Reklama

Pánské podprsenky.

Dana (Út, 19. 7. 2011 - 05:07)

"A" nejsou žádná zvlášní prsa a na podprsenku rozhodně nejsou. Ani u žen není nutná. Ale patří k ženskému oblečení, i když se jedná téměř o "chlapecký hrudník". S klukem, který by měl opravdu ženská prsa potřeboval podprsenku, jsem se ještě nesetkala. Ahoj.

Pavel (Čt, 30. 6. 2011 - 18:06)

Posiluj, sklapovačky, cviky...Jardo, už nevím, jak ti to vysvětlit. Možná bude lepší, když si nebudeš stát na vedení.
Dříve jsem měl velmi slušnou kondičku a byl štíhlý, do toho trčely solidní Ačka. Nyní jsem trochu přibral, prsa trčí stále, ale o trochu méně nápadně.
Já si už zvykl, ale chápu muže, kteří to chtějí nějak zamaskovat. Možná, kdyby mi někdo nabídl pánskou podprsenku, která by tyto prsa maskovala a nebyla pod oblečením vidět, tak o ní uvažuji taky .

! (Čt, 30. 6. 2011 - 18:06)

Tak to jsi na velkém omylu! Tím je ještě zvýrazníš! A operace, zaprvé není to ideální řešení, neboť se klidně po několika rokách vrátí zase. To jen doporučuji lékaři, a to jen proto, že mají kšeft! Zrovna tak to platí pro ženy co si nechají zmenšit prsa, do několika málo let to mají zpět a zase můžou platit!! A furt mají málo nenažranci!!

Jarda (Čt, 30. 6. 2011 - 18:06)

Jardo, asi nevíš, o čem...Posiluj, sklapovačky, cviky na prsní svaly a uvidíš jak se kozy zmenší.

Pavel (Čt, 30. 6. 2011 - 17:06)

Chlap má mít chlapský...Jardo, asi nevíš, o čem blábolíš. Kraječky a podobně nepotřebuji.
Hormony mám, že mi je může většina mužů závidět (výsledek odborného vyšetření), obézní jsem nebyl. Příčinu lékaři nenašli, poradili, že si můžu zaplatit operaci, ale spíš doporučili to nechat, jak to je. Nyní jsem něco přibral a prsa kupodivu nejsou tak výrazná.

Jarda (Čt, 30. 6. 2011 - 17:06)

Jo zrovna tak kus hadru jedno...Chlap má mít chlapský hrudník. Pokud má kozy jak ženská, tak je buď obezní a nebo je to hormonální porucha, v obou případech je dobrý navštívit lékaře a nehrát si na transvestitu.

Jarda (Čt, 30. 6. 2011 - 17:06)

Pavel by byl rád transvestitou, jen si to zatím bojí naplno přiznat.

Pavel (Čt, 30. 6. 2011 - 17:06)

Podprsenky, kalhotky ani...Jano, máš v mnohém pravdu. Ovšem díváš se na to příliš jednostranně. Pokud se podívám na sebe, tak mám podle dámských tabulek velikost solidní A. To určitě není přílišný důvod nosit podprsenku ani u žen. Uvažuji snad jen o sportovní podprsence, při běhu mám dost nepříjemné pocity. Ono totiž při mém obvodu mají i A dost velký objem a hmotnost. Uvidím, prozatím o tom jen uvažuji.
Druhá věc je, že u A nosí mnohé ženy takovou podprsenku, aby prsa zvýraznily a opticky zvětšily. U mne a většiny podobných mužů je právě snaha o přesný opak. Sice nevím, jak by měla vypadat podprsenka, která by maskovala zvětšené prsa a sama nebyla moc vidět.
Pro úplnost připomínám, že zvětšená prsa mám již od mládí a nejde o obezitu. Naopak nyní jsem něco přibral a prsa vypadají méně nápadně, ale stále sice nemají typicky dámské parametry, ale k pánským mají taky daleko.

... (Čt, 30. 6. 2011 - 15:06)

Jo zrovna tak kus hadru jedno jako druhé.Je s podivem, že tě to nepobuřuje pokud to nosíš ty! Co kdyby jsme začli dělat kampaň aby ženy nenosily kalhoty, že to je součást oblečení mužů? Jak by jsi se s tím vyrovnala?A každé ženě která by oblékla kalhoty tak ji nadávat, že je úchylačka! Naprosto vám ženám chybí jakákoli tolerance a podle toho taky vypadá šatník mužů! Pro nás muže se šije jen z materiálů které se vám absolutně nehodí. Naše prádlo je šito podle vzoru vzniklého už za Císaře pána a dosud se používá stejná látka jako se používá na celty stanu, nebo prádlo z látky připomínající slabou teplákovinu. Jak se asi můžeme cítit v létě když v rozkroku je tato látka trojmo a po zpocení doslova strouhá kůži z těla.Není vám ani trochu hanba? Že se nestydíte, pyjama šijete dodnes pruhovaný jak za C a K trestanci! Nedivte se potom, že tolik mužů nosí dámské kalhotky a jiné prádlo! Ale to je vaše vizitka a vaše hanba!!

Jana (Čt, 30. 6. 2011 - 04:06)

a ty nenosíš kalhoty? A...No to je srovnání, kluk v kalhotkách a podprsence je obdoba ženy v kalhotách ?????Jsi úchyl a nějak to chceš před sebou omluvit. Ale kdoví, třeba se cítíš být ženskou. Na tom ale nevidím nic tak hrozného.

Jano (St, 29. 6. 2011 - 23:06)

a ty nenosíš kalhoty? A taky se někdo pohoršuje nad tebou?

Jana (St, 29. 6. 2011 - 05:06)

Podprsenky, kalhotky ani jiné prádlo určené ženám k chlapovi protě nepatří. Neumím si představit, že bych chlapa svlékla a on měl na sobě podprdu a kalhotky !!!! To je šílené. Jestli po tom tak touží, nejdná se o chlapa, ale o ženskou, to je pak nejlůepší se nechat předělat.....na ženu. A bude to legální.
Podprsenka u muže by se snad dala omluvit v případě gynekomastie. Ale ještě jsem neviděla kluka s takovýma kozama, jaké máme my ženy. Maximálně tak vyrážka nestojící za řeč, natož na podprdu.

Pro Pavla. (Ne, 26. 6. 2011 - 02:06)

Zajímavá zkušenost, ovšem...Ano, vyzkoušeno to mám, resp. dbám na oblečení aby to nebylo znát, jako volná košile, nebo mikina.

xxx (Ne, 26. 6. 2011 - 02:06)

Zajímavá zkušenost, ovšem...Já jsem k nové ženě přišel v podprsence a byl jsem kladně přijat.(Mám zvětšená prsa a stahuji si je). Řekla mi, že si je stahot nemusím, že jsou krásná, ale jestli ji chci nosit, že ji to nevadí.Této ženě je 7O a mně 80 a byl to krásný sexuelní zážitek.

Pavel (St, 22. 6. 2011 - 23:06)

Tak já vám vy úchylové...Zajímavá zkušenost, ovšem představa, že polovina mužů začne nosit podprsenky je těžko představitelná. Dobrá podprsenka může znevýraznit prsa (opačný účel než u žen), ale nevím, co bych jako muž uvítal: méně výrazné prsa a pod oblečením se rýsující podprsenka nebo pod oblečením patrná zvětšená prsa.
Máš vyzkoušené, zda je nebo není podprsenka vidět - zepředu nebo zezadu?

Zděnek (St, 22. 6. 2011 - 21:06)

Tak já vám vy úchylové řeknu, že jsem si ji dnes koupil v Holešovické tržnici za 100Kč a když jsem v tom vedru chodil po Praze,tak jsem koukal, že by ji potřeboval každý druhý chlap. A prsa mám jak jinoch a cítím se skvěle a nelituji, že jsem se k tomu odhodlal.

Pavel (St, 8. 6. 2011 - 22:06)

Jak se udělalo docela teplo...U těchto mužů to je problém. U žen má podprsenka dvě hlavní funkce, fixovat prsa a zvýraznit je. U mužů ve většině případů není fixace tak významná (snad při sportu ap.) a spíš je vhodné naopak prsa znevýraznit. Na to nemusí být podprsenka ideální - sice může udělat prsa méně viditelné, ale obrysy ramínek a zapínání u muže nejsou běžné.
Je tedy jasné, že v horkém počasí to nemají tito muži snadné.

Pepa (St, 8. 6. 2011 - 21:06)

Špekouny je dobré prohnat s...Zase jeden "inteligent". Psal jsem o mužích, kteří mají zvětšená prsa, ne o obézních. Právě u těch hubených jsou tyto prsa výrazněji vidět, u těch plnoštíhlých to tak nevynikne.

Jacek (St, 8. 6. 2011 - 15:06)

mariane, že ty seš vyžraný upocený sádelník?

marian (St, 8. 6. 2011 - 13:06)

Špekouny je dobré prohnat s...Jacek, keby si toľko nekecal a pozrel sa na seba, možno na tebe nie je nič čo by potešilo oči, blbečku !

Reklama

Přidat komentář