Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 11:09)

Z

??? (Po, 7. 9. 2020 - 04:09)

Měl bys změnit Z na D = debil, jen si honíš brko a ukájíš se

Jirka (So, 5. 9. 2020 - 23:09)

Já pořád sbírám odvahu

S (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

Já jsem to jednou matce v přiopilosti všechno o tom co k ní cítím řekl a líbal se s ní. Večer jsem přišel domů z hospody mírně nalitej, matka seděla na sedačce v obýváku u otevřené lahve vína koukala na tv a byla taky už mírně ovíněná. Nabídla mi skleničku a kecali jsme, u druhé lahve vína jsem své tehdy čtyřicetileté matce klečící před ní na kolenou všechno o své zvrácené lásce a touze se s ní milovat řekl, nic neříkala jen na mě koukala, pak jsem jí políbil jí na rty a naše jazyky se spojili. Líbali jsme se asi deset sekund, když to skončilo tak vstala neřekla ani slovo a odešla do své ložnice. Druhý den ráno přišla do mého pokoje sedla si ke mě na postel a řekla mi, to co se včera večer mezi námi stalo se už nesmí nikdy opakovat, jen jsem mlčky kývnul hlavou na souhlas, pak odešla z mého pokoje a už nikdy o tom mezi námi nepadlo ani slovo a vše bylo jako normálně.

Nada (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Myslim si ze zatim slynta,jenak by to uz napsal jinak,a asi si i honi pri psani,muj syn si honil kdyz jsem se sprchovala,jednou jsem nechala tect vodu a vykoukla pro jine mydlo a on tan klece,moje kalhotky v ruse a nanose a honi jak blazen,hned jsem zalezla ale potom vecer uz jsem mu to udelala a delame to dodnes.

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 10:09)

Z

Martin (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Je těžké takovým myšlenkám odolat když mamina je fakt dost sexy žena. Moje mě přitahuje už asi od 13let, dnes je jí 48let pracuje v pojišťovně, mírně plnoštíhlé postavy, nádherné nohy a zadek, prsa č.4, brunetka, umí se oblékat, nalíčit, vždy jí to moc sluší, prostě sexy zralá žena, panička se vším všudy. Asi jsem úchylnej ale když pomyslím na náš společný sex s matkou tak mě to vzruší více než sex jinými ženami nebo sex s mojí současnou holkou.

Koukám jako blázen (Po, 7. 9. 2020 - 23:09)

Tak ještě adresu a telefonní číslo na mamku a můžeme si pro vás hned dojet! :-)

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Jenom slintáš , nebo ji opravdu přefikneš ?

Jirka (Čt, 3. 9. 2020 - 17:09)

Možná je to i tak, že syn touží a matka také, ale ani jeden nemá odvahu něco udělat s pomyšlením na to kdyby ten druhý odmítl

Jirka (Čt, 3. 9. 2020 - 15:09)

Možná je to i tak, že syn touží a matka také, ale ani jeden nemá odvahu něco udělat s pomyšlením na to kdyby ten druhý odmítl

Ruda (Čt, 3. 9. 2020 - 17:09)

Já trávím s mamkou docela hodně času a snažím se aby se nenudila a byla spokojená sem rád že nemá chlapa chystám pro ní překvapení

Anonym (Čt, 3. 9. 2020 - 22:09)

A co chystáš?

E (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Ono u nás takových matek které mají sex s vlastním synem asi moc nebude, ale matek které někdy občas na sex s vlastním synem pomysleli bude 100%, je to prostě dáno lidskou sexualitou které se žádný zdraví člověk nemůže vyhnout.

Ruda (Čt, 3. 9. 2020 - 09:09)

Asi to je tedy oboustranné

No, (St, 2. 9. 2020 - 21:09)

hlavně se tady zase špatně chápe co je Oidipův komplex. Oidipus se sice vyspal se svou matkou, ale nevěděl, že to jeho matka je. Takže pro zdejší honiče jaksi nerelevantní přirovnání.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 23:09)

Pokud syn souloží s matkou , tak o tom určitě ví . To že tuto deviaci nazvali po Oidipovi který zabil svého otce a vzal si svojí matku těžko můžeš vyčítat honičům .

No, (Čt, 3. 9. 2020 - 00:09)

já jim to nevyčítám, ono je to takové až zlidovělé rčení. Ten příběh je složtý a nemá cenu ho zde rozebírat. Faktem je, že Oidipus se vyspal se ženou a vzal si ji za manželkau aniž by věděl, že ona je jeho matka. Neboli, Oidipův příběh není o to, že se muž vědomě zamiluje do své matky a má s ní sex.

Co (St, 2. 9. 2020 - 23:09)

Chytrolíne, jak tomu tedy doktoři říkají?

Andrea (St, 2. 9. 2020 - 21:09)

Je jasné že k incestu mezi matkami a jejich syny dochází napříč celou civilizací a i u nás v ČR tomu nebude jinak. Někdy dlouhodobé soužití matky samoživitelky se synem trpícího oidipovským komplexem kterého si je matka u svého syna vědoma, přivede dříve nebo později i samotnou matku k myšlenkám na sex se synem, pak už je jen otázkou jak se vše mezi nimi vyvine dále.

Reklama

Přidat komentář