Reklama

Svazování partnera(ky)

Gabriela (So, 21. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj všem po dlouhé době. Já to takhle dělám už dlouho, i kvůli tomu že máme rády chlupaté pleteniny, tak roubík se krásně zakraje silnou šálou. Kor teď, když ji musím mít až pod nos. Když je i dostatečně dlouhá, tak slouží jako roubík i šála zároveň. Když jdeme na procházku tak i svázané ruce se zakryjí dlouhým pončem :-) chtěla jsem napsat pár zážitků kor ještě ze silvestra ale jsem líná :-) to jsme si s Lindou suprově užily. Teď momentálně jsem na tři dny otrokyně já ode dneška, tak jsem zvědavá, co mě čeká. Silné roláky a šály mám na sobě defakto vždy i doma i v noci :-)

Bára (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

Jsme na tom podobně, již několik týdnů mám uzamčeny vysoké obojky, které si smím sundat jen večer při koupání. V praci si je kryji vysokým rolákem či šátkem, některé kolegyně již však obojek odhalily a docela mně překvapila jejich reakce, když si take chtěly vyzkoušet. Kovovy obojky uzamikatelný na šroubek a na nacvaknuti, nosim i ven bez krytí, přijdou mi jako elegantní doplnky.

Gabriela (Ne, 22. 3. 2020 - 14:03)

Jojooo, já jsem takhle ráda, i obojek schovám pod rolák docela častěji, než dříve. Oblíbila jsem si úzký obojek s kožešinou těsněji utažený. Včera jsem skončila svázaná ve vaně. Dostala jsem na prsa svorky, tři chlupaté svetry a jedny mohutné šaty, kolem krku huňatou šálu a plínu s chlupatýma ponožkama. Svázal mi ruce před tělem provazem, nohy taky a přivázal k sobě. Kolem těla provazy nad, pod prsy a u břicha, abych si rukama nedosáhlana pusu, dokteré jsem dostala uzel uvázaný na chlupaté šále, který mi úplbě ucpal pusu. Na hlavu jsem dostala svoji angorskou kuklu a ještě šálu přes oči. Takhle jsem byla znehybněná ve vaně několik hodin, asi 5. Spala jsem potom s provazy na rukou a nohou a šálou v puse a na očích. Teď jsem jen ve svetrech a s pouty na rukou, se kterými píšu a za chvíli mě čeká svázání ke kůlu v ložnici, který je jako podpěrný sloup a tam budu mučivě svázaná až do pozdního večera a pak od zítra si vezmu do parády manžílka :-)

Bára (Ne, 29. 3. 2020 - 06:03)

Já ráda nosím vysoké obojky, také těsněji utažené. Poslední dobou je sundám jen na koupání, je to docela nezvyklé mít volný krkr.

Marta (So, 21. 3. 2020 - 00:03)

Krásně jde pod rouškou nebo šátkem schovat roubík nebo kolem dokola izolepa

Michal (Po, 11. 5. 2020 - 12:05)

Jaký používáš roubík

michal (St, 20. 5. 2020 - 19:05)

kozeny roubik s vnitrnim dilcem utazenym reminkem za temenem umlci dokonale

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Jenže ten je těžko k sehnání :-(

Michal (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Já ho sehnal na netu

Marta (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Koupený mám tři....jinak stříbrná tejpa...začínala jsem se šátkem a uprostřed s uzlem....

Bára (So, 21. 3. 2020 - 05:03)

Také jsem již na to přišla. S roubikem schovaným pod rouškou, jsem vyrazila ven.

B (So, 29. 2. 2020 - 06:02)

Plastový barel na hlavu? Lidé šílí kvůli koronaviru
31.1.2020 12:24
Na nádraží v čínském městě Weifang se podařilo natočit muže, který cestoval nejen s rouškou na ústech, ale zároveň s plastovou lahví na hlavě. Stejně postupovala žena, kterou na mobilní telefon zaznamenal spolucestující v metru ve městě Chengdu. Strach z nákazy koronavirem nutí místní obyvatel k šíleným variacím.
Tento članek s videem na idnes nás tak trochu inspirovali. Po shlédnutí videa manžel jsme napřed kroutily hlavou, ale pak jsme si řekli, že by to nemuselo byt špatné mučeníčko. V barelu na vodu, jsem napřed vyřízla dno tak, aby dobře obepínalo kožený obojek na krku, pote jsem rozřízla na jedne straně od hrdla dolu, v místě ust vyřizla otvor. Nasadila jsem si kožený obojek a manžel mi nasadil barel, předtím však bodově kapl do řezu sekundové lepidlo, ještě spoj přelepil průhlednou izolepou. Barel těsně obepina hlavu, dýchá se dobře, otvor v hrdle je dostatečny, otvor u úst je zatim přilepený kolečkem ze dna izolepou. Předsevzetí je byt takto cely vikent, tak uvidim. Rano jsem si musela vzít pas cudnosti, korzet, řeminky na ruce a na nohy, body a leginy.

Bára (St, 4. 3. 2020 - 21:03)

nakonec jsem v platovem barelu na hlavě strávila páteční odpoledne, noc a sobotní den, nedobrovolně i sobotní noc. V sobotu navečer jsem barel chtěla sundat, ale ukázal se problém se slepeným spojem, který opravdu dobře držel a manžel nebyl doma. V neděli ráno, jsme barel opatrně rozstřihli.

Rinzler (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Proč tak složitě?Si stačí koupit plynovou masku IP 5 v nějakém armyshopu v černé barvě,stojí 1/3 ceny co v nějakém BDSM shopu a je i s filtrem proti BOL :-) V případě když by chtěl být někdo hodně IN tak PRWU model.Je to skladnější než barel na vodu,dá se to použít i na Breath hrátky když se dokoupí vrapová hadice a v případě použití filtru ochrání i proti koronaviru.A celodení nošení je hodně velká výzva(obojek se k tomu dá použít určitě bez problémů taky) :-)

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 00:03)

super je když máte partnera(ku připoutanou k posteli/kříži a nasadíte plynovou masku a zakryjete výhled, přítelkyně už po 4minutách kňučela že to chce z hlavy pryč.
dost psycho.

Bára (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Můj příspěvek.

Romana (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Holky,prosím vás jaké používáte svetry pro svazování ? Máte na mysli silné roláky a propínací kabátkové svetry s páskem? Pokud ano,kde je kupujete, ráda bych se něco o tom dozvěděla.

GGOOL (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Já rád. Kde?

Bára (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Od 29.prosince jsme byl na chatě na Kokořínsku. Dohodli jsme s manželem, že vyzkoušime něco nového. V úterý po snídani jsme si uzamkli pás cudnosti, já kovovový a manžel kožený obojek, na ruce a nohy uzamkly náramky, oblekly jsme se a zámkem jsme se k sobě zamkly za naramek na ruce (ja pravá ruka, Petr levá ruka), klíč jsme pověsili v chodbě a dali si předsevzetím, že to vydržíme do nového roku, nakonec jsme byli k sobě zamčeny až do středečního večera. To jsme take zvládli vyrazit i na procházky, já mněla přes obojek rolák a manžel překryl šálou, pončo schovalo spojené ruce. Byl to zajímavý zážitek. Petr vtipkoval, že bychom to mněli praktikovat častěji.

Bondage.Lover (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Krásný nový rok vám přeji! Ať jste bezmocně spoutaní kdykoli to jen bude možné :-)

Reklama

Přidat komentář