Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Teď (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

ho neviděla tak rok, naposledy jak byla u štefana a on tam pak našel ty zakrvácené kapesníky po ní a Milánek se jí bál.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

No, Miluna tady hodně lhala a když ji tu matka našla, tak jí většinou sprostě nadávala Miluna matce, ale lhaly tady obě o počtu dětí, potratů a tak. Miluna rodila vždy předčasně, během jednoho roku se jí podařily dva porody _tři děti a jeden HIV. Ona se tehdy nestarala o své třetí dítě, nikdy ho neměla u sebe, ta dvojčata chtěla dát do Dětského domova no a tak šla diskuze. Je to složité, moc těhotenství, porodů, potratů, dětí, partnerů, partnerek zákazníků atd.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 16:09)

Změnila se tak že má místo cikánů ukrajince:D a brzdí jí Korona.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 16:09)

No dovol mezi Ukrajincema a Romama bylo ještě období arabů. A starých žen a mužů. Třeba.

Raději anonymní (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Co mě ještě čeká :'(? Čtu to místo knihy, ale je to drsné čtení.

Miluna (Ne, 6. 9. 2020 - 12:09)

Znala sem je osobně.Já se chtěla tenkrát seznámit s cikánem ale nenašla sem nikoho normálního.Mam s nima blbou zkušenost.Jedinej normální je ten s kterym mam syna ale nerozuměli jsme si v soužití vůbec.Ale jinak nemam chuť na cikány vzpomínat,myslet,už nic,nezajímaji mě už.Ty starý příspěvky co sem tu kdy psala dávno neplatí.

Raději anonymní (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Miluno, taky mám ve svém životě pár zážitků, které bych raděj vymazala, ale naopak jsem se k nim v myšlenkách vrátila a znovu si to prožila. Pomohlo mi to se pochopit. Ty máš unikátní možnost, pomoci tohoto "deníku", pochopit sama sebe. Jdi do toho. Vedle žen, co sem nyní píší, vypadáš konečně dospěle, ale je v tobě pořád ta bezcitnost, která se vždy prodere na povrch. Být tebou, četla bych, myslím, že bys mnohé pochopila a třeba dospěla. Prosím, neber to jako buzeraci, tak jsem to fakt nemyslela.

omyl (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Miluna je nepoučitelná, má IQ houpacího koně. A navíc, ji takový život vyhovuje, rochní si v tom. Občas je sice náznak, že by mohla žít normálně, ale nikdy ji to dlouho nevydrží.

Raději anonymní (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Už jsem u porodu Milánka. Štefan byl (je) z nich jediný normální. Nerozuměli jste si, protože po tobě chtěl normální vztah. Bez nevěr. Ale tebe ani těhotenství nezatavilo.

Milunu (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

nezastaví nic, její život řídí to, co má mezi nohama. Mozek se probudí 2 x za rok na 10 minut.

nojono (Ne, 6. 9. 2020 - 16:09)

osobně, se všemi šukala.

klid, (So, 5. 9. 2020 - 19:09)

to je jen další dočasny fejk.

Eva (So, 5. 9. 2020 - 19:09)

Prosím?

Prosím? (So, 5. 9. 2020 - 19:09)

gatě nosím

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 17:09)

No on mi řekl že je to jen přestupek že trestný čin je to až nad jednu promili.A čeká na písemný rozhodnutí až mu přijde na jak dlouho bude bez řidičáku.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Řekl ti pravdu, není to trestný čin. O řidičák přijde na 6 až 12 měsíců. Vyrozumění přijde myslím do 80 dnů. Už ho vykopej do práce, musí jít někam k pásu, nedá se nic dělat. Být tebou kamarády nyní nevyhledávám. Bůhví, s kým se Radka kde potkává. Situace je nyní nebezpečná.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Tak dík za info.Bohužel nevim jak už ho někam dokopat.Vůbec nechce.A pořád bere z těch zásob.A s Radkou bych se viděla ráda.Je mi to líto takhle žít bez kamarádů a bez všeho co sem měla rada.Pak mi nemá ze všeho už hrabat.

Pils (So, 5. 9. 2020 - 17:09)

Milu, tak buď nerozuměl tomu, co mu policajti říkali, nebo tě tahá za nos. Měl by urychleně hledat jinou práci.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

No to je teda na hovno,tak nevim co s nim bude.Sama to mam taky posraný s řidičákem ale ne kvuli chlastu ale kvuli bodum.Ne Pils on si nic nediktoval,ale oni ho tam dřív nechtěli.Ta firma řešila sama problemy kvuli Koroně a slibovali mu práci od září.A jestli se mu teď ozvou že už může nastoupit,tak už tam nemá čim jezdit a ještě se ani nedověděl kdy mu řidičák vrátí.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

Jaký trest? Kolik nadýchal Miluno?
do 0,3 promile - přestupek, pokuta do 20.000 Kč, 3 body, zákaz řízení na 6 měsíců až jeden rok
0,3-1 promile - trestný čin s podmínečným trestem, pokuta do 20.000 Kč, 6 trestných bodů, zákaz řízení na 6 měsíců až rok
více než 1 promile - trestný čin a nepodmíněný trest až 1 rok vězení, 6-7 trestných bodů, 25.000 - 50.000 Kč pokuta, zákaz řízení na 1-2 roky.
odmítnutí dechové zkoušky - 7 trestných bodů, 25.000-50.000 Kč, zákaz řízení na 1-2 roky. take zalezi kolik nadychal atd.

Reklama

Přidat komentář