Reklama

Svazování partnera(ky)

Oko (Pá, 30. 12. 2011 - 19:12)

O dominanci tady nejde. To já si umím nejen v sexu dupnout, s tvrdším sexem taky nemám problém, ale vše má své hranice. Představa, že jí jak ona sama chce bez milosti vydřu tak jak to chci já a na ni nemám brát vůbec žádné ohledy, i kdyby mě prosila bych přestal. Tak bych se na ni potom asi ani neuměl podívat. A stále bych v sobě cítil jakousi vinu.

MilanXd (Pá, 30. 12. 2011 - 18:12)

Oko - hochu, asi bys měl trochu ustoupit a něco se naučit... Tyhle potřeby jsou u žen docela dost silné a pokud narazí na muže, ve kterém je přirozená dominance a trocha sadismu, tak bude těžké si jí udržet. Poradím Ti základní věc - pozoruj její vzrušení a plně se na něj soustřeď. Musíš se oprostit od toho, že děláš věci, co se Ti ne úplně líbí, ale že je děláš proto, že to vzrušuje jí a tím to automaticky vzrušuje Tebe. Dá se to naučit i to, že Tě začne bavit. Coachoval jsem už 3 páry, které měly podobný problém a vždy s úspěchem. Prostě se nesmíš učit "co máš dělat", ale nauč se být dominantní. A pak to půjde z Tebe a ne ze scénáře. Tady máš základní vysvětlení :http://www.eroticke-pomucky.cz/bdsm-dominance-submisivita-sadismus-masochismus-a357.htm

anonym (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Přítelkyně má taky ráda...Já bych taky na to neměl žaludek. Něco jiného ji spoutat aby byla částečně omezená v tom co může sama dělat, a znásilněním kdy se využije že se nemůže bránit

oko (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Přítelkyně má taky ráda takovýto druh sexu, jediný kdo s tím má problém jsem já, jelikož jsem vždy k ženám cítil úctu a když mě přítelkyně poprosila abych jí svázal a poté tvrdě znásilnil, celkem jsem se zhrozil, protože jsem se k ní snažil vždy chovat mile a věnovat se jejímu tělu :( teď mám z toho akorát trauma protože nedokáži ženám takto "ubližovat" i když jim to dělá dobře a vyžadujíto.

anonym (Pá, 30. 12. 2011 - 12:12)

Nemá to chybu.Když chcete...A zkousel nekdo milovani v opratce? Taky husty

Jana (Pá, 30. 12. 2011 - 10:12)

Taky jsme to s partnerem párkrát zkusili, když jsem pevně spoutaná a parter si se mnou hraje tak je to skvělé, ale když vás nechá spoutanou bez povšimnutí tak to po chvíli začne být nuda. Několikrát jsem se spoutala i sama ale to není ono a vydržela jsem tak max. půl hodiny. Ale když mě spoutá manžel, nebo já jeho, tak je to až do doby než se rozhodne vás osvobodit, já tak byla nejdéle asi čtyři hodiny, z toho tři hod. si se mnou manžel hrál a pak už jsem si jen tak hodinku odpočívala bylo to fantastický

Jirka (Ne, 31. 7. 2011 - 16:07)

Jak smutné,když...Nekoho vzrusuje svazovani, nekoho, jako treba tebe, hnusny vyjadrovani.

ondoňka (Ne, 31. 7. 2011 - 07:07)

Jak smutné,když potřebujete k mrdání spoutávat.Nic nevynahradí při pořádným šoustu chtivé ruce ponořené do klína a laskající bradavky.Laskání ve vlasech a dráždění poštěváku.

jola (Ne, 31. 7. 2011 - 04:07)

Nemá to chybu.Když chcete mít klid na seriál , tak je spoutaný manžel s roubíkem ideální model. Ještě má na sobě černé silonky, přes ně bílé legíny capri a na nohy jsem mu pořídila dámské cvičky jarmilky - růžové. Moc mu to sluší a hlavně koulení očima není slyšet.

jola (Ne, 31. 7. 2011 - 04:07)

nemá

Anti Dědek (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

a jéje, yelen si musí dělat reklamu už i na doktorce :( jak smutné

Martin (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

Me se libi a vzrusuje bondage v kozichu...jestli je nekdo takovy napiste na. [email protected]

bondinka (Po, 18. 4. 2011 - 00:04)

..mě se zas dobře spinkalo v takových gumových pásech nebo spíše řemenech jsou na www.yelen.cz :-)

Milan (St, 3. 12. 2008 - 20:12)

Seznámil jsem se s člověkem z Ruska, který žil dlouho ve východní Asii a naučil se tam mistrovské bondage. Na jaře přijede do Prahy a bude možno se s ním setkat i se něco naučit. Ukázky jeho práce i jako fotografa jsou pod titulkem "Východoasijská bondage" ve spodní polovině článku.http://www.eroticke-pomucky.cz/sm-bdsm-c98.htm

PETRUŠKA (Po, 3. 11. 2008 - 20:11)

U nás je to v pohodě.LOchtání není :oD a na kožená pouta se těším :o)

Milan (Po, 3. 11. 2008 - 19:11)

To je nejběžnější vývoj. Jen je potřeba se modlit, aby nenastaly nějaké potíže, které by ten vývoj pokazily. Nejčastější je připoutání ocelovými pouty k posteli a zlochtání. Zlomenina Navicularis v zápěstí je snad to nejblbější co se může stát.

PETRUŠKA (Po, 3. 11. 2008 - 17:11)

Nejdřív byl šátek pak šála,pak pouta kovová a na kožených se pracuje:o)

Dastyn-inn>28 (Po, 3. 11. 2008 - 15:11)

Jo takový lano to by se mi líbilo,ještě lepší než ty silonky,někdy vyzkouším!

Milan (Ne, 2. 11. 2008 - 20:11)

Kovová pouta jsou snad ještě horší. Není nad PA lano okolo 10mm bez duše nebo kožená pouta.

Dastyn-inn>29 (Ne, 2. 11. 2008 - 13:11)

Mě se ještě nestalo že by se mi silonky zařízly tak to nemůžu posoudit,pouta nemáme a ani topení a ikdyby jo tak ve vlastním domě by to sousedi nevychutnaly ale dovedu si živě představit to krásný cinkání u toho ale kovovky pouta bych nechtěl,musí byt vidět hodně otlaky,vid Petru?

Reklama

Přidat komentář