Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Věrča (St, 9. 9. 2020 - 19:09)

Nechte Klárce soukromí pro její den, však ona se určitě zase ozve .

Hynek (St, 9. 9. 2020 - 20:09)

Souhlasím. Klárce příjemný laskyplný večer.

Martina (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

Měli by vzít taky maminku a Nikolku. Bylo by jim to líto.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 16:09)

Myslím,že vezme Klárku na Ješted . Dočetla jsem se že ji tam požádal o ruku a je teda zasnoubena a má to tam ráda. Takže romantická večeře si myslím,že bude.

Podpíčník (St, 9. 9. 2020 - 17:09)

Logika věci.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 14:09)

Klára už někde s Liborem čůrá. To když má svátek tak bude močit z pipinky přinejmenším whisky nebo šampus.

Mike (St, 9. 9. 2020 - 15:09)

Narozky ,vole.

Žaneta (St, 9. 9. 2020 - 09:09)

Klárko myslím na tvůj den. Užij si ho vrchovatě!

Holkočůr (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

Půjdu odpoledne ke známé jednou jsem ji kdysi přemluvil ke chcaní. Třeba se to povede. Tehdy jsme měli 16,dnes jsme o pár roků starší, ale nemá chlapa trvale.

Klára (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Půjdu do školy, ale dnešní den neprožívám nijak výrazně. Je to jen číslo a hlavně, abychom byli všichni zdraví a měli se rádi, to je to důležitý. Kluku ty stále smutníš, já ti posílám čistou myšlenku a sílu a jsem s tebou na dálku, ale mám pro sebe jiného kluka jako ty budeš mít jinou dívku, tak pa a zajdi s Jardou na pivko. Robine je to tak jak ti tady už odepsal někdo jiný, když musíš nutně na záchod, tak to tělo a u holky pipinka chce co nejdřív vypustit a člověk to drží a není to příjemné a když to pustíš, tak se v bříšku i v celém těle uleví. A když to chce ven nutně ,tak to taky hned teče ven a rychle. Tak jsem třeba čůrala já dneska ráno a Niki taky a pokropily jsme zahrádku tady za barákem, protože na záchodě byla mamča a obě jsme se už trápily, právě, že se nám to chtělo nutně vyčůrat pipinkama ven. Libor zatím neprozradil, kam mne vezme na tajný výlet a tak se na to moc těším a počkám na něj u školy, ale to se radši vyčůrám na záchodě už tam než půjdu, protože nevím, co zajímavého vymyslí.

Sedmnáctý (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Všchno nej a velké blahopřání ode mne. Já se moc nevyjadřuju,ale jsi super holka!

Natalie (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

je pro mne důležitý, že Klárka má významný narozky zítra a já je měla nedávno a vím,že je to citlivá holka a tak jí moc fandím. Nechci aby se trápila a měa v životě problémy. Tady někdo psal,že je to červená knihovna, to když si dotyčný přečte celé, tak to tedy je spíše pochmurná knihovna a Libor je takové světýlko. Klárka umí také psát o tom jak čůrá a já to někdy zkusím napsat taky. Třeba se někdy odvážím.

Ty (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

jsi asi nepochopila jak to bylo myšleno. Ne že je příběh červená knihovna, ale ten styl psaní. Ty slovní obraty nejsou to, co dnešní mládež používá. Kdyby takhle kluk mluvil, bude jak z jiného světa, jak z červené knihovny.

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Ale vždyť je to holka.

Ale (Čt, 10. 9. 2020 - 07:09)

já jsem reagovala na vyjádření Kluka. Čti pořádně, protože pak jsi mimo.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Ne, je to vymyšlené, příběh i lidi. A ty to víš. Porto je to tak křečovité.

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Jo, ale beru příběh jako děj. A oslovuji postavy ,ne tvořitele .Křečovitě mi to nepřipadá.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Natálko, oslovuješ postavu, ale ona je psána člověkem. Pak to musíš brát jako hru, protože ti zase odpoví autor. Ale já také přijímám narozeniny Klárky jako fakt. Ono je to jako ve filmu nebo spíše seriálu. Tam taky žijeme postavami a ne autorem, tak se tím netrap a buď svá. Jen jsem ti to chtěla trochu nastínit.

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Já vím. I tak ti dík.

Lea (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Skvěle napsané. Já taky často pláču u filmu, když je smutný. Mysl ví, že to jsou herci, že jsou v práci a mají napsaný co mají zahrát jako. Ale ono to nejde, čumíš na to a najednou tě to tak zasáhne, že brečíš. I manžel má na některý filmy slabost.

Reklama

Přidat komentář