Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

ty sama by sis měla občas přečíst, jak šel tvůj život a uvědomit si, že jsi se téměř nikam neposunula. Ted se sice "staráš" o děti, ale to jen proto, že ti nic jiného nezbývá, protože rodiče už odmítli starosti. Cikány sice už nenaháníš, zaměnila jsi jen pouze za UK, dál parazituješ na svém partnerovi, a to, že chodíš momentálně asi 14 dní do práce nic neřeší, protože ty stejně nikde nevydržíš. Nezměnilo se tvoje myšlení, chování, požadavky, prostě se nic v tvém životě nezměnilo k lepšímu. To by sis měla konečně uvědomit, jenže je to marný.

:D (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

I já mám pocit že Ota u toho onanuje:))

xx (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Mohli by se ozvat ti co dříve psali jak se mají a co dělají. Bylo by to zajímavé.

Anonym (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Jakpak se asi mají dvojčata Juliana Terezka,ty Miluna nenáviděla, protože to byly holčičky

Anonym (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Já mám pocit, že Ota při vyprávění Miluny o sexu onanuje

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Oto nepatříš mezi ně nejste trojka a kdyby to četl UK nakopal by ti prdel.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 19:09)

Oto nepatříš mezi ně nejste trojka a kdyby to četl UK nakopal by ti prdel.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 17:09)

Oto v garáži už je přece zima a co ti je do Miluniného sexu.?

Ota (Ne, 6. 9. 2020 - 17:09)

Ještě tam být nemůže vyloženě zima.Milu tam chodila už i v březnu a to teprve byla ještě zima.A do jejího sexu je mi hodně,po všem co jsem s nima zkusil.

blbe (Ne, 6. 9. 2020 - 19:09)

jsi blb, idiot a pitomec.

Ota (Ne, 6. 9. 2020 - 19:09)

A co z toho máš mi tohle psát?

Ota (Ne, 6. 9. 2020 - 17:09)

Miluško a on se teď uklidnil? Že mám pocit že už neutíkáš do garáže? A byl sex včera?

Otíku (Ne, 6. 9. 2020 - 19:09)

a co ty? Byl sex včera?

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 22:09)

Evo dík za to co si napsala.Vypadá to teda že tě nakazila ta ženská.To ona pizda neměla úctu když druhýmu krchlá za záda a ještě bez roušky v téhle době!! Tak jak si ti může dovolit říkat něco o úctě,ta svině.Promiň,nějak mi to za tebe vytočilo,pak se to nemá takhle šířit! A Babiš ještě ty roušky povinný v krámech zrušil!! Co na to říct.Pak je plno lidí co maji pocity jako ty že se jim to tam nechce mít samotné.I já se chvilkově v létě nechala těma pakama strhnout a roušky si tam nedala,protože si tam pomalu mezi nima člověk připadal jak vývrhel.Teď už se nenecham takhle ovlivnit.A jak sem byla s klukem první den ve škole tak sem tam roušku měla celou dobu,jediná ze 100-200 lidí co jsme tam byli v sále.Několik klučičích tříd z různých oborů a rodiče a učitelé a ředitel a ja jediná tam stála v roušce.Nedávno sem v krámu viděla krásnýho chlapa a on taky tam měl jedinej semnou roušku.A je to možný že se Sergejovi nikam nechce právě kvuli viru protože jak píšeš sám je pozitivní taky a on v krámech nosí jen respurátor,takže ještě se chrání silněji než já a nevyhledává ani krajany už.Je uplně bez kamarádů,takže je jen doma a jen byl v létě u příbuznýho kde se spolu ožrali a pak toho příbuznýho druhý den ráno vezl do města a ještě ho chytli a nadýchal,jak sem psala.A máš pravdu,dřív byl pracovitej,doma nevydržel a nechtěl být a teď je uplně jinej.Vypadá to že jestli nebudeš mít pravdu ty že se toho hodně bojí.Teď čeká až mu dam sex,chce to teď hodně často,pomalu denně a popravdě ani na to nemam náladu teď.A to mi ještě vybírá na sex prádlo.Taky vám to někomu dělá chlap? Chce mi mít oblečenou v prádlech a pak mi ostříkává.

Pils (So, 5. 9. 2020 - 21:09)

Ono se nedá přečíst všechno. Na to by padla dovolená. Možná dvě. Pamatuju se, že jsem na začátku taky tápala, občas tápu i teď, když se sem pár dní nepodívám. Však mi to vždycky někdo omlátí o hlavu. :)))

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

No já už mu teď moc nevěřim když vim co dokáže jimejm psát a tak kdoví co má v hlavě.Je to taková ta tichá voda břehy mele,proto pokračuju dál v kontaktu s moravákem.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 19:09)

Ale vždyť to jsi ty taky. Vždyť nebýt Covidu, už bys v nějaký cizí náruči ležela. Že jsi pár měsíců měla strach, tak jsi na sex s jinejma nemyslela, to z tebe Pannu Marii nedělá :-). Už mu to odpusť, nudí se, tak blbne. Je to lidský. Zrovna ty bys to měla chápat. E.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Asi bude lepší ho brát s rezervou.Taky mi to zklamalo to co sem zjistila co je schopnej psát,jak se nabízel jak stará kurva.A když mi řekl že to psal ze srandy a z nudy,tak víte co to může říct každej:-D ..Ja můžu věřit i nemusim ale asi je lepší ho brát s rezervou.Něco mi v sobě říká se držet ještě jinýho,mít náhradníka.Protože kdybych se pak chtěla opravdově rozejít tak už na to budu mít pomocníka,jako tenkrát s Denisem.Sem ráda teď za moraváka.I kdyby jsme zůstali jen dobří kamarádi,to taky neni na škodu.Začínam si i myslet že moravané jsou možná i dobrosrdečnější než češi:-)

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Co je to za seznamku?Dej si bacha,aby tě někdo nenapálil.Miluno,lidi jsou všude hodní i zlí.Nevybereš si.

Ota (So, 5. 9. 2020 - 17:09)

Já bych za něj ruku do ohně Miluško nedal.Nejde se v něm vyznat.Ale zařídil si zbytečný problémy.

Reklama

Přidat komentář