Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Martin (Út, 8. 11. 2011 - 10:11)

Martine,

díky že jsi...Nepreferuji žádnou značku. Když potřebuji nové, koupím si je kde zrovna jsem. Některé vydrží třeba i měsíc, některé pustí oko za den. Je to pro mne vyloženě spotřební zboží a nad značkou se nezamýšlím.

Jirka (Po, 7. 11. 2011 - 10:11)

Milá Moniko, divila by jsi...Martine,

díky že jsi napsal. Také nosím silonky, povětšinou punčochové kalhoty Aries a Bellinda. Někdy si beru i samodržící..přiznám se...láká mě z praktických důvodů zkusit i podvazkový pás...ale obávám se, že bych asi nevybral správnou velikost.

Jakou značku silonek preferuješ Ty?

Jirka

Jirka (Po, 7. 11. 2011 - 10:11)

Můj manžel nosí punčochy...Petro, jaký pás a punčochy Tvůj manžel nosí? Asi to bylo obtížné pro Vás oba - myslím, on když se svěřil a pro Tebe to nějak přijmout.

Jirka

Jana (Po, 7. 11. 2011 - 09:11)

Asi jsem vývoj v oblékání...Podvazkový pás, punčochy a ani kalhotky manžel nenosí, ale vzít si punčocháče mu problém nedělá. A proč taky když se pánské normálně vyrábějí a dokonce i prodávají což můžu jako prodavačka potvrdit. A možná by jsi se divila, kolik mužů je nosí a můžu potvrdit, že pokud zrovna pánské nejsou tak si klidně kupují i dámské.

Martin (Pá, 4. 11. 2011 - 14:11)

Asi jsem vývoj v oblékání...Milá Moniko, divila by jsi se, kolik mužů nosí i podvazkový pás a klasické punčochy, ale to je spíš z oblasti erotické aktivity.
Zde se v řadě posledních příspěvků hovoří o mužích, nosících punčochové kalhoty. A to je něco jiného. Doporučuji ti, abys jednou koupila pánské punčochové kalhoty a již jen pohledem zjistíš, že se od tvých - dámských v podstatě neliší, snad jen velikostí a cenou. Pravda, některé pánské se liší ještě umístěním švů, aby se nezařezávaly do mužské odlišnosti od žen, ale to je tak vše. S nošením dámských, nebo pánských punčocháčů mám opravdu dlouholeté zkušenosti a je to opravdu velmi příjemné a v zimě teplé oblečení a stačí bohatě síla 20 DEN. Je jen velká škoda, že jsou zatím málo rozšířeny, nebo lépe řečeno, mnoho mužů je nosí, ale spíš tak pokoutně, aby se to nevědělo. Bohužel k jejich rozšíření nenapomáhá ani obchod. Pánské se velmi špatně shánějí. Mají je jen v určitých speciálních obchodech s punčochovým zbožím, nebo v internetových prodejnách. Protože ale dobře vím, že mezi pánskými a dámskými není prakticky rozdíl, nijak to neřeším a kupuji si dámské. Nedokáži si už bez nich zimní období představit.

Monika (Pá, 4. 11. 2011 - 12:11)

Asi jsem vývoj v oblékání mužů v posledních letech zanedbala, ale trvám na tom, že muž v podvazkách, punčochách a krajkových kalhotkách je hrozná představa.

Iva (Pá, 4. 11. 2011 - 11:11)

Manželovi jsem jednou v zimě půjčila silonky když mu byla zima a od té doby si je bere naprosto normálně. Má je stejně pod kalhoty ale už si je vzal i při ježdění na kole k 3/4 cyklokalhotám. Já osobně na tom nevidím nic nenormálního protože jsem jela s ním a jak jsem pozorovala tak jsem byla asi jediná kdo si toho všimnul.

Marta (St, 2. 11. 2011 - 15:11)

Punčochy a podvazky na...Je to tak jak jsem četla na jiných stránkach. Jenom puberťačky a zaostalé ženy na mateřské dovolené které se nudí odsuzují nošení punčocháču muži. Je to oblečení jako každé jiné a vyrábějí se i pánske. Tak nevidím Duvod proč by je muži nemohli nosit.Manže je na hory a kolo nosí pod kraťasy. Ušila jsem mu i kraťasy s hrubší látky na chladnější období a občas je nosí ve volném čase.Vypadá to docela dobře. Myslím, že to začne nosit i víc odvážnych mužu.

(St, 2. 11. 2011 - 14:11)

Mně punčocháče na mužích nevadí, můj je také nosí. Je mu zima, tak si je obléká, lepší než mrznout.

Martin (St, 2. 11. 2011 - 14:11)

Punčochy a podvazky na...Tak to mi promiň, ale jsi dost sobecká. Silonové punčocháče se vyrábí i pánské a je to velmi příjemné a teplé oblečení nejen na lyže a nechápu proč z toho nemáš dobrý pocit. Právě takové hloupé názory jako je tvůj brání většímu rozšíření tohoto i pro muže praktického oblečení.

Monika (St, 2. 11. 2011 - 08:11)

Punčochy a podvazky na chlapovi bych nechtěla vidět ani na obrázku, vyloženě trapné, podle mě je to výhradně ženské prádlo. Manžel si v zimě na lyže bere moje punčocháče a když ho v nich vidím, tak ani z toho nemám dobrý pocit.

Petra (Út, 1. 11. 2011 - 19:11)

Můj manžel nosí punčochy a podvazkový pás. Nijak mě to nevadí, já to nosím taky. S tím jsem si ho brala, takže žádný problém.

bob (Út, 12. 4. 2011 - 22:04)

Bobe, a od jakého výrobce...vetšinou co se mi kde padne do oka,belindy jso fajn kolem tech 80kč,aries jsem taky zkoušel jen se mi trhaly v rozkroku ale relaxy jsou super.jinak třeba od evony nebo neco z tesca.

Axel (Út, 12. 4. 2011 - 18:04)

30° ne, 20° také ne, ale...V neděli bylo 12 st., jel jsem se projet na kole ve světlých tělových silonkách a kraťasech. Potkal jsem známého, též na kole, jen konstatoval, zda mi není zima na nohy. Tak jsem odpověděl, že ne. Nesvítilo slunko, tak nemohl být případný odlesk. Ale jako mnoho jiných ani jeho nenapadlo, že bych mohl nemít holé nohy.

Petr (Út, 12. 4. 2011 - 07:04)

30° ne, 20° také ne, ale když je kolem 10° a jezdím na kole tak jezdím v silonkách a 3/4 kalhotách normálně a zatím jsem se nesetkal s tím že by se někdo poškleboval

pavla (Pá, 8. 4. 2011 - 17:04)

Ono není léto jako...tak to jo, uplně jsem se děsila mít punčocháče v 30°C. jinak když je celkem teplo tak co jsou supr tak samodržící, to pak se nepaří nic :)

Ariesek (Pá, 8. 4. 2011 - 17:04)

Ono není léto jako léto,já jsem pár let zpět nosil také punčocháče k 34 kalhotám celé léto.pokud je pod 20°C tak se to dá v pohodě.

pavla (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

Manžel nosí punčocháče...v létě musí být parýdně zapařený, já bych si je v létě teda na sebe nedala a to jsem ženská

Jana (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

Manžel nosí punčocháče běžne pod kalhoty, v létě i pod kraťasy, mně se to docela líbí. Pro zpestření si někdy bere na milování podvazkový pas s punčochami, docela mě to vzrušuje.

Axel (Čt, 7. 4. 2011 - 21:04)

Bobe, a od jakého výrobce...I s manželkou nosíme polské Mirella (nakupuji ve velkoobchodě v Katovicích, když jedu kolem), ona vel. 3 já 4 nebo 5, 20 den nebo stretchové 15 den, ty jsou nejlepší, člověk ani necítí, že je má. Taky jsou zkoušel slovenské Trerose, taky celkem dobré.

Reklama

Přidat komentář