Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Shabbatot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

Aeronet čtou pičkuskové, tam není co řešit. Jen pičusek by hledal mezi výkalama zrnko.

ShabbaTot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

tento komentář jsem nepsal já -jahoda,ale hnusný křivák a plagiátor,místní debil,.kretén a hovado,magor a idiot,pepek vyskoč a voličská základna ČSSD-sdfg!

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 23:08)

Už si opět vypytá jak doga?

Shabbatot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 20:08)

Nepiš za mne, ty chcanko. Já jsem Jahoda, která pičkuskům jasně sdělí, že jsou pičkuskové.

Cynik - realista (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

"„Ať den a noc jak dlouhé týdny se zas posouvají. Jak dětem, když se létem bezostyšně nudí. Já přeji všem kdo si už sotva vzpomínají. Jak ranní louka bosé nohy studí,“ zaveršovala si ministryně na Facebooku." (https://echo24.cz/a/SmkvX/jak-detem-kdyzseletem-bezostysne-nudi-schillerova-se-chlubi-danovym-poplatnikum-svymi-versi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk) --------- Příšerné... ale raději ať se věnuje veršování, než vymýšlení, koho z voličů podmazat erárními, na dluh získanými penězi. Totéž platí i pro premiéra a pro koaliční oranžovou čeládku...

ShabbaTot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 16:08)

a nyní můj recept na dietní polévku zvanou Zelňačka.Nakrájet syrové brambory do hrnce a povařit s vodou s hovězím bujónem a kouskem vepřového uděného(dávám as 3 kostky silného,hovězího bujónu)...až bude brambor posyrový,dát do teho kysané zelí ,já dávám 1 kg.Přivedu do mírného varu a přidám "rozkvetlou " mouku,což jest mouka smíchaná s horkou vodou.Pak přidám několik vejcat a za mírného varu míchám vařékou až žloutek mírně ztvrdne,tak ihned sundám z plotny....Tak toto jest jídlo,které cukr nahoru nevyžene a pokud ano,potom u mě pouze nad 10,zbytek srážím rotopedem,dřepováním a klikováním a parcí na sadě a políčku.Taky jsou výborné celozrnné tmavé rohlíky,hlavně nee bílé,to je nedietní a syt jsem po nich pouze na moment.Po černém celozrnné pečivu jsem i několik hodin po obědě až do večera.Celozrnné černé rohlíky nasytí spolehlivě na dlouhou dobu!Z masa žeru pouze rybu,tu mírně osmahnu na mísle v troubě,jenom,aby byla jedlá a nesmažilo se to...máslo sic není dietní,ale musí se to teho pekáče dát,jinak se ryba přilepí.Tak toto jídlo cukr nahoru moc nežene a pokud ano,tak skočit na kolo,jít do posilovny,anebo makat na pole,sad a tak a srazit to pohybem a činností,pohyb je moc dobrá a zaručeně fungující varianta.

Cynik - realista (So, 22. 8. 2020 - 14:08)

Dvakrát z Novinek… Dnes: „Premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro sobotní Právo naznačil, že vláda zvažuje jednorázový příspěvek důchodcům ve výši pět až šest tisíc korun. Vyplatit by se měl letos nebo příští rok. --- „Chceme splnit slib, že průměrný důchod bude vyšší než 15 tisíc korun. Příští rok bychom se měli dostat na 15 351 korun. A k zákonné valorizaci, která bude 855 korun, uvažujeme o jednorázovém příspěvku ve výši pět nebo šest tisíc korun. Ten dáme buď příští, nebo možná ještě letošní rok,“ uvedl Babiš v rozhovoru.“
(https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-zvazuje-poslat-duchodcum-prispevek-pet-az-sest-tisic-rekl-babis-40334131) ---------- 20. 8. 2020: „Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) chce důchodcům dát letos navíc k důchodům jednorázovou platbu přes 1000 korun. Serveru Blesk.cz řekla, že peníze by lidé dostali asi kolem Vánoc. --- Představitelé vládní koalice se v posledních týdnech opakovaně předháněli v návrzích na zvýšení důchodů. Premiér Andrej Babiš (ANO) nejprve koncem července navrhl změnu valorizace, tedy zákonného navýšení měsíční částky důchodů, od ledna 2021 ze zhruba 840 na 900 Kč. ČSSD pak navrhla přidání nad rámec zákonné valorizace až o 400 Kč. Babiš následně prohlásil, že by to mohlo být až o 500 Kč."
(https://www.novinky.cz/domaci/clanek/schillerova-chce-duchodcum-dat-jednorazove-pres-tisicovku-uz-letos-40333874)----------

Uplynuly pouhé dva dny – a Babiš nasliboval důchodcům šestinásobek částky, předtím slibované jeho ministryní financí… Kam až povede anonistické přetahování se socany, kam až povede uplácení voličů erárními penězi a samozřejmě na dluh, ve snaze vzájemně si voliče krást ? I bývalý předseda vlády a socanský náčelník Sobotka zažil před lety chvilku jasného rozumu, když o socanských slibech prohlásil, že nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce a v konfrontaci s realitou neobstojí... A Babiš? Ten Babiš, který národu vyprávěl pohádky o tom, jak chce řídit stát, jako firmu? Jako za socíku... v duchu hesla "dohnat a předehnat" - a socanskou slibotechnu předhání náramně, to tedy ano... To se nám to hoduje, když nám lidé půjčují peníze, však to nejspíš znáte ze Švejka...

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 14:08)

A nebudou náhodou volby? Je fakt s důchodcema, že někteří na tom nejsou dobře. Stál jsem v obchodě frontu u pokladny a ten přede mnou nakoupíno chlastu, cigaret a dalších večírkových pochutin jako pro regiment. Za mnou stará babka, ta jen kroutila hlavou a prozradila mě, že pracovala celý život jako prodavačka a má tak malý důchod, že když vše poplatí, tak ji zbyde jen na rohlíky a to nejnutnější k nim a jen tak přežívá. Takže někdo přídavek uvítá a bude ho volit. V důsledku je to jedno, kdo tam bude, lepší to pro nás nebude, neboť hra je už určena a noty rozdány.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

Hlavně nebuďte za idioty , když se vás na dovolené v Marakéši zeptá někdo co je to Maghreb a vy nevíte.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

VÍCE O STŘEDNÍM VÝCHODĚ
Svět: Asie: Střední východ
Moderní civilizace začala právě tady v údolí řeky Eufrat-Tigris. Také známý jako Úrodný půlměsíc nebo Mezopotámie, je to místo, kde se před šesti tisíci lety začalo využívat zemědělství, psaní a matematika. Termín „Střední východ“ pochází od britského námořnictva, které jej používalo k popisu zemí na obchodní cestě z Evropy do Indie a Číny. Všechno od Afghánistánu po Maroko může být klasifikováno jako „Blízký východ“, v závislosti na tom, koho se zeptáte - a kdy. Pouze částečný seznam minulých říší na území Středního východu zahrnuje Sumerii, Babylonii, Persii, Osmanskou říši a Římskou Říše! Když se severní Evropa stále ještě skrývala v slizkých studených kamenných hradech hrajících šachy, Střední východ si užíval květiny poezie, luxusního řemesla, hudby a literatury. Ve skutečnosti byla renesance v Evropě částečně inspirována příběhy, které cestující po obchodní cestě přinesli zpět ze Středního východu. Strategická poloha, náboženská historie a největší světová zásoba ropy udržují Střední východ v centru světové aktivity pro století.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

V podání utrpení Ježíše Krista je trhání v kole a vytrhávání střev zaživa procházkou růžovou zahradou, protože být přibit na kříž v Golgotě za nás, za všechny, to je akt milosrdentství a vykoupení, kdežto být na náměstí Londýnskoho Toweru trhán koňmo je teátrum.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 07:08)

Hurá, dnes jsem vy*al velké houvno!

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

Vylezlo z tebe uchem?

Cynik - realista (So, 22. 8. 2020 - 06:08)

Pro Jahodu, aby si uvědomil, že nic není černobílé, až bude zase nekriticky básnit...

"Židovským státem otřásá případ hromadného znásilnění opilé šestnáctileté dívky. Násilný čin se stal minulý týden v přímořském letovisku Ejlat na jihu země. Skupina 30 mužů dívku znásilňovala postupně, před pokojem stáli frontu, napsal list Ha'arec. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu případ nazval zločinem proti lidskosti." (https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/opilou-divku-v-izraeli-znasilnilo-30-muzu-v-hotelu-na-ni-stali-frontu-40334107#utm_content=freshnews&utm_term=t%C5%99icet%20mu%C5%BE%C5%AF,%20zn%C3%A1siln%C4%9Bn%C3%AD,%20izrael&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz)

ShabbaTot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 12:08)

víš co říkal Major Haluška?...Kam čupka nechce,tak kohút neskočí...kdoví jak to tam bylo."Dívka byla ve stavu silné podnapilosti a to taky leccos vysvětluje.A když dolní hlava ztvrdne,tak horní změkne,to je všeobecně známé.To ale není polehčujíci okolnost a Bibi Netanyahu to označil jako zločin proti lidskosti.Jo ,muž je muž a pokud není teplej buzerant a má možnost si mužně smočit rákos,potom teho prostě využije,VYUŽIJE,VYUŽIJE a nějakým porušováním lidských práv si hlavu neláme,to je stejné po celém světě a nevím proč by israelští mužští měli být jinačí?Jsou prostě stejní jako jiní.A víš ty Cynik,že stejní i jako my Češi a obvzláště teda Sokolové na Sletu roku 2006,kdy se před mužným zástupem cvičenců Chlapáci protahovalo několik dorostenek v přiléhavých dresech,kde bylo pod dresama vidět ale fak uplně všecko,ruce nahoru dávaly ty ženské až se rýsovala pod trikotem i bradavka,podprsenky neměly,to vím jistě,neb jsem se na to jako normální chlap musel prostě taky podívat,to mocná příroda otočila mou hlavu a mužný hled ....Chlapáků tam bylo na několik tisíc a jak první řada drapla ty ženské nad hlavy,ta poslední je pustila na konci řady a že u teho cvičenky řvaly jak lesy nikoho nezajímalo.Tam byla prostě možnost si anonymně máknout a toho taky několik tisíců Sokolíků,cvičenců Chlapáků taky využilo!Stalo se to na generální zkoušce před Rošiského stadionem a to se teda stalo a ne že ne.Takže toliko as tak v kostce...jo,jo...kde jsou ty časy Rošického stadionu,to se mohlo během zkoušek ještě na stadion a sledovat to jen tak a zadara a piva bylo všude přehršel.Pak začala buzerace u stadionu Slavia,kde se na stadion během zkoušky již nesmělo ,na place několik desítek tisíc lidí pod letní červencovým sluncem a k temu jenom 2 sánky s pivem!No prostě masakr!

ShabbaTot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 12:08)

stánky s pivem!

Cynik - realista (So, 22. 8. 2020 - 06:08)

V souvislosti s náhlým kolapsem ruského opozičního předáka Navalného kdejaký mudrlant ihned vyrukoval s tím, že ho Rusové otrávili… Proč by to ale měli dělat, a navíc takto diletantsky? Vždyť nastalá situace nemůže Rusku nikterak prospět, ale rozhodně mu může uškodit. Připomíná mi to estrády a tanečky v kauze Skripalových… a jsem zvědav, kolik rozmanitých hypotéz, obviňujících Rusko, se teď vynoří, bez jakýchkoliv důkazů, pochopitelně. –- S jiným pohledem na věc přišel aeronet, a jde-li u Navalného opravdu o otravu, lze vyloučit tzv. operaci pod falešnou vlajkou? Takže z článku na aeronetu:

„Americká zpravodajská služba prováděla testy s tzv. SGLT2 inhibitory, které zabraňují spotřebovávání glukózy v buňkách a namísto toho je glukóza odváděna do ledvin a do moči. Dlouhodobější používání SGLT2 inhibitorů k léčení diabetu může vést k selhávání právě těch ledvin. A podle Echo Moskvy začaly Navalnému v pátek ráno selhávat ledviny, ale i další důležité orgány v těle. Americká CIA s těmito SGLT2 inhibitory experimentovala, protože se jedná o látku, kterou lze zabít člověka, ale lékaři nebudou schopni najít cizí zavinění. ---
Jediné co najdou, je extrémní hypoglykemie a stav organismu, který odmítá absorbovat glukózu v buňkách a namísto toho končí veškerá glukóza v ledvinách, které to nezvládají a začínají selhávat. O těchto bojových drogách hovořil Edward Snowden v souvislosti s činností amerických tajných služeb na Blízkém Východě v 80. letech minulého století, když se potřebovali zbavit nepohodlného politika nebo nějaké osoby, kterou nelze “terminovat” běžným způsobem a musí to vypadat jako smrt ze zdravotních důvodů. ---
Zkuste se zamyslet, kdo by tak mohl dnes a v těchto dnech mít zájem na likvidaci Navalného způsobem, aby to vypadalo, že byl otráven? Co by se stalo, kdyby Navalný zemřel? V Rusku by vypukly obrovské demonstrace a přestože stav Navalného se podle posledních informaci stabilizoval a může [2] být letecky převezen do Berlína, i když je stále v kómatu, tak do ulic ruských měst už vyšli demonstranti a tzv. hlídky demokracie, které varují Kreml, že pokud by se něco Navalnému stalo a zemřel by, vypuknou v Rusku demonstrace jako po smrti Borise Němcova.

(https://aeronet.cz/news/kreml-ve-ctvrtek-v-noci-povolal-do-omsku-nemecke-lekare-leader-ruske-opozice-alexej-navalny-je-v-komatu-nekdo-mu-podal-latku-nebo-drogu-s-prudkou-manifestaci-hypoglykemie-navozuje-bunecnou-smrt/)

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 00:08)

Kdyby měl někdo pocit, že vykrádá i tyto pokleslé zprávy a debaty, neřku-li sám sebe, tak může jít raději s přáteli na pivo.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 00:08)

No, ty máš co mečet, tvé diskuse jsou ze všech nejvypečenější.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 00:08)

Nalejvárna k nedělnímu obědu politických debat, by zabila i vola, natož tyto noční diskuse, vždyť tu diskutují stejní tlučhubové jako ti politici po roce 2000.

Reklama

Přidat komentář