Reklama

Syn a masturbace

Jana (Út, 21. 4. 2020 - 03:04)

Majo,syn ma pindiika dlouheho asi 12 cm a tloustlu tak 3 cm.Sama masturbuji a mam robertky,kteri jsou tlusci.Pouzivam je i do zadecku tak ze dirka je procvicovana.A ze syn ma takoveho mensiho pindika nes mi robertky,tak tam sbadno zajel.

Majo (Út, 21. 4. 2020 - 07:04)

Dekuju,pises ze mas robertky vetsi nez pindik syna,jasne,ale bez gelu by tam stejne jen tak lehce nezajel ale jsi teda fakt perfektni a uzasna kdyz mu to dovolis.

Z (Út, 21. 4. 2020 - 14:04)

Z

Jana (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

Kdyz pouzivam robertka,tak samozrejme ze ho zasunu az tak na postrvrte a ze ho potrebuji poradne naslinit.Skratka se mu to povedlo napoprve.Netvrdim ze to ten moment trochu nebolelo kdyz ho tam strcil,ale povedlo se a byl ve me.

Klarka (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

Tak a ted mi rekni jak se k tobe chova,je to pored ten synek nebo zacal byt jako chlap,bojim se ze kdyz vpustim synka tak nebude uz takovej hodnej,zacne si vic dovolovat.

Jana (Út, 21. 4. 2020 - 14:04)

Je fakt ze se trosku zmenil.Bere to jako prirozenou vec.Ze kdyz se mu postavi pindik za mu mamka okamzite da.Tak jsem mu vysvetlila ze honeni je jedna vec a sex druha.A ze nemuze jen tak prijit a strcit mi ho do pusy ci do zadecku.Je pravda,ze ob te doby co jsme spolu zacli,tak touzim ponem,po pindiku i po jeho semeni cim dal vic.Ale nemuzu mu davat kazdy den.Musi se krotit.Dneska se zaz predemnou honil a zkousel zasunout.Tentokrat jsem mu do zadecku nepovolila.Nechala jsem ho at miji olize.Cela jsem tekla.A pak jsem mu ho vykorila,a mohla mit tu sladlou stavu v puse.

Klarka (Út, 21. 4. 2020 - 20:04)

Taky ti pripada ze jeho klucici seminko je jak salko,sladke a huste a stale ho mas malo,ja tecu tak ze se zalyka nez me vylize a taky u toho tak mlaska ze mam pocit ze nezkoncim a potecu snad stale.

Jana (St, 22. 4. 2020 - 04:04)

To jeho semeno ja uplna slast.Kdyz se mi vystrila do pusy a na svuj vek toho vystrikne docela hodne tak mam plnou pusu te dobrot.Vcera jsem meli 69 a jak jsem byla mokra a tekla mi,tak to teklo na neho ale vubec mu to nevadilo a lizal dal.Urcite mel i plnou pusu on.Zatim spi ale uz mam zase strasnou chut na jeho semeno.Dneska mu asi zas nabydnu zadecek.

Klarka (St, 22. 4. 2020 - 06:04)

Pred chvili jsem musela dat prso male,zoubky nas trapi,jen co jsem si vzala malou do naruce a oprela se o celo postele mladas jakoby vubec nespel,lehl si na 69 a z boku se mi dostal na pipinku a okamzite zacal lizat,ja kdyz videla to stojici pero tak jsem jednou rukou drzela malou a druhou ho honila,prirazel mi do ruky jak skuseny chlap,mam strasne nutkani ho vpustit aspon do zadecku ale nevim.

Z (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Z

Jana (St, 22. 4. 2020 - 08:04)

Nabydni mu zadecek,urcite bude moc stastnej.Me ho pred chvilkou ze zadecku vyndal.Je to nadherni pocit,jak je v tobe a prirazi.Pritom jsem si hladila frndu.Byl asi za 3 minuty a ja se cela chvela.Ten pocit kdyz do tebe stika tu svou sladkou stavu a vys ze as ho vynda,se byde plna semene.Pak to prednim tlacim ven a diva se jak mi semeno vytejja ven.Boze ten pocit ja vzrusujici.

Klarka (St, 22. 4. 2020 - 12:04)

Tobe se to rekne,anal jsem vazne nikdy nedelala,myslim si ze bude problem se do me dostat,skousela jsem to uz nekolikrat s malim robertkem analnim a vzdy to po chvili zacalo bolet,nebo jsem se vyprazdnovala,vyvolalo mi to tlaceni a stolice byla venku,nestalo se mi ze bych mela hezky pocit z toho a pri predstave ze do me vnikne a ja ho pokajdim se mi nedela moc dobre,ted si vyhonil vedle me na posteli a mam to na stehne,jak to sememo za chvili strati tu hustotu a barvu,to je zvlastni ale voni nadherne.

Jana (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Uplne te chapu.Nebylo by asy krasne kdyby ti ho tam zasunul a misto krasneho proziti bys mu pindika vytlacila hovinkem.Nektere zeni to proto nemaj radi.Ja jsem z analem zacla asi ve 14.Nejdriv jsem si tam strkala prsti a pak jsem si koupila analni kolik.Netvrdim ze se mi to hned zalibylo,ale postupem casu jsem tomu propadla.A kdyz jsem se vdala muz miloval analmi sex a tak jsem mu davala zadecek na soustani.Moc se mi to libylo kdyz mi ho tam zasunul a prozivala vzruseni.A tet kdyz mi ho tam strka synacek je apsolutni krasa.A ten pocit kdyz se do me udela.Co ti mam povidat.Kdyz me lizal tak mi rek ze by ho chtel strcit dobnitr a vystrikat se tam.Rekla jsem mu ze tam ne,ale jen ta predstava jak mi suka prcinku,a ucitila to jeho sperma,jsem stoho cela mokra.

Klarka (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Jani ja mu asi dovolim jenom lizani a ja si budu pochutnavat na jeho horkem seminku,nepovolim vstup do pipinky a zadecku uz vubec ne,netvrdim ze bych ho nechtela citit uvnitr ale proste ne,mozna pozdeji,je jako kralik,strasne rychle si ho tre a za chvilku vidim malou kapicku pruhledne latky a za okamzik kusy husteho seminka,je to uzasne,vazne.

Z (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Z

Z (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Z

Y (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Z UŽ V Tobe Byl

Z (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Z

Mike (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Ale my jsme to přece spolu dělali a moc se ti to líbilo.

Z (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Z

Reklama

Přidat komentář