Reklama

Syn a masturbace

Katka (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Máš pravdu, děti zajímá úplně něco jiného a taky to vím z mé pracovní profese.

Pavel (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Ahoj kriminálníku, už ses vyhonil nad těmi příslěvky.

Xa (So, 12. 9. 2020 - 12:09)

Nepište zde na uvedené e-mailové adresy! Jsou to volavky!

Barová (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Dobry den.nabizim poradenstvi a konzultace pro maminky, syny,kteri si nevedi rady. V pripade zajmu mne kontaktujte na [email protected]

Marek (15 let) (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

se stydím

Martin V. (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Chápu, je to na tobě.

Lucie (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

To není pravda, Bala je normální poradna, funguje internetově, ale je i možnost po domluvě ji osobně navštívit.

Xa (So, 12. 9. 2020 - 04:09)

Nepište zde na uvedené e-mailové adresy! Jsou to volavky!

Bala (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

Maminky,čtu tady vaše komentáře ke svým synům. Pokud potřebujete nějakou radu pište:
[email protected]

Z (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Z

Z (So, 12. 9. 2020 - 12:09)

Z

Renča (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Já teda zatím svého skoro patnáctiletého syna onanovat neviděla a ani vidět nechci, o jeho pokoji, posteli a povlečení snad ani nemá cenu psát, je to snad všude, pouští to i do ponožek a našla jsem v jeho pokoji i mé naškrobené kalhotky. Nějak moc mi to nevadí a dovedu to pochopit, vyrůstala jsem s o dva roky mladším bratrem který v jeho věku nebyl jiný. Ale jen mě udivuje že se syn s těmi následky své masturbace více netají a nesnaží se to nějak více přede mnou utajit, přece mu musí být jasné že si toho nemohu nevšimnout. Máte to doma se synem taky tak podobně?

Rozina (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

Máme syna a dceru, ta je ještě malá a syn bude mít před Vánocemi 13. Je to u nás stejné, jako u předchozích pisatelek. Když klukovi začaly poluce tak spermie měl na prostěradle a pyžamu a bylo toho čím dál víc jakmile objevil sebeuspokojování. Začal se utírat do triček jež měl na sobě a tak jsem mu dala k lůžku ještě další trika a ty používá dodnes. Nijak jsem to ale nekomentovala. Toto téma je u nás tabu, prostě byla bych rudá jako rak, kdybych s ním měla mluvit o onanii. Takže dnes mívá vcelku povlečení skoro beze skvrn a sem tam mu přečváchnu ty trika, ale když není u toho. Nechci ho uvádět do trapnosti a sebe též. A tak jsem ráda že je toho minimum oproti době, kdy s onanií začínal.

Gábi (Pá, 11. 9. 2020 - 20:09)

Náš syn si to dělá necelé dva roky nedávno měl 12 a ten zase se svou onanií nadělá tajností až až. Taky se utírá do různých triček a prádla, vždy se to snaží schovat, ale ono moc nemá kam. Takže už vím, vždycky to najdu, operu a dám mu to zpět do postele.

Petra (Pá, 11. 9. 2020 - 14:09)

Ja mám 2 kluky 14 12, a dělají to oba snad skoro pořád, jediné co mě naštve, je že nechavaji ty ulepené zaschlé papír. kapesníky pod polšářem, to po nich vyjedu, a co se děje když nahodou u nás spí jejich kamarád ... to raději ani nepíšu

Erika (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Mému synovi je 14 a když s onanií začínal, tak semeno jsem objevovala snad všude. Na prostěradle samozřejmě, to hlavně když měl poluce a poté na tričkách, dokonce i v ponožkách a tak. Ale poslední dobou se, myslím, pečlivě utírá do trička, které má náhradní a schová je pod polštář. Onanuje způsobem, že mu semeno asi většinou zůstane pod předkožkou a tak tolik nenadělá. Jinak se tváří jako neviňátko a honění skrývá jak může. Přede mnou ale nemá šanci, neboť vím o všem co provádí.

Navstevnik (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Vyzkoušela jsi někdy jeho spermie? Nelákalo tě to? Nebo i ostatní maminky co zde píšou.

Marek (15 let) (So, 12. 9. 2020 - 00:09)

Já bych chtěl někdy zkusit sníst klučičí semeno

Erika (So, 12. 9. 2020 - 01:09)

Tak si to sám vyzkoušej. Já využívám synovo semeno při svém sebeuspokojování již delší dobu a přináší mi to vůbec největší slast jakou jsem kdy poznala.

Marek (15 let) (So, 12. 9. 2020 - 07:09)

A je tvůj syn hezký? Kdy mu bude 15? Třeba bych mohl zkusit sníst to jeho...

Reklama

Přidat komentář