Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

Nadýchal 0,6 a dostal deset tisíc pokuty.To už zaplatil.Řidičák mu sebrali na místě a teď se čeká jaký bude mít trest.Ještě nepřišlo rozhodnutí.

Takže, (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

přečetla jsi si to? 0,3-1 promile - trestný čin s podmínečným trestem, pokuta do 20.000 Kč, 6 trestných bodů, zákaz řízení na 6 měsíců až rok

Pils (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

No vida, tohle všechno já ani nevím, nemám s tím žádné zkušenosti. Jen mi přijde divné, že UK může diktovat, že nastoupí až.... Není jim to divné, Milu? Každý se snaží nastoupit co nejdřív.

anebo (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

.... Sergej možná tohle všechno ví a jen mlží, aby nemusel Miluně vysvětlovat nebo hledat něco jiného. Miluno, řekni mu, co ses tady dozvěděla, ať z tebe nedělá blbku

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

A v čem by mlžil myslíš? Celý léto počítal že pujde dělat v září a teď když se mu stal tenhle problem tak tam nebude moct nastoupit.Ale nerozumim v čem by mlžil? Já slyšela když telefonoval se zaměstnavatelem a slyšela sem když mu říkal že by potřeboval nastoupit dřív a zaměsnavatel říkal že to dřív nejde že nový pracovní auto budou mít teprve od září.Že si musí ta firma zařídit půjčku.Vše sem slyšela.

Pils (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

Milu, kdybych byla zaměstnavatel a hledala řidiče, tak bych nevzala žádného, kterému někdy sebrali papíry. Leda že by to byl můj hodně dobrý známý nebo příbuzný a věděla bych, že to byla výjimka a že to už nikdy neudělá. I tak bych ale měla pochyby. A ty se nežeň zbytečně do dobrodružství, myslím, že by ti dal UK na budku.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

No a zaměstnavatelé to pak můžou zjistit že měl za tohle odebraný papíry? Nevíš jak to je? Já myslela že až mu ho vrátí že vyjede zase s čistym štítem? No a tak ať on toho nechá s těma ženskýma,pak nebudu i já nic dělat.To fakt závisí na něm.Já jinýho nepotřebuju ale tohle tolerovat nebudu.Řekla sem to i jemu,takže o tom ví.

Hmm (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Opět ji nepřekvapila svou snahou to nějak přechcat. Takže tady máš požadavky na profesi řidiče: Řidič...
Požadujeme:.....
ŘO skupiny D + platnou profesní způsobilost k ŘO sk. D.....
věk nad 21 let.....
ukončené základní vzdělání......
výpis z rejstříku trestů.....
výpis z karty řidiče (bez záznamu o řízení pod vlivem alkoholu)......
velmi dobrý zdravotní stav

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

No tyvole tak co bude dělat!! To je blb ,takhle si to posere ještě než někam nastoupí!! On ví že chtěl dělat tuhle praci,měl to i rozjednaný jak sem psala a pak vezl příbuzného po dni co společně chlastali a takhle se nechá chytit.Já to tenkrat říkala mu a varovala sem ho že denní chlast smrdí průserem!! Tak potáhne někam jinam protože aby se válel doma a časem neměl ani prachy,protože ty dojdou v zimě tak co s takovim pak.To už bych sama nesnesla,ještě když sama teď dělam.A v tom inzerátu jak si mi sem dal by jinak mělo být že požadujou skupinu C..protože D je na autobus a na ten by nešel..a to se ani po roce nesmaže výpis z karty řidičů??

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Dobrý den,

údaje o spáchaných přestupcích proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích, včetně záznamu o počtu bodů dosažených řidičem v bodovém hodnocení a záznamu o odečtu bodů a další informace, jsou vedeny v Registru řidičů provozovaném Ministerstvem dopravy ČR. O spáchaném přestupku je proveden záznam do karty řidiče. Jelikož jde o centrální registr, je tento záznam pak přístupný orgánům státní správy a samosprávy.....Záznam se nijak nevymazává, tak jako například v rejstříku trestu

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

Pils píšeš přesně to co mi říká máma.Jen se mi nedaří si to takhle v hlavě přepnout do téhle podoby myšlení.Teď potom co mi řekla doktorka je to ještě těžší.O řidičák přišel protože nadýchal zbytkovej alkohol a jo měl jít dělat šoféra.Do fabriky už se nějak nehrne a už vůbec ne kdyby tam měl jezdit busem nebo vlakem.No mam z něj nějakýho lenocha:-(..třeba zvedne prdel až bude hlad.Sem ho teď strčila i ja do kapsy když chodim denně na úklid.Kozatých tam sledoval víc ale nejvíc si psal s jeho krajankou.Do teď sem nepřišla na to jestli si jen neškodně hrál a nebo jestli by mě opravdu podvedl.Ale i to co psal bych do něj neřekla.Profil smazal tak nevim jestli už s tim dal pokoj nebo něco dělá dál tajně.Už sem ho nenachytala tak nevim.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

Tak hlavně neblázni, až zase zjistíš, že si s ní píše.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

Kdybych to ještě nějak zjistila,tak už mu asi ani nepřiznam že to vim a rovnou bych se sešla s moravákem.Moravák o mě už ví jak na tom sem a přesto mi hledá a píše,víc než já jemu.Prostě se na mě nevyprd i když o mě ví co mam a mě to překvapilo.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

To nechápu. On si přece může psát s kamarádkou, když ty si píšeš s kamarádem

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

Jenže já neměla plán s nikym psát.Začal s tim on.Mě to už ani nenapadlo.A povedlo se mi takhle najít náhradníka.A on těm ženskym jak se ukázalo píše prasečiny a natáčil se jim jak se honí když to chtěla vidět a tohle já nedělam ale vadí mi to u něj že ho takový věci napadli.A proto ještě něco zjistim a sejdu se rovnou naživo.

Pils (So, 5. 9. 2020 - 12:09)

Nějak teď nevím, proč o ten řidičák přišel a proč ho tak nutně ve fabrice potřebuje. Nebo měl jít dělat šoféra? Milu, ne že by ta korona byla tak neškodná, ale tím, že se budeš nervovat, se nic nezmění. Všichni to prožíváme poprvé a tak musíme věřit, že ti, co rozhodují o škole, o rouškách atd., rozhodují co nejlépe.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 13:09)

za chlast za volantem.

Pils (So, 5. 9. 2020 - 10:09)

Milu, až na ten strach z korony ses srovnala, zase žiješ tak, jak jsi byla zvyklá. Myslím, že děti to vůbec neprožívají nijak traumaticky, tak se snaž se s nima sladit. Zvykli jsme si na leccos, zvykneme si i na covid. Však on zase odejde, stejně jako španělská chřipka. Ten tvůj UK je teda nakonec lenoch, když si vymýšlí podmínky, za jakých by byl ochoten pracovat. No ale hlad nemáte, tak ho asi nic nedonutí. Mně muži, co nepracují, neimponují. Mám ráda zodpovědnost a pracovitost. Flákač by u mě neměl šanci.

Miluna (So, 5. 9. 2020 - 12:09)

Já taky věřim v to že to časem odejde nebo zmutuje do neškodné verze ale proto mě provokuje proč se nemůže ještě chvíli vyčkat.Proč se rozhodli školy otevřít a děti posílat zbytečně takhle riskovat.Mě už se jeden risk nevyplatil tak to vidim takhle.Já nechci dětem bránit ve studiu ale proč školy nepředchází problémum a nepřešli na povinnou distanční výuku.Tohle mě prostě sere.A se Sergejem nevim proč se tak změnil.Dřív byl pracovitej a od té doby co mu nevyšli dvě práce a teď když nemá ani řidičák tak bere z těch peněz.Jo taky bych radši kdyby fungoval když chodim dělat i já ale pořád říká že pujde až s řidičákem.A místo co měl domluvené od září,na které sem čekala celý léto než nastoupí tak se bojim že jestli mu řidičák teď nevrátí že o to místo přijde.

bianka (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Pils, naprosto nic proti Touze nemám, jen raguji po svém :-) a tak to možná vypadá jako napadení a nejsem pochopená. Určitě nemám přehled jako ona, nebo vy, ale písnu to po svém. Vše je o komunikaci a vyjádřila jsem to tím, že někdo má rád Havla a někdo Pavla. Každý máme jiný pohled na situaci a taky jiné vyjadřování. Mé vyjadřování, ale nechce ublížit. A taky se tak nezabývám politikou. Kalení tady vidím, ale dál reagovat na to nemíním. Hezký víkend přeji.:-)

Reklama

Přidat komentář