Reklama

Lechtání

Test (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Pokud budete chtít někdo pokecat o lechtání, vyměnit si zážitky, napište na [email protected]. :)

Jirka (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Nějaká holka z Brna která by mě zlechtala??

Která dívka / žena má zájem si upřímně popovídat o lechtání všeho stylu??
Ozvi se mi na mail.

P.S. Žádné stydlivky a slibotechny neberu!
jenom seriózní zájemkyně, kterým se nemůže stát, že si několik dní po sobě nevšimnou několika nových mailů jako místním děvuškám..

Secret (St, 15. 4. 2020 - 04:04)

zdravím, hledám divokou slečnu/dámu, která by si bez stopky podala moje extrémně lechtivá chodidla.mail: [email protected]

Martina (So, 11. 4. 2020 - 15:04)

Ahoj rada bych si tu popovidala o lechtani [email protected]

Tom (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Rád popovídám

Tom (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Ahoj, pokud chce nějaká slečna pokecat o lechtání, můžete mi napsat na mail [email protected] a uvidíme co vymyslíme :) Zatím ahoj.

F (Út, 31. 3. 2020 - 18:03)

Čau lidi, kdybyste si chtěli vyměnit zážitky z lechtání tak mi napište tady: https://www.instagram.com/lechtani_pouze_pro_dospele/

Thomas (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Ahojte všichni :-)
Zkouším touhle cestou najít kamaráda/kamarádku na lechtací hrátky. Já jsem tak lechtivej člověk, že na planetě snad víc lechtivý člověk není :-D ale paradoxně se mi to fakt brutálně líbí :-D Miluju, když někdo lechtá mě ale taktéž miluji, když můžu někoho zlechtat já :-) Mám už i spoustu zkušeností s lechtáním a s jinými věcmi ohledně toho :-) Abych se trochu představil.... Je mi 22 let , jsem Jihomoravák ale nemám problém kamkoliv přijet, pokud budu mít čas, jsem nižšího vzrůstu, sportovní postava, snad trošku i nějaké svaly :-D Dělám závodně karate, takže se dokážu i pořádně poprat :-D mám rád wrestling, takže se mi líbí kdybychom podnikly třeba lechtací wrestling nebo tak něco :-D Prioritně hledám holku, která má taky ráda lechtání a nechala by se pěkně zlechtat a nebo naopak, která by se mi pěkně pomstila a zlechtala mě :-D Jsem otevřen všemu na co bude chuť :-) Pokud budeš kluk , nemám s tím problém, jen bych byl rád kdybychom si sedli oba ve stejných nebo alespoň podobných zájmech a podobně, ale napsat mi může absolutně kdokoliv :-) Je mi, jak jsem psal 22, takže hledám někoho v mým věku, ale vůbec mi nevadí, kdybych lechtal patnáctiletou holku a nebo naopak patnáctiletá holka lechtala mě :-D naopak budu rád :-) a taktéž mi nevadí kdyby ať už holka nebo kluk byly trochu pokročilejšího věku :-) nemám s žádným věkem problém :-) Budu rád za každou zprávu :-) napiště kdokoliv, rád poznám i nové lidi. Doufám, že jsem alespoň někoho zaujal a doufám, že se mi někdo ozve :-) snažím se na maily odpovídat co nejdříve ale nemůžu nic slíbit :-) každopádně odpovím na vše :-) Těším se na vás a vaše zprávy :-) a na mailu vám samozřejmě o mě prozradím daleko více :-)
Můj mail, který používám je : [email protected]
Popřípadě, kdybych náhodou neodepisoval, tak mi napište sem :-) ale preferuji ten mail :-) a popřípadě, že se z nás stanou přátelé, tak klidně můžeme vyměnit i telefony nebo nějaké sociální sítě :-) Díky a a teším se :-) papa :-)

julie (Po, 9. 3. 2020 - 18:03)

já vas kdlidne a hezky zlechtam a velmi ráda take miluji lechtani mě třeba lechta jedna holka a jsem moc a moc rada že mě nekdo lechta julinka

Jane Lucy (Pá, 13. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj napises mi na mail?? ([email protected]) a můžeme pokecat o Lechtání a třeba se nějak domluvit?

Ministr (Út, 10. 3. 2020 - 09:03)

Napis mi na mail:
[email protected]
Ja zase rad lechtam!

Tickling lover (Čt, 5. 3. 2020 - 05:03)

Ahoj, jsem jeden z nadšenců, kteří by chtěli sjednotit a pořádně oživit lechtací komunitu v ČR a na Slovensku, jestli by ses chtěl/a přidat, vyplň tenhle dotazník a kdyby se někdy udělal lechtací sraz, tak tě pozveme ;) https://forms.gle/LgUEh5apCtkKRAvn8

Lochty (Ne, 9. 2. 2020 - 10:02)

Někdo pokecat o lechtani?

Jane Lucy (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Jestli chces ozvi se mi na mail. ([email protected]) a můžeme pokecat.

Kuba (So, 8. 2. 2020 - 17:02)

Ahojte, je mi 25 let a hledám kamarádku na lechtání. Máš-li zájem a chuť pokecat, napiš na mail [email protected]

Ahoj KATY a odepíšeš mi někdy na ten mail, nebo budeš dělat pořád mrtvého brouka, který ani nevidí, že jsem tady včera psal??
Čekám na mailu na tvou odpověď od čtvrtka... proč si mi teda psala, když si nechceš psát vůbec????
Já od toho nic nečekal, jak si chtěla, ale taky jsem nečekal, že napíšeš jenom AHOJ a tím to hasne... že ti není trapně

Katy (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

Podívej já jsem si to rozmyslela. Hrozně tlačíš. Necítila jsem se dobře. Prostě nejsem tak posedlá, abych seděla na mailu dvacet čtyři sedm. Mám důležitější věci. Třeba brigádu a přítele. Doufám, že jsem ti odpověděla.

Podívej, ty sis nic nerozmyslela, ty sis vůbec nechtěla psát už od samého začátku, tak si tady nevymýšlej s obecnými kecy, že nejsi na mailu 24/7, ale mobil máš u sebe nonstop, který tě na nově příchozí mail upozorní, tak co tady tak trapně kecáš?

Dále, když si měla čas chodit tady a odepisovat skoro každý den a pak 3 dny mlčíš po tom, co mi sama napíšeš na mail, že si chceš pokecat o lechtání, je teda pěkně ubohé, to ti povím.

Hlavně, že máš čas tady psát lži a kraviny, které nemyslíš vážně a pak když už jsi v koncích, tak vytáhneš nějakého přítele, který je každému u ...

Rozhodně jsi mi neodpověděla ani na primitivní otázku ANO / NE po měsíci a tvůj přítel s tím nemá co dělat a podle tvých odpovědí to právě vypadá, že se často nudíš, takže jaké důležitější věci na práci? Planě slibovat a nebýt schopná si o tom pokecat, i když vehementně předstírám, že jo?

Takových podobně ubohých slibotechen, které předstírají zájem o lechtání, je tady pořád strašně moc a ty jsi názorný příklad, tak se jdi zahrabat s tvým přítelem, který tě nelechtá a užijte si to :-D

Katy (Po, 16. 3. 2020 - 16:03)

Podívej to je přesně to o čem jsem mluvila. Podle toho co tu píšeš jsi asi trochu neurotik
:-D Já jsem si toho mailu opravdu nevšimla a pak když už si se takto rozčílil, tak už jsem neodpověděla. Klidně bych si o tom popovídala, akorát se některých lidí celkem bojím, protože je mi jen 15 a když takhle vyjedeš, tak se nediv že už jsem neodpověděla. Ale opravdu to nebylo plánované. Jenom jsem se prostě lekla, protože tě zas tak dobře neznám a ty si hned vystartoval.

Reklama

Přidat komentář