Reklama

Velikost klitorisu

Miso (Út, 29. 10. 2013 - 02:10)

Mišo odpovím ti...Nuz tak hlupi ludia sa ucia na svojich chybach. Kludne si zohavuj svoje pohlavie ako niekde v Afrike, holt niektori sa mentalnym vyvojom tam dostanu.

jionmko (Po, 28. 10. 2013 - 15:10)

Mišo odpovím ti...Kdo chce kam, chirurg mu tam, za značnou apanáž, pomůže.

Děvčata, už nejste malé holčičky. Proto vám to vykvetlo. Jste rády, že klukům vyroste a vy samy hned chcete řezat. Pro plastického chirurga jste snadná kořist. Co na to tvoje mamka? Taky jí má vyřezanou. Pokud ano, zeptej se, jak to potom bolí u porodu. Srůsty nejsou tak pružné.
Ty si stěžuješ na kontakt v kalhotkách.
Kluci tam mají celý šourek. Ten je většinou ještě mnohem větší. Pánské prádlo je obecně velmi málo jemné. Který kluk by si šel nechat uříznout pytel, protože ho dře, nebo se skřípnul. A je to i několikrát denně.
No držím palce ke správnému rozhodnutí.

Soňa (Po, 28. 10. 2013 - 09:10)

2cm pysky a uz rezat? holka...Mišo odpovím ti polopatě.Malé pysky mi přečnívají i když dám velké pysky a nohy k sobě tak že mě to obráží po kalhotkách není to nic příjemného ani vzrušivého.a dva cm. je dost na to aby to šlo pryč.Heli a po poradě s doktorkou se ozvu.

Miso (Po, 28. 10. 2013 - 01:10)

V uterý jdu k geynekoložce...2cm pysky a uz rezat? holka ty si uplna husa!

Helena (Po, 28. 10. 2013 - 00:10)

Soňo mám také takový problém s kapuckou jako ty.Poštěváček mi nejde obnažit a stáhnout tu kapacku za něj.Navíc je to hodně citlivé a vzrušivé,krásně to brní,když si ho třeba ve sprše hladím.Snad to trochochu pochopíš,nebo znáš ty pocity.Připadá mi to trochu jako když má malý kluk na pindíkovi fimozu a nejde to přetáhnout.Ale tam to vyřeší snadno obřízkou,ale jak to dopadne u nás nevím.Napiš co a jak ti s tím dělali Soni,budu ti držet palce.

Soňa (Ne, 27. 10. 2013 - 11:10)

V uterý jdu k geynekoložce mám s toho trošku obavy protože už minule mi říkala že jestli budu chtít tak mi domluví úpravu malých pysků i kapuce poštěváčku.Mám je dva centimetry ven z velkých pysků a kapuce ta mi poštěváčka skrývá tak že i při největším vzrušení je uvězněn uvnitř a orgasmy taky nic moc jak ve stínu.Tak váhám jestli jít do toho ale myslim že není na co čekat a samo se to nespraví jdu do toho je mi osumnáct a zivot před sebou.

jj (Po, 21. 10. 2013 - 18:10)

co tak čtu tak jsem ráda,...veru, musite si ich lepsie umyvat. aj pod kapucou.

soník (So, 19. 10. 2013 - 17:10)

co tak čtu tak jsem ráda, že takový problém nemám jenom já, jak se sprchama, styděním se, citlivostí, at...

Jojo (Út, 1. 10. 2013 - 01:10)

Byla jsem u gynekologa a on...Same dristy a bludy. Nic nemas a nic nenafotis. Si navyse uchyl...

Zdenča (Čt, 26. 9. 2013 - 19:09)

Byla jsem u gynekologa a on...Už chvíli plánuju plastiku pysků, tak koukám, že je možné to na gyndě udělat, bylo by fajn, kdyby to šlo takhle i s tou menší kapucí. Zkusím štěstí u toho svýho.

Martina (Po, 23. 9. 2013 - 12:09)

Mě se vůbec nelíbila ta...Byla jsem u gynekologa a on sám mi navrhnul že mi odstraní a upraví Malé pysky a tu přebytečnou kůžičku nad poštěváčkem ukázal mi fotky ženských přirození před a po operací vypadalo to úplně jinak tak jsem se nechala přemluvit a v pátek nastupuji do nemocnice něco hradí pojišťovna něco já.Až bude po operaci tak se ozvu a nafotím to na amatéry teď už to mám nafocené a potom to nafotím pro porovnání.

sado maso (Ne, 15. 9. 2013 - 04:09)

No a kedy si to konecne...http://news.bme.com/wp-content/uploads/2008/09/split-dayafter3.jpg

Jojo (Út, 10. 9. 2013 - 18:09)

Já mám celkem velkou...No a kedy si to konecne niektora nafoti a ukaze ostatnym?

Janica (Út, 10. 9. 2013 - 11:09)

Taky bych to tak chtěla mít...Mě se vůbec nelíbila ta hromada kůže navíc na klitorisem, tak jsem s tím byla na plastice za 3000 v Hradci. Úplně mi to srovnali a nechali jen kousíček, takže je špička pořád venku a je to moc fajn pocit když při vzrušení je úplně venku a funguje konečně jak se patří :) A jestli do toho půjdeš sama, tak se koukni o několik stran zpátky v diskuzi.

Helena (Út, 10. 9. 2013 - 10:09)

Taky bych to tak chtěla mít ty samé problémy frajtřík schovaný někde snad až v břichu a kapuce jak eskymák,když mi ho přítel hladí nebo cucá tak vůbec nevyleze a skoro ani nahmatat nejde je to na nic a gynekologovi mám stud to říct.Četla jsem že se to dá odstranit nějak nití.Máte s tím některá zkušenost? Budu vděčná za radu.

Iveta (Út, 3. 9. 2013 - 14:09)

Taky jsem v mládí měla tyto problémy že mi nešla stáhnout kapuce s poštěváčku,ale poctivým stahováním tak jak mi to doktorka ukázala a skleněnou tyčinkou s lubrikantem jsem strkala mezi poštěváka a stěnu kapuce jsem asi problémum předešla.Teď je mi osumnáct a vše funguje jak má,poštěváček se krásně postaví a vykoukne ven když jsem vzrušená.

Lenka2 (Út, 3. 9. 2013 - 12:09)

Já mám celkem velkou hlavičku poštěváčku a taky byl problém s tím, že nešla vůbec ven, jen pod ní lehce šlo zajet párátkem:( Tak jsem ve svých 34 letech byla na gyndě a tam mi to udělali tak, že je celá venku a pěkně mi to upravili i tam, kde se napojovala kapuce na pysky a vypadá to, jako by tam nikdy nebyla a jsem šťastná, že už nemusím snášet to svědění a nateklé pysky nahoře jako předtím. A ten největší rozdíl je při masturbaci a sexu, hlavně se mi vrátila chuť a tak si to dělám o dost víckrát než před tím. Ale bohužel jsem na to narazila taky u dcery (6), ale naštěstí to po procvičování a několika dnech zkoušení a mastiček krásně povolilo samo.
Určitě by to ale měli na gyndě řešit sami, to je pravda.

jojo (Po, 2. 9. 2013 - 20:09)

Taky mám trošku strach ze......Můj gynekolog mi už taky říkal...

Iste, znamena to pre neho vybornu prilezitost si dobre zarobit. Na pyskoch netreba nic menit, ale prdkozka-kapucka by mala ist lahko dolu, inak ju treba nastrihnut. Velmi malo zenam sa aj po miernom uvolneni robia dalej problemy, ale cital som o jednej, ktora si musela dat odstranit celu kapucku a ma to teraz ako obrezani muzi.

Lenka (Po, 2. 9. 2013 - 14:09)

Tak to jsi odvaha, asi se do...Taky mám trošku strach ze zákroku který by mi ho vysvobodíl na světlo.Pod kapucí ho nahmatám ale nedokážu ji stáhnout tak aby šel vidět nebo trošku povylezl i malé pysky mám dost hrubé a dlouhé.Můj gynekolog mi už taky říkal že by to chtělo upravit.Je mi dvacet a život mám před sebou asi to dám pryč!!!!! Pak i orgasmy by měly být lepší prý se to o hodně polepší.Mám je takové jak přiškrcené.

Janica (So, 31. 8. 2013 - 13:08)

Už je ta hnusná kůže...Tak to jsi odvaha, asi se do toho budu muset odhodlat taky. Je mi jasné že to mimo to i vypadá lépe, ale chybí mi někde na netu třeba pár nějakých fotek na srovnání a potom s tím vlasně i odvaha.

Reklama

Přidat komentář