses vrátila na první příspěvek, kterým jsem otevřel toto téma, tak by sis přečetla, že na to nemám vyhraněný názor. Potom by mě zajímalo, kde jsi zjistila, že chci někoho přesvědčovat. Vznesl jsem do pléna tuto otázku, protože jednoduše NEVÍM, chvíli jsem pro, chvíli proti. A přesto, že čtu všechny příspěvky, nedokážu se jednoznačně přiklonit ani na jednu stranu. Jsem sice nalomený, ale budu muset ještě hloubat.

Pavel (Pá, 29. 8. 2003 - 09:08)

Diano, vubec jsem nechtel rict to co jsi pochopila. Byl to pouze obecny komentar k tomu ze po par sklenickach jsou holky nachylnejsi k nevere a proto:a) kdyz je to nase partnerka tak si na ni musime dat pozorb) pokud chceme nejakou svest tak toho vyuzit.Toto moc neplati u chlapu. Ti maji po alkoholu tak akorat silne reci. Zbytek uz jsem rekl vyse.Na neveru se divam tak ze je uplne stejna at ji provede on nebo ona. Je to fakt fuk.

Reklama

Přidat komentář