Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Petr (Po, 16. 10. 2023 - 11:10)

To asi pekne vriskaji

Default User Image
Kristýna (Po, 16. 10. 2023 - 10:10)

Katko nepřijde ti divné a drzé říct, že by jsi chtěla dostat větší kapesné za to, že se budeš lépe učit? Zaprvé učíš se pro sebe a tvojí budoucnost. A za druhé podle mě rodiče už i tak mají spousty vydání. Bydlení, ošacení, jídlo, obědy ve škole pro tebe, školní výlety, učebnice, zdravotní péče a spoustu dalšího. Jen jsem chtěla říct, že rodiče své povinnosti plní a tvé povinnosti jsou poslouchat rodiče a učit se (né jen ve škole, ale i ve volném čase), aby jsi byla připravena na čas v dospělosti. Bohužel po tomto tvém příspěvku musím souhlasit, že rodiče používají na tebe vařečku. Bohužel si myslím, že by nebylo na škodu použít i mimo potrestání za známky. 

Default User Image
MrTutor (Po, 16. 10. 2023 - 12:10)

Výchova prostřednictvím "úplatků" je nešťastná a krátkozraká... uděláš tohle a dostaneš...dorost se naučí že bez peněz (či jiné formy hmotné odměny) nefunguji

Default User Image
Tereza 24 (So, 14. 10. 2023 - 11:10)

Jsem zpět a mohu se pochlubit, že mám dalších 5 pozdních příchodů! No a šéfová už řekla, že další výprask by měl být při deseti, což bude za chvíli, tak dumám, jak z toho ven. Já jsem si sice přála zažít jednou  nefalšovaný výchovný výprask vařečkou, to se mi bohatě splnilo, ale že budu bita každé dva měsíce, to jako nebylo v plánu. Hloupé je, že všechny kolegyně a spousta známých o tom prvním výprasku ví a skoro denně se ptají, jak se těším na další.

 

Default User Image
Jan (Ne, 15. 10. 2023 - 11:10)

Kluci a manžel se už těší, že uvidí jak dostaneš na holou.

Default User Image
MrTutor (Ne, 15. 10. 2023 - 07:10)

Podmínky jsou stejné jako minule, nebo přísnější... účast kluků, nahota, ...a její manžel?

Default User Image
Iveta (So, 14. 10. 2023 - 21:10)

Asi jsem nečetla všechno, ale je to prapodivné. Mně je 22 a trochu trošičku si dokážu představit, že i v tomto věku dostanu výprask od rodičů, nebo od sestry,  nebo od partnera, když tedy provedu něco opravdu hrozného. Ale že by mě nadřízená v práci seřezala vařečkou za pár pozdních příchodů, tomu tedy nevěřím.

Default User Image
Blanka (Po, 16. 10. 2023 - 14:10)

Tak mě se to stalo, pravda v roce1988. Pracovala jsem na poště v Písku a měla jsem nějaký malér, vedoucí si mě vzala k sobě do kanclu, bez jediného slova mě přehnula přes stůl, vyhrnula sukni a vysázela mi 15 možná 20 silných ran dřevěným pravítkem.  Hrozně to bolelo a celá pošta se dívala, ale malér byl vyřešen. To mi bylo 20 nebo 21 let.

Default User Image
MrTutor (Po, 16. 10. 2023 - 09:10)

A přesto, za určitých okolností...a po VZÁJEMNÉ dohodě...je to výjimečné, nicméně reálně možné. Vlastní zkusenost

Default User Image
Lukin (So, 14. 10. 2023 - 14:10)

No nejlíp by pro tebe bylo už žádné nemít i když to je asi nemožné :D Ale to si pak musíš ujasnit sama. Pokud chceš v tom pokračovat a mít i ty následky. A nebo pokud ti to jednou stačilo a už vícckrát nechceš tak to šéfové na rovnu říci a vymyslet to nějak jinak. Co z těch pozdních příchodů mít. 

Default User Image
Silva (Pá, 13. 10. 2023 - 18:10)

Bohužel Katko musím souhlasit se Zuzkou a Kubou. Já jsem byla jako dítě zkoušená ze slovíček. Byla to 3minutovka a maminka z balíčku náhodně vytahovala slovíčka a pokud jsem nevěděla nebo začala přemýšlet, tak už to bylo bráno za chybu. Každá chyba 3 rány vařečkou. Rodiče chtěli, abych se naučila dobře anglicky. Rodiče anglicky neumí, tak se rozhodli pro tuto metodu. 3 minutovka byla někdy 3x denně někdy jen jednou. Naštěstí jsem moc bitá nebyla. Doopravdy mě to donutilo se je naučit. Nejvíc ran co jsem za slovíčka dostala bylo asi 12. Ale většinou se to obešlo bez trestu. A nyní jsem za tu motivaci vlastně ráda (i když se mi to nelíbilo), ale díky tomu mám skvělou práci a jsem šťastná. Samozřejmě nyní tuto metodu nepoužívám protože raději s nimi mluvím jak česky tak i anglicky.
Takže tě opravdu chápu a rozumím tvým pocitům. 
Ale občasná motivace pomocí výprasku na zadek podle mě není na škodu. A taká souhlasím, že 4 rány vařečkou nejsou nijaké extra přísný trest. Ale chápu, že se tohoto trstu bojíš a vlastně je to tak dobře. Přeji ti samé hezké známky, aby nebylo potřeba motivace vařečkou.
 

Default User Image
Zuzka (Pá, 13. 10. 2023 - 09:10)

Je mi líto Katko, že ti to musím napsat, ale je velmi dobře vidět, že tato motivace na tebe funguje velmi dobře. Jediné co ti mohu poradit, tak se dál co nejvíce snaž. A to ze dvou důvodů. První důvod je, že se učíš pro sebe (chápu, že nyní to tak úplně nevnímáš). A za druhé, protože si ušetříš toto trestání. A doufej, že rodiče si té změny všimnou a usoudí, že již tato motivace není potřebná.

Default User Image
Eva (St, 11. 10. 2023 - 20:10)

Náš osmiletý Milda byl dneska ode mě bit. Musel si na sebe donést vařečku, pak si musel sundat spoďáry a musel si mi přehnout přes kolena. A pak dostal nařezáno. Vařečka pořádně pleskala o ten jho holý zadek. Milda dostal před svou mladší sestrou. Při bití řval a brečel.

Default User Image
Honza (Út, 10. 10. 2023 - 14:10)

Naposledy jsem dostal vařečkou přes koule včera v noci  když se má Paní vrátila se svým milencem opilá z baru.

Default User Image
Eva (Pá, 13. 10. 2023 - 15:10)

Dobře ti tak .

Default User Image
Katka (Út, 10. 10. 2023 - 14:10)

Dobrý den, tak rodiče si bohužel trestání za známky nerozmysleli. Ale naštěstí v neděli před prvním školním dnem mi rodiče řekli, že viděli a oceňují mé chování o prázdninách. Že jsem je mile potěšila. A proto se rozhodli mě zmírnit trestání za známky. Že mi ubude za trojku. Za čtyřku 4 rány a pětku 5 ran zůstane. Doufala jsem, že i od toho rodiče ustoupí, když uvidí, že se ve škole opravdu snažím. Bohužel se to zatím nepovedlo, protože dneska jsem dostala čtyřku. A hned po škole mi maminky oznamila, že až v 6 přijde domů, tak budu potrestána.

Default User Image
Domča (Út, 10. 10. 2023 - 16:10)

Je vidět, že se snažíš a má to na tebe dobrý vliv. Když budeš v letošním školním roce bitá poprvé. Vím, že je to pro tebe nepříjemné, ale 4 rány nejsou zas tak tolik. To zvládneš. A čím budeš potrestána. A možná si to maminka ještě rozmyslí a dá ti jiný trest. Držím ti palce.

Default User Image
Katka (St, 11. 10. 2023 - 16:10)

Děkuji vám za podporu. Bohužel si to maminka nerozmyslela (jak jem byla přesvědčená). A když máminka přišla domů tak jsem museli přinést do pokojíku vařečku a tam jsme dostala 4 rány. Sice 4 rány nejsou zas tak tolik, ale stejně jsem brečela. Vlastně jsem začala brečet, už když jsem prosila o odpuštění a když jsem šla pro vařečku.

Anonym (St, 11. 10. 2023 - 17:10)

Jak často se stává, že ve škole dostaneš čtyřku nebo pětku?

Default User Image
Katka (Čt, 12. 10. 2023 - 18:10)

Minulý školní rok zhruba 1 za týden nebo 2 týdny. Ale tento školní rok se mi podařilo, že teprve jsem dostala první 4.

Reklama

Přidat komentář