Reklama

spodní prádlo u chlapců

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

můžeme to zkusit

Pavel (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Rozdíl je v ceně. Stačí mladejm natlouct do palice co je IN a co OUT. A od toho si výrobci a prodejci vydržují blogery a jim podobné youtubery....Málokterý teenager má vlastní názor.

Renata (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Může mi někdo vysvětlit, proč je kluk ve slipech terčem vtipů? Vždyť ty krátké bokové boxerky připomínají kalhotky stejně jako slipy, tak v čem je rozdíl. Náš kluk mi na to neumí odpovědět, ale slipy zavrhuje.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Asi je to pro mladé čechy móda. Tak když nejsou módní slipy, tak se tomu smějou. Asi jako kdyby všechny holky nosily tanga a jedna se vyfotila v normálních kalhotkách. Puberťáci jsou krutí. A fotky se samozřejmě zneužít dají. Ale to by puboši už snad měli vědět.

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

Mohu potvrdit že boxerky jsou modní záležitost a který kluk je nenosí tak se vyřadí z kolektivu. Syn je ve škole tečem posměchu a vulgárních nadávek. Spolužáci mu jinak neřeknou než Slipoš nebo Slipák.

Renata (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Nechápu proč jsou tak sprostí. A přitom je to absurdní, když kluk, který se vyfotí v boxerkách s utaženým přirozením, se směje jinému, který to má stejný, ale ve slipech. Nemá váš kluk mindráky ?

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

A kolik mu je? Já mám 2 syny nosí boxerky, slipy taky ale jen když jsou doma nebo do školy když mají jistotu že se nebudou slikat.

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

14 nosí jenom slipy, zkoušel nosit boxerky ale necítí se v nich dobře

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Můj má taky 14, možná kámoše děsí ta boule co se ve slipech rýsuje víc než v boxerkach

Raduna (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Můj má 12 a něco a už ho má taky pěknýho. Není to tak dlouho co byl malý chlapeček a teď už je to dospívající kluk s ocasem a s kulemi plnými semene. Měla jsem ho v necelých osmnácti a jsme spíše kamarádi než já jako matka. Udivuje mě, jak si sám vybírá prádlo a oblečení a jak má dobrý úsudek, co mu bude slušet.

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

Pokud chceš písní na meil a mužem to probrat detailně. [email protected]

Z (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

Z

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

no má už ocas jako dospělák takže ta boule je dost velká

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

A stydí se? Nebo se spolu normal potkáváte? Mojí jak kdy

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Nestydí se, jsme často doma i nazí.

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Pokud chceš pokecat víc můj meil [email protected]

Kuba (Po, 11. 1. 2021 - 23:01)

To že se kluci fotí není zase tak strašné. Jenom experimentují, stejně jako ostatní kluci v jejich věku. Dost kluků v pubertě někdy zkusili i něco s kamarádem. V jakém spodním prádle se fotí? A nemohla by jste se podělit o nějaký komentář co pod ty fotky napsali? Jinak mu to nezakazujte, protože bude mít ještě větší chuť to udělat, spíš zkuste mít kontrolu nad tím co posílá. Když to můžou vidět kamarádi, tak proč by jste vy nemohla

Renata (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Oni to mají tak, že někdo udělá výzvu, v čem se ukázat, ostatní se pak po něm opičí ( nebo taky ne). Tak všichni třeba dali foto se suspenzory, ty mají na tenhle sport povinné. Pak je to různé. Nejčastější jsou obtažené boxerky, méně slipy. A jeden tam má takové slipky úplně titěrné, že se divím, co mu to ta jeho máma pořizuje za prádlo. Ty komentáře nejsou ke zveřejnění, už jsem to s klukem projednala, aby se toho zdržel.

Pavel (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

To se nemusíte pohoršovat. Teď se nevidí a nezahrají si, tak se baví takhle. Jestli ty fotky jsou neveřejné, tak není nic špatně. Stejně se znají a vědí, jaké kdo má prádlo, určitě se spolu sprchují a nemají před sebou stud. Každý přece nosí prádlo, jaké mu vyhovuje nebo jaké mu doma dají. Není to nic jiného, než puberťácká zábava, ke které nějaké obhroublé komenty patří.

Renata (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Ano, ale každý z té skupiny to může kdykoliv zveřejnit nebo jinak použít, nebo se pletu?

Reklama

Přidat komentář