Reklama

Pánská tanga

Rudolf (Ne, 5. 7. 2020 - 18:07)

Každý kdo nezkusil tanga ať nesoudi jiné. Byl by možná mile překvapen pohodlím!

Pořád ti stejn… (Čt, 2. 7. 2020 - 04:07)

Divím se že tu někdo ještě něco píše. Nemyslím si že chlap který nosí tanga je buzna viděl jsem borce který měl na sobě plavkové tanga a měl přítelkyni nevím co má společného kousek hadry s orientaci ať si každý nosí co chce není důvod urážet druhé. Kdyby se každý staral o sebe byl by svět mnohem krásnější nedávno byly povinné roušky a kdo neměl na ksichtě byl divný a ještě se lidi vzájemně udávali kvůli hovnu. Ty píčo dospělí lidi a neumí se normálně bavit jako normální lidi. Toto je diskuze o pánských tangách pokud vám tato diskuze vadí tak sem nechoďte a bude klid nebo sem chodíte schválně rýpat provokovat ?

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Máš pravdu. Když ti nevoní názory mužů na tanga, tak sem nechoď. Tohle není diskuze pro rozklepané příteplené slečinky, co mají trauma z jadrného názoru.

P (Po, 20. 7. 2020 - 20:07)

Přesně ked sa jim to nepaci ať sem nelezou, pravopis my nende však pravda, ale po drzce sem dal zatím každému ale díky bohu se tu najdou i lide mého nazoru tanga zdar my se nikoho neleknem TOS hoši do toho.

Mick (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Zdravím. Je mi 33 a začal sem si taky kupovat tanga a musím říct že v tomhle hycu není nic lepšího

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Koukej jinam Ludmilko. Jakou značku a velikost těch tvých pánských slipů mi napiš. Ale praudu.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Ludmilko, slipy jakou máš velikost?

já ho znám (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Už jsem psal, že chodil se mnou na ekonomku, proč nespíš a otravuješ i ve 3 hodiny v noci? Jaké nosíš tanga Ludmilo?

Rudolf (St, 24. 6. 2020 - 10:06)

Tanga a jediné tanga. U vody střídá tanga brazilky tanga. Už nikdy nic jiného. Nejlepší obchod plavky. cz

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 19:06)

Koukám, zase nějaká skrytá reklama. Teď momentálně na prádélko pro teplouše.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 20:06)

Koupil jsem si tanga značka Gina a jsou pohodlné cítím se v nich fajn a teplouš nejsem

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

Tak hlavně se tu pochlub, jakou šňůrku si strkáš do zadku.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Nemusíš být teplouš. Ale možná jen metrosexuál, nebo narcis.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 05:06)

Nejsem ale tanga jsou narmalni spodní prádlo a na sport a hlavně v létě ideální

Martinek (Čt, 25. 6. 2020 - 05:06)

Tanga nosím od 15ti od jara do podzimu pod slim rifle a na sport. Pod kraťasy a tepláky naostro.

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Slim rifle nosí jen bukvice. A to, že pod ně nosíš tanga, tím jsi to tedy narovnal hošánku.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 17:06)

A ještě dodatek. O víkendu jsme tam byli úplně sami, zelené mozky končili v pátek v 15:00 nejdýl a přijeli zase až v pondělí v 6:00. Samozřejmě, že jsme se vyvalili na deky a opalovali se, hráli nohejbal nebo basket. A jednou jsme to docela přepískli a v pondělí se divili, proč chodíme nabalení a nejsme jen v trenkách nebo slipech, že se takhle neopálíme, když je tak hezky. Každý aspoň v košili a nebo triku s dlouhým rukávem v takové té bílé nebo různé sportovní klasice té doby. To jsme se vymlouvali, jak to jen šlo a každý kdo mohl byl někde zašitý, aby to nemusel poslouchat. Při opalování jsme si dělali tanga shrnováním a srolováním trenek. Kupodivu nikdo do nudy nešel, ono ani hromadné sprchování nebylo, každý šel jak kdy chtěl. Bylo nás tam 23, takže pohoda.

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

Když sem byl na vojně, to se tanga ještě neřešili, byli sme běhat nějaky ten kylak a náš velici praporcik samosebou nás vzor jel za nama na babete a řval na nas samozřejmě nejdřív vez před sebou ten pěkny pupik, tak cvici a vipada voják s povolání ČR. jen tak dál

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 23:05)

Tys byl na vojně? To tě odvedli? Nezlob se na mne, ale tvé příspěvky spíše svědčí o tom, že jsi pořádný dement, co neumí ani psát.

Steve (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Na vojně si pěkně musel mít hnědé jejich trenýrky ... tak jako všichni. Kdepak civil! Myslíš žes byl na vojně jenom ty nebo co? :-D

Reklama

Přidat komentář