Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 14:08)

Prosíme všechny zúčastněné o trpělivost. Je samozřejmě vděčné dělat si legraci z cesty školáka do školy, třídy, jídelny a družiny, při níž by si měl roušku střídavě nasazovat a sundávat.

aladin (Čt, 20. 8. 2020 - 13:08)

"CS Mystery,Zločin s.r.o. (Srebrenický masakr)"...A co bombardování nočního Bělehrade Američany ??? A co bombardování civilního rychlíku jedoucího do Bělehradu Američany ??? A co bombardování kolony utečenců z obasti bojů Američany ???

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 10:08)

Inu, já vám tleskám! V pimprlové komedii staló se, že usedla vosa králi na nóse...
Divadílko príma...Kašpárkové , jen co je pravda. Kašpárek namazán vztyčovadem jistě ještě může být prohnán hudrovadelem...

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 09:08)

Takže vězení,nebo karanténa,to je pěkné.

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 09:08)

To není ještě všechno a má to pokračování. Je mi velmi líto, o víkendu jsem šel do Polska, abych viděl svou matku, protože je velmi nemocná, bohužel kvůli koronárnímu viru jsem byl ponechán v karanténě, takže se teď nemůžu vrátit do České republiky.

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 06:08)

Králové meče jste doma. Jednoho dne přišla k pastorovi žena s neklidným svědomím. „Rozebrala na kusy” všechny ve sboru. „Jak to mohu dát do pořádku,” zeptala se. Řekl: „Vezmi krabici peří a nech jedno na prahu každého, koho jsi kritizovala.” Když to udělala, přišla zpět a zeptala se: „To je všechno?” „Ne,” řekl. „Teď běž, všechny je seber a přines mi je.” Asi za týden se žena vrátila s prázdnou. „Vítr je všechny odvál,” pravila. Po dlouhém tichu pastor sdělil: „Tak je to i se slovy; snadno je řekneš, ale nikdy je nemůžeš vzít zpět.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 02:08)

Nejradši mám chlupatý lochny.

Cynik - realista (Čt, 20. 8. 2020 - 01:08)

Teď bez prdele - prdíte po broskvích hodně?

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Po broskvích hodně honím, kouřím a cákám.

aladin (St, 19. 8. 2020 - 20:08)

"Vůdkyně běloruské opozice vyzvala Evropu, aby jí pomohla převzít moc"...Je to Havel v sukni !!! Nepouštějte ji do Běloruska, jinak dopadnete jako my a Ukrajina !!!

aladin (St, 19. 8. 2020 - 20:08)

"Starejte se o sebe a nepleťte se do Běloruska, vzkázal Lukašenko Západu"...Proč ten zasranej západ neřval, když Španělští fašisté mlátili Katalánce, když Španělská vláda neuznala Katalánské referendum na které podle OSN mají všichni lidé právo ??? Západ jsou jen SRÁČI !!!

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 22:08)

Ano , řídí se to podle toho co se mocným tohoto světa líbí , nebo nelíbí . Lépe řečeno hodí nebo nehodí .

aladin (St, 19. 8. 2020 - 20:08)

"Evropská unie neuznává výsledky běloruských voleb, oznámila Merkelová"...Při referendu na Krymu dělalo dozor OBSE a stejně západ toto referendum neuznal !!! Ale kdyby dopadlo podle přání západu, to je, že by občané nechtěli do Ruska, tak by jásali a vyzdvihovali demokracii až do nebe !!! Západ, to jsou SRÁČI !!! A my k nim také patříme, teda jenom "naši "politici !!! Ti sráči uznali i Kosovo uloupené Srbsku a předané teroristům z UCK za Americké účasti !!!

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 19:08)

Není nad to dát si pořádný klystýr.

19.8. (St, 19. 8. 2020 - 19:08)

Budu dělat v neděli tušéra a poslední Eura vezmu sebou.Tentokrát to nebudou mít tak složité,uznávám.

19.8. (St, 19. 8. 2020 - 19:08)

Freund píše,že nebyl ještě zjištěn žádný případ ženy s frotérským,nebo tušerským chováním.tak právě proto.

aladin (St, 19. 8. 2020 - 17:08)

"Severní Korea má až 60 jaderných bomb i kompaktní nálože pro hlavice raket"...Kdyby USFT neustále neohrožovali KLDR, tak by možní žádné bomby a hlavice nevyráběli !!! Za vše jsou zodpovědné Spojené Státy Americké !!!

aladin (St, 19. 8. 2020 - 17:08)

"Evropská unie neuznává výsledky běloruských voleb, oznámila Merkelová"...Co se ta fašistická kráva sere do Běloruska ???

aladin (St, 19. 8. 2020 - 17:08)

"Novinky.cz
Nehody na dálnici v Berlíně byly útokem islamisty, Iráčan podnikal hon na motorkáře"...AŤ žije MultikultiEvropa !!!

aladin (St, 19. 8. 2020 - 17:08)

"Eritrejec, který v Německu strčil před vlak dítě, se omluvil. Vězení se vyhne"...Cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha !!!
Ať žije MultikultiEvropa !!!

Reklama

Přidat komentář