Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Iva (Út, 14. 7. 2020 - 19:07)

Abe- věř,že lebší NEBUDEŠ.Muj měl krásne nadobičko,ale stjně to nebylo ono!

Abe (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

Tak to mám štěstí, že mé partnerky byly jen "lidské", jinak bych si asi "nevrznul".

Pavla (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

Nechci manzela pomlouvat,ale nekdy mam pocit ze mu jde jen oto,aby se udelal jen on.Mame vlcaka a nejdriv miji skvele vylize a pak se otocim na ctiry a on uz vi co.Naskoci a uz se dere dome.Prirazi jak divej a ja uplne tecu.Kdyz se pak vystrika,tak pak mi ji zas lize a celou me od semene ocisti.Snim mam vyce orgazmu za sebou.Kdyby tohle umel muj manzel.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 07:07)

Chapu te presne vim co citis a fandim ti,takovy chlapy neexistujou,je to smutne pro nas ale kdyz si umis poradit tak je to uzasne,pejsek mi protahuje obe dirky,zadecek sice chce vic ale dela to skvele a vyhodou ze te neoplodni je to bezobav,jsem na tom zavisla,uz bych psa nevymenila za chlapa ani nahodou.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Jo to ti tak věříme, Majo ty úchyle. Já vím svoje. Pes na rozdíl od chlapů není úchylný a do zadku fakt nešuká. Podle čichu pozná kam strčit a rozhodně ne tam, kde jsou hovna.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Zvlastni,kdyz se poradne zamyslis,tak treba pes suka psa,to jsi asi nevidel co ty chytraku,napadas me a nic nevis,hlupacku.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Pes obvykle šuká fenu , která je v pozici pro něho výhodné . Nezáleží na tom jestli je čtyřnohá , nebo dvounohá , cítí pohlaví a to ho aktivuje .

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Přesně tak, pes má vyvinutý čich, takže cítí pohlaví, a tam to strká. Ne do zadku jinýmu psovi nebo člověku. To si jenom úchyl Maja honí čuráka.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 22:07)

Psi tohle fakt nedělají ty úchyle. Pes šuká jen fenu a to ještě akorát když hárá.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 00:07)

Právě proto , že se ženská nemusí hárat a podrží mu kdykoliv . Když jde na čtyři a nastaví mu , tak do ní jde jako do čtyřnohé feny . Najede do ní , kopuluje a drží si ji tlapami za boky dokud to do ní nepustí .

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

tady vdíš-chlapy,kolikrát ho přípoušti,ale zeptat se jestli je ti lepší s alikem nebo s panem?Tam je ten rosdíl-myslet jen na sebe!

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Kolikrát týdně mu podržíš ?

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

ne kolikrát přípouštiš-tema je proč ženy utíkejí k těmto praktikam

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Jaké je to plemeno co do tebe pouští semeno ?

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Jaké je to plemeno co do tebe pouští semeno ?

Ada (So, 13. 6. 2020 - 23:06)

Já být ženská jdu do toho taky.. :)

Maja (Čt, 4. 6. 2020 - 13:06)

Vsichni mate jenom plnou hubu kecu a nic,chlapy,zamyslete se nad sebou,je vas malo jedincu co vydrzi tempo a nekecaji u toho,vam teda vsecha cest.

Maja (Čt, 4. 6. 2020 - 12:06)

Pocity pri lizani psem se popsat nedaji,chlapi jenom slintaji a funi a nikdy nevydrzi do mého orgasmu,jak citi ze mažu tak hned chce sukat,vystrika se do par minut a ja jsem rozdelana a nasrana,to mimu pejskovi nemuzu vycitat vubec nic,rozdela me uz jenom tim ze se mi dotkne pipinky studenym cumackem,potom chvilku nasava vuni a zacne lizat,jazykem jde tak hluboko,mam pocit ze az do zaludku,udela me kolikrat chci a kdyz mu dovolim zastrcit tak je to neuveritelna slast kdyz zajede do me a potom kdyz mu natece a strika tak mam pocit ze prasknu,potom me docista vylize a muze znovu,kdo tohle dokaze????????????????

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 14:04)

veímo rad by som sa pridal

iva (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

ano-chlapi jen slintají a když tak za pět mnut je konec.Taky pořadny pes- žádny chlap semu nevyrovna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář