Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Default User Image
Papisek.cz (Po, 16. 9. 2024 - 11:09)

Žena osvobozená od masturbace po 30 letech závislosti.

"Jsem žena po čtyřicítce. A od malička, od 10 let mě k onanii přivedla sousedova dcera. Když jsem skončila s masturbací, plakala jsem a prosila Boha o milost. Před 8 měsíci jsem si uvědomila, že jsem přestala masturbovat, po 30 letech závislosti a trápení."

Poslouchat celé svědectví https://youtu.be/ORS_9LtfLfI

Default User Image
Radka (Ne, 15. 9. 2024 - 23:09)

Za mlada, když jsem chodila na čaje, tak je několikrát stalo, že jsem souložila také za večer i se třemi. Vždy jsem měla podmínku, že musí mít šprcku.

Default User Image
Muzikant. (Po, 16. 9. 2024 - 16:09)

Čaje byly většinou odpolední, od16 do 20 hod. Když se hrálo venku, tak byly vidět párečky jak si užívají v přírodě. Jinak se samozřejmě hrálo i večer. Bály a silvestry od 20 až do 04 hod. 

Default User Image
Mirek (Po, 16. 9. 2024 - 10:09)

Na čaje - to se chodilo v 50 a 60. letech?

Default User Image
Luděk (Po, 16. 9. 2024 - 10:09)

Za nás se tomu říkalo ještě v 80 a 90 letech.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 18:09)

Kámoš měl starší partnerku. Jednou mne pozval na pivo. Šla i ona. Představil mi jí a zeptal se mi, jestli se mi líbí. Byla velice vnadná a tak jsem jí polichotil. Ještě v té hospodě pod stolem mne zkontrolovala rukou jak jsem pohlavně vyvinutý a pohonila mi penis. Pak jsme šli k ní domů a střídali se v ní celou noc. Byla velice spokojená, ale já byl tak vycmrndaný, že jsem se, po pozvání, další návštěvě vyhýbal. Měl jsem svojí holku, která byla taky dost náročná. 

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 16:09)

Dva po sobě si přítelkyně nemůže vynachválit, rád chodím jako druhý a potom je to už jedno, když je naplněná. 

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Dva po sobě je fantazie. Dopřejte přítelkyni dva současně, bude si libovat spokojeností.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 16:09)

Dva najednou taky používáme, jenže potom musí čekat, než jsme zase schopní, když se do ní uděláme oba skoro naráz. To už potom tři a nebo nějakou kamarádku, která ji vyplní čas. 

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 16:09)

Žena si potřebuje po dvojím potěšení taky chvilku odpočinout i když múže pokračovat mnohem dříve než muži. 

Anonym (Po, 16. 9. 2024 - 16:09)

No, právě a tu chvíli vyplní ten třetí. Ve dvou se zase v pohodě točíme a dirky střídáme. 

Default User Image
Eva (Pá, 28. 6. 2024 - 16:06)

Tady to nějak zatuhlo, nikdo nic neděláte? 

Anonym (Pá, 28. 6. 2024 - 17:06)

Aktuálně Evi dovolená u moře s kamarádkou a jejím manželem, ve dvou párech bez dětí něco úžasného.

Default User Image
Eva (Ne, 30. 6. 2024 - 16:06)

Skvělé, tak si užívejte. 

Anonym (Po, 1. 7. 2024 - 15:07)

Týdny jsem toužila po sexu s jiným, měla jsem chuť na jejího manžela a taky se po delší době opět pomilovat se dvěma, už mi to poměrně dost chybělo, kdy se přítel pŕed rokem odstěhoval z důvodu péče o rodiče. V tomto se mi dovolená vydařila a ráda si dopřeji pokračování i doma po návratu. Ve dvou párech s výměnou partnerů nebo podle chuti každého je to ten nejsladší prožitek. 

Default User Image
Kateřina (Pá, 12. 4. 2024 - 09:04)

pak tedy často měli pátky soboty s partou a to ex vždy přespával, tak mě napadlo že by fajn že by se spolu vyspaly ale musím zeptat přítele jo klaplo tak vana přítel po zase přítel taky dva

pak trojka pořád.. to by ještě šlo ale parta pátek zábava a ex tak tolik nás tu je a co kdyby třeba zašukaly každý  má tady holku že by bylo fajn se i koukat vedle teda pokud by my někdo pučil nemám... tak docela smích ale tak to jasně že začaly část líbat kouření pak jelo tak 6 kluku za den Swap... pořád to zde pořádáme je my 19,let a kluky střídám,,, rádi i někoho pokud by byl trošku slušnější a holkutaky nevadilo ale to jen nvrh email dejte a ozvu za pokus nic nedáte 

Default User Image
Lenka (Ne, 14. 4. 2024 - 12:04)

Skvělé, na pořádný sex jsou potřeba minimálně dva kluci, jinak sex za moc nestojí. Ten můj je domluvený s dvěma kamarády a tak jdou do mě ve třech. Už to bude tak měsíc, když si ten můj přivedl ještě svoji bejvalku, ona zná jeho potřeby a o to je sex lepší a s holkou to taky umí. Takový menší problém nastal, když si jeden z kamarádů přivedl holku, se kterou začal chodit. Moc nadšená z nás nebyla a z těch našich orgií. Já s bejvalkou toho mého jsme si ji vzaly mezi sebe a po nějaké době se uvolnila a už funguje jako mi, sice to dalo práci ale hurá. Po nás se do ní pustili ti naši tři kluci a jak se jí nakonec sex líbil. Teď jsme tedy tři na tři a kluky si prohazujeme a půjčujeme. 

Default User Image
Kateřina (Pá, 12. 4. 2024 - 09:04)

nečekala co bude vešly do bytu pokojíček.. asi mu rozleželo v hlavě povalil kámošku na válendu a začal zní rvát sukní až jí roztrhl tak že se omlouvá a že v ložnici je šití.. potom zamkla a klič mezi postele kam našlo dostat a zase začal kámošku ona se smála já dole na bobku a byla s toho teda dost mimo... nakonec teda že aby nechal že sex já to se smál i kámoška serval spodek a lízal to musím říct že začala bít vzrušena pokračovali až na kouření to už měla ruku v klíně potom že se mám přidat tak první trojka s kámoškou . to potom dom a na noví přítel  taky dva po sobě.

pár dní a naplánovala čtyřku kámoška kámoš co měla to tvrdé u mne sejdu a za přítelem. kámoš první dorazil čas tak sex a najednou po minutě co hotovo zvonek ex pozvala tedy ale řekla že za hodinu ale jedeme pryč ale že pokud by chtěl prcat tak mě teda šukal a kámoš my cucal prsa....bohužel 25.mib a nešlo mu to to už tlačil čas seru na tebe sprchu že není tvuj problém než vylezla ze sprchy to už došla kámoška, ze sprchy a to už kouřila ex tak se dávaly teda sem nevěděla že umí až do krku a saní docela  teda měla o čem přemýšlet co ještě by měla naučit¨...potom teda ta čtyřka tak tři kluky za den po sobě tedy... pokračovaní

Default User Image
Kateřina (Pá, 12. 4. 2024 - 08:04)

jo jasně poprvé ex mě bral sex jako samozřejmost. pořád nahoře a kouřit po.

měla kámoše flirt a když mu řekla že by chtěla zkusit něco hrubšího tak že stačí říct.. tak řekla že se musím rozmyslet nejprve ex sex a zeptala i jeho že by ráda kdyby na mne byl drsný... jeho odpověděl já ti nechci ti ublížit tak než se oblékl zmizela tak zítra spěchám dom..jo cestou volala kamaráda za hodinu u něj...tak když už měl svazoval několik telefonátu od ex SMS zmeškané volaní 10x i to mě strašně vzrušilo kdyby věděl co vše na jeho osobu použila s kámošem... to poprvé..

druhý den ex přijel  naschvál oblékla tak aby bylo vyděl že mám šlinci od provazu čekala že mě naloží nebo seřve nic dělal debila až nemožné řečí že by nikdo nechápal.... jo ukončila kamarádi jako vždy... mu tedy jako závdavek přivezla kamarádku se jí líbil vždy ...sexy oblečení mini sukně kozačky prádlo... pokračovaní další článek 

Anonym (Pá, 12. 4. 2024 - 06:04)

Kuřačka nejsem...Žij a nech žít !... takže asi tak...:-))), sam

Reklama

Přidat komentář