Reklama

Syn a masturbace

Erika (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Můj bývalý manžel byl a stále je velký fešák a já jsem se od svých 12 let zúčastňovala různých soutěží Miss. Takže syn je po nás. Není žádný napomádovaný krasavec, ale úplně obyč, pěknej kluk. Najdi si na Instagramu jméno Iker Baston. Náš syn je od něj k nerozeznání. Syn sám přišel s tím, že je jeho dvojníkem. Patnáct bude mít v květnu příštího roku.

Marek (15 let) (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Mohla bys nás kontrolovat...

Marek (15 let) (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Až mu teda bude 15, můžu si s ním pohrát?

Erika (Ne, 13. 9. 2020 - 07:09)

Myslím, že syn si ještě dlouhou dobu vystačí sám. Zrovna teď a to vím jistě, si ho poprvé tento den zase trápí, zase mu dává zabrat. Úplně přesně vím, co se u něj v pokojíčku teď děje.

Petra (Ne, 13. 9. 2020 - 07:09)

Já včera šla budit kluky v 8rano oba na jedné posteli ruce plné práce a nevypadali moc utrápeně, spíš vyděšeně

Erika (Ne, 13. 9. 2020 - 09:09)

Samozřejmě jsem to myslela jinak, to že si ho trápí. To si říkám vždycky já, když vím že onanuje, že si ho trápí, že ten jeho ocas teď dostává zabrat.

Petra (Ne, 13. 9. 2020 - 09:09)

A jak reaguje když ho překvapiš při té činnosti? Kluci se třeba nějak natočí když jsou na posteli a jedou dál.

Erika (Ne, 13. 9. 2020 - 10:09)

Párkrát se mi to stalo že jsem ho přistihla ale už tak dříve. Vždycky se taky nějak tak natočil, ale já jsem se nezdržovala. Teď si dávám pozor. Když byl od března doma, tak jsem k němu nevstupovala před půl osmé do osmi. To byla jeho doba. Po sedmé jsem mu zanesla čaj a někdy i v té době už měl ruce mezi nohama. Večer už k němu nejdu, takže akorát to ráno. Někdy si to ráno nebo v noci musí dělat i dvakrát, neboť na tričku je to poznat.

Pája (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Syn je taky v letech kdy onanuje a jen se ti chci zeptat, jak poznáš podle trička kolikrát si to dělá. Ten můj ještě nemá 12 ale myslím, nebo spíš vím, že už si ho mastí.

Erika (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Jak jsem psala, poznala jsem to když jsme jednou na chatě spali vedle sebe. Brzy každé ráno si to dělal a peřina se pohybovala ne nahoru a dolů, ale jen tak v rovině. Spermie mu zůstaly pod kůžičkou a pak je utřel do trička. Tedy to znamená, že si předkožku nestahuje, ale tře si ocas přes kůžičku prstem. Semeno pak po orgasmu utře na jedno místo a krásně se pak pozná kolikrát honil. Jestli se tvému synovi blíží 12, tak zcela určitě se už uspokojuje onanií.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Pokud ejakuluje , tak mu semeno těžko zůstane pod předkožkou .

Erča (St, 23. 9. 2020 - 08:09)

Asi nemáš představivost. Mám přítele, jsme spolu jen krátce, necelých pět měsíců a ke styku jsme se ještě nedostali. Takže jen necking a teď už petting. Dělám mu to tak, jak si to dělal v pubertě a při vyvrcholení mu semeno vždy zůstane pod kůžičkou.

Bizar (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Kolik vám je prosimtě? Jsi ještě dítě že, holka. Není to možné co píšeš.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Co je na tom divného, teda jestli není po obřízce. Já když si to udělám a nechci se pobryndat a zůstat v čistotě, tak to taky pustím do předkožky. Potom ale držím konec kůžičky, aby to nevyteklo a jdu to záchod vypustit. A pak ho taky umyji. Jde jen o to jakou má předkožku. Já ji můžu mít přes žaluda aji když stojí.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 02:09)

Toto neznám. Když mi stojí, mám předkožku za žaludem. Při výronu stříkám a dost daleko. Za mlada to byly tři metry, dnes je mi přes sedmdesát, ale první výstřik mám alespoň metr. Jinak abych nenadělal, vypouštím semeno většinou do kapesníku a když chci aby o tom manželka věděla, do černých slipů. nebo triček.

Erča (Čt, 24. 9. 2020 - 09:09)

Přesně jak píšeš, tak to máme s přítelem. A takto onanuje většina kluků.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Potom toho semene moc nemá , asi má v pytlíku vítr /je neplodný /?

Erča (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Ubožáku. Vůbec mi nepřišlo na mysl, abych něco takového psala, ale budiš. Prstem příteli třu žalud přes kůžičku a až dojde k vyvrcholení, tak mu spermie zůstanou pod ní. A pro toho druhého blba jestli toto čte, tak nejsme děti. Je nám sedmnáct.

Z (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Z

Petra (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Muj mladsi ma 12 a taky to dělá, odkoukal od bráchy, moc mu necaka, obcas neco vyteče, ale ten starší je už jiná liga, a jak to víš že ho masti?

Reklama

Přidat komentář