Reklama

Holky a nahota doma

Default User Image
Sara (Út, 28. 5. 2024 - 16:05)

Taky chodime kdyz je venku teplo s pritelem doma nahaty. Me se hrozne libi se divat na klucici pytliky a muj pritel ho ma teda dost vysaci az moc. I holky dost vejraly kdyz se mu na toboganu stahly plavky a vypadl mu pytlik s kullama ven a on si toho nevsiml a chvili chodil a maval kulkama do pulky stehen :-). Ja mam zase asi dost dlouhe nepostavane bradavky asi 2, 5 cm takze jsme na nuda plazi dost exoti protoze kazdy nam na nasi erotickou vybavicku cumi....

 

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 18:05)

Sáro, ty budeš určitě cikánka, která neumí psát ale to by tak nevadilo, ale ty jsi spíše nějaký honič, který si hodně vymýšlí a má mokré sny.

Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 11:05)

Ty jsi podle me nejakej ustavni mental . Diskutuj k veci a nebo bez masturbovat do sklepa at neobtezujes okoli.

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 17:05)

To by bylo pocucanicko takhle dlouhe bradavky to by se me libilo. Kdyz se ti bradavky postavi kolik teda meri?

Default User Image
Návštevník (St, 29. 5. 2024 - 17:05)

V lete chodíme doma nahý.Z manželkou sme sa dohodli že preberať od kuriéra zásielky bude preberať oná samozrejme že nahá.A odpočet plynu zas ja tiez nahý.Bavime sa na tom ako reagujú.Vieme že zásielky nosi len kuriér a odpočet plynú zas len poštárky.Neviem prečo ale vsimli sme si že kurier a poštárky sú vždy ty isty .Zo začiatku sme sa bavili na ich reakcie neskôr si na nad zvykli.Irobili sme zmeny.Od kuriera preberam zásielky ja a manželka sprevádza na odpis plynu poštárky.Aby bolo zábavy viac niekedy ich prekvapíme obaja.Keď príde kuriér manželka sa pride opýtať kto prišiel a ked su to postarky opýtať sa pridem ja samozrejme obaja sme nahý.Pre nas je to zábava.Pre nich zo začiatku to boli šoky.

Default User Image
mmm (Út, 28. 5. 2024 - 19:05)

a kolik ti je let

 

Default User Image
Holky (Po, 27. 5. 2024 - 11:05)

Ted jsme taky zacali doma chodit nahy. Jsme 3 clenna domacnost, 2 holky a 1 spolecny pritel. Jsme partnerky ale penis s koulickama jsme zjistli ze potrebujem taky. Vsem to vyhovuje a nahota doma se nam libi a spolecne si to uzivame. Ted se nam libi  milovat se ve trech a nas holky vzrusuje se divat jak mame vyprckavany pipiny roztomilym strikacim curackem ;-)

Default User Image
2+1 (Čt, 30. 5. 2024 - 17:05)

Taky zijeme 2 partnerky s kamaradem ve spolecne domacnosti a je to super. Penisek mame obe rady a spolu si ho i s koulickama uzivame. 

Default User Image
Tak jde život (Čt, 23. 5. 2024 - 16:05)

Když jsou obrovské hicáky tak u nás doma chodí moje máti i starší ségra třeba jen v bikinách a já jen ve volných trenírkách. A jelikož jsem pořád nadržený hovado tak si i když už to nemohu vydržet, odskočím na WC, zavřu oči a při honění brka si představuji jak bych je obě dvě na střídačku vymrdal tak že by omdlévali slastí. Když se pak z toho super blaženě vystříkám, tak si dám studenou spchu a jdu na pivko do hospůdky mezi kámoše.

Default User Image
Honza (Čt, 23. 5. 2024 - 15:05)

Mi chodíme doma nahatí všichni. Babička, děda , mamka , táta , sestra i já.  Ženy u nás vládnou tvrdou rukou. Musíme bez odmlouvání poslouchat. Za každý prohřešek následuje trest. Bez dovolání se nám například nesmí postavit péro. A naopak na rozkaz okamžitě.

 

Default User Image
Kluk 14 let (So, 25. 5. 2024 - 02:05)

Taky bych chtěl mít takovou rodinu

Anonym (Čt, 23. 5. 2024 - 16:05)

Už to nehul. 

Default User Image
Majdalenka (Čt, 23. 5. 2024 - 14:05)

Zdar vsem uchylnym dedkum anonymum co si honej u nejakyho songu ze 70 let. Stejne vam uz ale perka nestojej natoz aby neco strikly , naposled jste videli kundu na zivo pocitam na pocatku 80 let tak uz sem do skupiny nelezte - to je prikaz.

Anonym (Pá, 24. 5. 2024 - 08:05)

MajdalenkoI když mi čůrák nestojí,žena si ho postaví.Na naplnění píči jí to stačí.Píču prstím denně,žena mi honí čůráka.

Anonym (Čt, 23. 5. 2024 - 15:05)

Však se taky dožiješ. Koukám i Holky z naší školky smazány. Víš proč mám smysl pro humor? Protože mi vše funguje jako zamlada. To samozřejmě přeji všem, i tobě. I hloupý příkaz splním. Neboj. Mějte se mládeži.

Anonym (Út, 21. 5. 2024 - 09:05)

Pritel chce abych v lete chodila naha a mela nacvakle retisky na bradavkach. On chodi take nahy a ma obnazeny dost velky zalud a to se zase libi me. Taky mu dost casto naplacam vareckou varlata nebo rukou zalud a vzrusuje me to.

 

 

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 08:05)

To jako má obřízku?

Default User Image
Simca (St, 15. 5. 2024 - 14:05)

Taky chodime kdyz je uz venku teplo doma nahy. Asi nebudu i podle nize uvedenych prispevku jedina kdyz se me taky libi jak mu pero poskakuje na koulich kdyz chodi a kdyz mu stoji jak se mu koule bimbaj. S koulema si hraju prakticky celou dobu kdyz se divame na telku. Je to prakticky a kdyz se mu postavi tak si na nej sednu a oba se uspokojime. Takze nahotu doporucuju a treba pro me super protoze mam jeho pero kdykoli k dispozici a muzu se kdykoli se mi chce uspokojit...

Default User Image
Betyna (Po, 13. 5. 2024 - 11:05)

Doma chodim naha dost casto a partner taky. Mame to radi a vzrusuje nas pohled na erotickou vybavicku toho druheho. Me se libi se divat na poskakujiciho obnazenyho bimbase na jeho pytliku a partner se rad diva zase na moje pohupujici se prsa a bradavky s piercingem. Kdyz partner zlobi tak mu hned promackam nebo vyplacam ty jeho koule a je to ;-)

Default User Image
Eliška (Ne, 12. 5. 2024 - 11:05)

No doma taky když je léto po prázdniny nahá. 

Reklama

Přidat komentář