Reklama

Močení jako erotická aktivita

Klára (Ne, 15. 10. 2017 - 08:10)

I kvalitu života. Když budete jíst a pít odpad plný konzervantů budete páchnout.
Chuť moči i spermatu velmi ovlivňuje strava, ananasový džus a jahody jsou při dlouhodobé konzumaci úžasné a přítel zase chce, abych před pissem pila šampaňské, i když jinak piju jen čajíčky a výluhy ve velkém.

K (So, 14. 10. 2017 - 16:10)

Tak zkuste víc pít....To jako změna stravy způsobí změnu chuti moči?

H (Pá, 13. 10. 2017 - 16:10)

Je to naprosto přirozené a přírodní.
Jen je nutné si uvědomit že jste dospělí a nemyslet si, že ee je fuj, jako v dvou letech.

dab (Pá, 13. 10. 2017 - 16:10)

Tak zkuste víc pít. Partnerka odmítala piss ode mně, že to páchne, ale když jsem přestal pít pivo, přejídat se a začali jsme pít ve velkém domácí ovocné a zeleninové štávy, tak mi ho jednou při čůrání začala kouřit a začala mně vypíjet. Sama byla překvapená, jak jí to chutnalo a vzrušovalo.

Lipanon (St, 11. 10. 2017 - 17:10)

Pro Zuzku a Lenku:

Je to intimní, je to neslušné a je to překonání bariér. Nepočůrat se je jedna z prvních, ne-li první věc, kterou se člověk učí. Odhodit zábrany a pustit to do oblečení nebo na partnera je prostě osvobozující a vzrušující. Kromě toho moč obsahuje feromony, takže to láká i kvůli chemii.

Xxx (St, 11. 10. 2017 - 16:10)

To není odpověď. Já a o...Jste trochu svlecene, a po čůrání jsi krásně mokrá a přístupná. Jen Ti ho tam hned dát

Zuzka (St, 11. 10. 2017 - 15:10)

Zuzko, dívčí čůrání je...To není odpověď. Já a o něco výše i Lenka se ptáme, co je na tom tak sexy.

Xxx (St, 11. 10. 2017 - 11:10)

Hele, nechci ti kazit...Zuzko, dívčí čůrání je sexy. Jistě i Tvoje čůrání by bylo dobré vidět

Zuzka (Út, 10. 10. 2017 - 14:10)

Když mi rozumně...Hele, nechci ti kazit naděje, ale o rozumu to vysvětlení asi nebude. Podívej se třeba na jiný případ. Odhaduje se, že je tak 25 nebo 30% kluků, kterým se u nás holek hrozně líbí bosé nohy a chodidla. A nejen líbí, ale často je to i docela dost vzrušuje. Ale snad žádný nedovede přesně říci, co že se jim na těch našich nohách tak líbí, když je máme v podstatě stejné jako oni jen zpravidla o něco menší velikosti.
Stejně tak najdeš diskusní fóra a všemožné weby, kde se chlapi rozplývají, jaká je to nádhera se kochat pohledem na pičku, ze které se řine proud čurání nebo třeba i jaké je to rajcovní - abych použila jejich výrazivo - vidět holku, která se dostane do tísně s malou potřebou a nakonec se pomočí do kalhot. Avšak co vlastně je na tom tak bere se asi nedozvíš nikde.

Jana (Út, 10. 10. 2017 - 08:10)

Ten můj piss přímo miluje. Zpočátku mi to přišlo divné na něj močit a dnes mu močím i do pusy a on vše rád spoliká. Je to úžasné, když mě líže a já při mém vyvrcholení mu vypustím celý můj obsah do pusy.

Míra (Út, 10. 10. 2017 - 07:10)

Když mi rozumně...Leni, bydlím u Prahy. Napíšeš na mail [email protected]?
Kde můžem pokračovat v povídání?
Zuby mám OK :-)

Lenka (Po, 9. 10. 2017 - 14:10)

Když mi rozumně vysvětlíš, co tě na tom bere tak abych to pochopila, budu o tom uvažovat, ale jestli máš ošklivé zuby tak bez lízání.A jsem z Prahy.

Mira (Po, 9. 10. 2017 - 08:10)

Já dost nechápu, co na...Leni, taky bych od Tebe chtěl počůrat,splniš mi to?

no (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

Protože nejsi chlap :-)

Lenka (Pá, 6. 10. 2017 - 12:10)

Já dost nechápu, co na pissu chlapi maj. Chtějí to na mně skoro všichni. Nejak mi to nevadí, pokud nechtělí čůrat oni na mě, tak jim klidně ptáčka počůrám, nebo načůrám do pusy, ale přijde mi to divné, co na tom vidí, mně to nijak nebere.

Jana (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Squěle to funguje. Praktikuji hry s pissem již dlouho a milostné vypíjení je naprosto úžasné a neuvěřitelné.
Pro skeptiky: při vzájemném vzrušování se v tělech zvyšují hladiny hormonů a dalších látek několik hodin a při vzájemném vypíjení se kumulují. Proto po několika hodinách lze zažít stavy jinak absolutně nepochopitelné, protože jde o chemii těla jemu vlastní, jen mnohonásobně zkoncentrované. Také je nutné, aby docházelo ke vzrušování, zažila jsem partnera, se kterým jsme se milovali a vypíjeli a tahle fáze opojení prostě nenastala. Pak jsem zjistila, že je to sociopat, který nebyl nikdy moc vzrušený, měl erekci ale jinak byl v podstatě v klidu. To je snad jedinná možnost, že to nezafunguje, když překonáte první postorgasmický útlum a budete se dál mazlit a dráždit, je to jistota.

no (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

To je blbost

Niki (St, 4. 10. 2017 - 14:10)

To se fakt dá sjet čůráním?

Mirek (Út, 3. 10. 2017 - 12:10)

Stejně nerozumím, jak to...Je to kvůli hormonům a dalším látkám, které jsou tělům vlastní a proto mnohem účinnější než chemické či syntetické látky.
Navíc je to použití obtížné, protože nikdy nevíte, jak to bude trvat dlouho. My máme nástup asi po šesti hodinách vypíjení a trvá to tak den a půl, dva. Začínáme tedy vždy v pátek hned po příchodu domů a probíráme se z toho zpravidla v neděli večer, či v noci. Ale je problém, že úroveň hormonu je pak vysoká několik dalších dní a člověk je psychicky jako ve stavu absolutního zamilování, takže lehko někomu uvěří a tak a musí si na to dávat pozor, aby někomu něco neslíbil a tak.

Marek (So, 30. 9. 2017 - 17:09)

Stejně nerozumím, jak to milostné vypíjení má fungovat, že se z toho dá sjet. Vždyť kdyby to tak bylo, tak se tak sjížděj všichni a nekupujou drogy.

Reklama

Přidat komentář