Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jiří (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

To je ideální, když jsou sourozenci opačného pohlaví. Protože pak kluk potřebuje ukázat, že je muž, a volí trenky nebo boxerky, hlavně aby se to nepodobalo dívčím kalhotkám. Jedináček (pokud má matka výrazný vliv) většinou dostane slipy, pokud možno co nejmenší, aby byl z pohledu ženy roztomilý! V dětství a dospívání jsem to zažil, vím o čem mluvím.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 07:11)

Látkové pleny se časem vyplatí oproti jednorázovkám, a dítě v látkovkách je i klidnější .

Robin (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Ahoj, je mi 14 a nosím slipy, boxerky občas i jocksy nebo tanga. Kluci zkušenosti nebo jen tak psát. pište na [email protected]

Steve (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

Slipy nic moc ... možná dobré ted' na podzim až časné jaro - pak už jen volné trenky či boxerky. Tanga může kupovat klukovi opravdu jenom blázen.

Klára (Pá, 20. 11. 2020 - 13:11)

Plenkové kalhotky má jen na noc pod pyžamo, ségra na tom trvá, prý má občas nehodu.

jana (Pá, 20. 11. 2020 - 19:11)

pokud se jenom občas počůrá,tak nevím jestli jsou na místě dobré mu dávat na noc plenkové kalhotky,myslím si že by stačila pod prostěradlo podložka,pokud je to opravdu časté,tak ségra by to měla řešit přes doktory.jinak jaké dostává?jednorázové?nebo s látkovými plenami?ptám se proto,protože v těch látkových se mu musí pindík pařit né?to by asi nebylo dobré pro jeho vývoj

Klára (So, 21. 11. 2020 - 09:11)

Jak často se počůrá nevím, ale ségra trvá na tom, aby plíny na noc měl. Kupuje ty Drynies, ty jsou speciálně pod pyžamo pro kluky toho věku. Ty jsem jí jednou vyzvedávala ve zdravotních potřebách a je to celkem drahá záležitost. Ale to je jejich věc, když na to mají. Jinak synovec si je obléká i svléká sám v soukromí. A řekla bych, že koupit klukovi ke třináctinám tanga je dost úlet, ale to je taky jejich věc.

jana (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

máš pravdu,ty plíny jsou fakt drahé,ale pokud se doopravdy počůrává často a ty plíny potřebuje,tak je to asi dobrá volba,protože na takového starého kluka sehnat něco levnějšího a pohodlného,to asi nenajdeš,ale jak říkáš je to opravdu jejich věc

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 23:11)

synovi taky místo plen dávám ig.prostěradlo, , bavila jsem se o tom se sestrou ta dávala plenky. Je to jak říkáš, každý ať si to dělá jak chce.

jana (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

kolik je synovi?

Jakub (Čt, 19. 11. 2020 - 10:11)

Zdravím mě je 13 let nosím trenky, moc se mi líbí ty pro kluky kdo by si chtěl pokecat o tom jaký nosí spodní prádlo syn ať napíše na dave. Karban @seznam. cz

Klára (Pá, 20. 11. 2020 - 09:11)

Synovci je právě také 13. let a v prádelníku má úplně všechno - trenýrky, boxerky, slipy, noční plenkové kalhotky a teď k narozeninám mu přibyly i čtvery tangáčky. Možná je to dobré nechat klukovi vyzkoušet všechno.

Pavel (Út, 24. 11. 2020 - 03:11)

Nezávidím mu ten výběr prádla až na ty noční plenkové kalhotky, ale jak je potřebuje budiž mu přáno.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

To je dobré, když kluk vyzkouší všechny varianty spodního prádla. Alespoň se rozhodne, co bude nosit v dospělosti. Sestra se švagrem si potrpí na dobré oblečení a kluka mají jako z cukru.

Jiří (So, 21. 11. 2020 - 08:11)

Ani mu ten výběr možností prádla nezávidím.

jana (Pá, 20. 11. 2020 - 12:11)

a na co plenkové kalhotky?to se počůrává?

Mirek r (Čt, 19. 11. 2020 - 19:11)

a co slipy maš je v šuplíku? jestli ne zkus je

Robin (Út, 3. 11. 2020 - 01:11)

Kdyz jsem byl minuly týden u bratrance. Tak když jsme šli spát, tak si sundal slipy co neměli látku na zadku a vzal si normální na spaní. Lehl jsem si vedle a ptal se ho co to je. Vysvětlil mi, že se tomu říká jockstrap. Další den mi jeden půjčil a mě se to zalíbilo. Jelikož jich neměl tolik, tak jsme nosili obyčejný slipy. Když jsem v pátek odjížděl, tak jsem si jedny od něj že šuplíku vzal, abych je mohl nosit doma. Hrozně se mi líbí, ale nevím jak říct rodičům o to aby mi koupili další a toho co na to řeknou ve škole až se otevřou

Marek (15 let) (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj, hledám někoho, kdo by mi pomohl s vybíráním spodního prádla a šel ho se mnou nakoupit. S rodiči ho chodit nakupovat nechci a kamarádi by se mi posmívali. Hledám někoho, kdo to chápe a půjde se mnou.

Jarko (St, 5. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj, kľudne s Tebou pôjdem kúpiť prádlo, ak chceš, ozvi sa :-)

Reklama

Přidat komentář