Reklama

Manžel mě chce mit tlustou

hana (Ne, 12. 12. 2010 - 12:12)

nikdy bych na to...ono nejde jen o to, že tě každé kilo navíc stresuje.Tady jde také- a hlavně- o zdraví.Každé kilo zbytečně navíc je zátěž pro tělo.Srdce, cévy a pod. budou trpět, cholesterol se zaraduje.

kamča (Ne, 12. 12. 2010 - 12:12)

Ahoj Slávko, mám to podobné, akorát jsem mladší a nejde o manžela ale přítele. Zatím jsem přibrala 12 kilo a i to jde už hodně vidět. Nechceš si někdy psát? Máš trošku náskok, ráda bych věděla co mě čeká a jaké to je vážit tak jako ty, protože já se s tou nynější nadváhou trošku hůř vyrovnávám.

katka (Ne, 12. 12. 2010 - 12:12)

nikdy bych na to nepřistoupila. Mám 180cm a váha cca 75, pořád řeším svou postavu a chci zhubnout. Kdyby příel chtěl, abych přibrala, buď se smíří s tím že ne, nebo konec.

samozřejmě by bylo krásné a příjemné moct jíst co a jak chci, ale nepřipustím, abych byla bečka sádla. Každé kilo nahoru mě hrozně stresuje.

Aladin (So, 11. 12. 2010 - 13:12)

Ahoj lidicky.Je mi 38let a...Proč ve jménu Slávka píšeš čárku nad a, když v ostatním textu píšeš bez čárek a háčků? Na co si to hraješ?, na husu?

ahoj lidi (So, 11. 12. 2010 - 00:12)

tak uplynula nejaka doba a musim vam rict,ze se nic nezmenilo a taky musim priznat ze se mi uz zacalo moc libit,skoda,ze nemam nejakou sprinenou dusi se kterou bych si mohla vymenit zkusenosti

no (Po, 12. 11. 2012 - 19:11)

Chtěl bych mít ženu tak...takových se moc nenajde,co chtějí až tolik obézní,ještě že jsme každý jiný.Chlap má být chlap,takže ani mě se nelíbí přímo úplně hubení,ale vůbec ne otylý,tak akorát,vypracované tělo,žádné špíčky,brr.

Ota (Po, 12. 11. 2012 - 19:11)

Chtěl bych mít ženu tak... ivoš : Na vojně jsem měl jednu takovou "výraznější" prima všechno dobrý.., moc hodná holka.. asi cca 120 a něco možná víc a "technicky" to teda moc zrovna sranda nebyla. Jednou šla od zhora a já při té váze a tlaku na břiše viděl všechny svaté jak na studentském tablu a mezi nohama jsem měl míchaná vajíčka tak, že jsem sotva pak lezl a i jinak si ji "nadhodit" byl vzpěračský výkon.Nechci však nikomu brát názor, sny a iluze, takže jen přeji hodně štěstí

ivoš (Po, 12. 11. 2012 - 18:11)

Chtěl bych mít ženu tak 150kg, aby to na ní všechno teklo, abych to mohl do ní i přes to sádlo pustit, to by bylo něco!

vy jste (Po, 12. 11. 2012 - 18:11)

Ta moje to má jenom tak...srandista.No to už je hodně 94 kg,ale za to nikdo nemůže,ono i hormony udělají své.Hlavně,že jí máte rád takovou jaká je.

! (Po, 12. 11. 2012 - 17:11)

Ta moje to má jenom tak trochu prohozený! Když jsem si ji bral, tak měla 49 Kg teď má 94 Kg jinak žádnej rozdíl!

moc (Po, 12. 11. 2012 - 17:11)

Fajn proti gustu...Pak je,...hezky napsané! Stejně tak i můj manžel,vůbec mu nevadí,že jsem přibrala a ještě mi nosí večeři,ale né,že by chtěl,abych tloustla,ale prostě on tohle vůbec neřeší,je mu to jedno.At jsem hubená,nebo silnější,tak pro něj to není podstatné.

Ota (Po, 12. 11. 2012 - 17:11)

Fajn proti gustu...Pak je, ale dobře taky vědět co obnáší i ta druhá strana,uběhne čas, nastane věk a vrátit to už nebude tak lehké...Vidím v tom sobeckost, kde ten druhý nebude celé ty roky nosit tu váhu a trpět časem následné problémy..Vím o čem mluvím, taky jsem byl krmen "abych byl pořádný chlap" až do váhy 134kg,kde jsem začal mít problémy se vším možným, včetně potence a začal jsem to sám řešit během cca 3 let na váhu 89 kg ke své radosti a důstojnosti..a kdyby mě dnes zase někdo chtěl napravovat, tak mu namoutěduši nakopu do zadku s pokynem,ať si to udělá nejdříve na svém těle sám a nebo s někým jiným... Svoji ženu jsem si bral pro to, že ji mám rád se vším všudy jaká je a ne proto,aby se mi podřizovala a ničila si tak své zdraví, tělo i život..

Anička (Po, 12. 11. 2012 - 15:11)

Já mám po šesti letech manželství o 21kg víc a manžel je nadšený. Mě se to taky líbí, ale té stovky se trochu bojím.

! (So, 10. 11. 2012 - 08:11)

Aspoň je co do ruky! Co je po ženský když zajedeš pod blůzku a nemůžeš nalézt ani kozy? Aspoň se ti nestane, že muž neví jestli jsi k němu otočená předkem a nebo zadkem a nemusí se bát, když něco upustí a nebo průvan bouchne dveřma, že budeš chrastit kostima jak kostlivec na pitevně! Kdepak já tvrdím, že ženský má být plná noční košile! A není nad takové hebounké přitulení!

Jana (So, 10. 11. 2012 - 02:11)

hmmm ani jsme nevěděla,že...Ahoj,Náhodou jsem potkala tohle téma a musím rict,že jsem tomu také podlehla.Přítel si mě asi snaží vykrmit,nebo to tak aspoň začínam pozorovat.Sice jsem s ním přibrala zatím jen 8kg,ale musím konstatovat,že se mi to líbi.

! (So, 22. 9. 2012 - 10:09)

Máš recht, co je po nějakém věšáku na hadry! Když na ní hupneš, tak to je jako když vlezeš na fakírský lůžko! Děkuji nechci!

Radek (So, 22. 9. 2012 - 02:09)

Do špekatý ženský se člověk měkce zaboří. Já si tu svoji vykrmuji, má ráda sladký, tak jsem se naučil i péct dorty.

xy (Pá, 21. 9. 2012 - 23:09)

Daruji 5kg kdyby měl někdo zájem :-DDD.

Milan (Čt, 20. 9. 2012 - 18:09)

Ahoj lidicky.Je mi 38let a...tak priber.. rady na [email protected]

Pavel K. (St, 19. 9. 2012 - 20:09)

Musím říct, že mam pár...holky a nechcete mi nechat kontakt na sebe?

Reklama

Přidat komentář