Reklama

Co nosíte za domácí oblečení?

Pokud (Po, 24. 4. 2017 - 20:04)

Škoda, že nemám mobil....by jste měla zájem,tak mám spoustu značkového oblečení-ryfle,trička,mikiny a jiné.Na vás,dámské,akorát záleží,jakou máte velikost.Jsem musela vyřadit,protože už je mi to malé.Veškeré oblečení je ve velikosti M,L.Je mi líto vyhodit.Protože vím,že nemáte tolik korunek,tak klidně i výměnou za něco jiného.

Hana. (Po, 24. 4. 2017 - 20:04)

kluk,chce se hezky...Škoda, že nemám mobil. Jinak kluk už ty džíny nosí, prostě se nakonec podřídil. A to co jste nábízela to jsou také džíny? Děkuji.

Katka (Po, 24. 4. 2017 - 19:04)

A co otec dcery. Ten ti...Alimenty platí , dokonce si ji bere a podnikají spolu výlety a různé aktivity. Jenže jeji otec si našel novou přítelkyni s dvěma dětma a tudíž má povinnosti i vůči nim. Ono se hezky řekne najdi si chlapa. Ale kdo chce starou babu s dětském ?

ona (Po, 24. 4. 2017 - 18:04)

kluk,chce se hezky...shání věci pro syna, ne pro sebe.A jinak si taky myslím, že z 75% si za svou situaci mohou samoživitelky samy. Ono to chce někdy taky použít mozek, než začnete natahovat ruku.

Kolik (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

A co otec dcery. Ten ti...platí alimenty? Samoživitelka se prostě nikdy dobře nemá,aspon většina.Budte rozumné.

Mladý (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

Nech ho chodit v čem chce....kluk,chce se hezky oblékat,co je na tom k nepochopení.Úplně paní chápu,ani nemá cenu ho přesvědčovat,když je nechce,tak to těžko změní.Kolikrát jsou pěkné věci i v sekáči a říkat to synovi nemusíte.Jinak,pokud by byl zájem,tak mám spoustu značkových oblečení,které už neunosím,za něco málo bych prodala a za poštovné-kdyby byl zájem.Velikost M,L.I bych nafotila a poslala přes mobil,kdyby jste měla zájem.

měla (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

nemůžeš myslet...přemýšlet, než se na to dala.

rada (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

Já nejsem zrovna ve skvělé...Nech ho chodit v čem chce. Vždyť je to jedno- Mladí chodí i v teplákách. Džíny prodej na Aukru a kup si něco na sebe, když mladej pohrdá. Ale nepřesvědčuj ho.

dotaz (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

no nevím ktera ale ja mam na...A co otec dcery. Ten ti alimenty nedává?Když dcera nechce nosit věci poděděné, ať chodí třeba nahá. Jste chudé, tak si nebude vyskakovat. Koukej si jí srovnat, když sis nedokázala srovnat vlastní život.Samoživitelka - to znamená, že se sama živí.Jestli na to nemáš, dělej to jako za války nebo v dobách smrtelných nemocí. Najdi si chlapa, co ti pomůže. Když dřív vymřeli půlky rodin, tak se dvě spojily a táhli káru dál. To je život.

To (Po, 24. 4. 2017 - 12:04)

Samoživitelky jsou na tom...nemůžeš myslet vážně.Samoživitelka když poplatí nájem,složenky,tak už jí moc nezbývá na samotné vyžití na celý měsíc.

Katka (Po, 24. 4. 2017 - 12:04)

Samoživitelky jsou na tom...no nevím ktera ale ja mam na měsíc s 14letou dcerou 4000 a to není zrovna moc, taky dědíme a ted jsme podědili krásné laclové rifle páč na leginy je ještě zima a ona je nechce nosit , no copak mám na to jí něco kupovat ?? Peníze od státu ? Trapné od státu máme jen 700 příspěvek na dítě na nic jiného normální živitel od státu nemá nárok , pracuješ vydělej si, nepracuješ dáme ti.

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 01:04)

Samoživitelky jsou na tom nejlépe co tak vím ... mají největší dotace od státu. (oproti sezdaným manželům) Tak si toliko nestěžujte! Beztak jste samoživitelkou úmyslně kvůli té finanční výhodě. Starý velmi známý trik.

Hana. (Ne, 23. 4. 2017 - 01:04)

Já nejsem zrovna ve skvělé finanční situaci, jsem samoživatelka a mám 15letého syna. Mám ve skříni nějaké džíny-podotýkám, že chlapeckého střihu-které mi jsou v pase už malé.Dala jsem je přezkoušet synovi, padly mu jak ulité a moc mu slušely. Tak nejdřív souhlasil, že si je nechá, ale pak náhle obrátil a už je nechce. Nevím, proč náhle změnil názor, ale potřebovala bych poradit, jak ho přesvědčit.Nechci kupovat nové oblečení, když peněz je málo a já momentálně nechodím do práce...P.S: Džíny jsou ve skvělém stavu.

zase (Pá, 24. 3. 2017 - 19:03)

Díky Viki za tip :-) už...další reklamní kriploid. Takže víme, kde nekupovat.

Kristina (Pá, 24. 3. 2017 - 19:03)

Díky Viki za tip :-) už jsem koukala a mají moc pěknou stránku. O víkendu bude víc času, tak na to mrknu ještě jednou a třeba si nějaké i objednám.Koukala jsem, že dělají trenýrky i pro pár, tak by se mi líbilo, kdyby jsme měli s manželem stejné :-)

nosím (Pá, 24. 3. 2017 - 16:03)

dlouhé triko, leginy, teplé ponožky a návleky. Já jsem děsný zmrzlík přes nohy :))

hasič (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Nosím modráky, když jsem večer v baráku tak tepláky a flanelovou košili, svetr. Když musím topit kvůli rodině talk jen tričko, protože topím na 23 stupNů Celsia, přeci se u televize nebudu balit do deky.

Viki (Čt, 23. 3. 2017 - 17:03)

Jasně, Kristino :-) Mrkni na www.elka-underwear.cz. Já mám od nich už troje a sedí mi perfektně. Jsou opravdu moc příjemné na nošení i na spaní. Dokonce mají pár vzorů stejných, jak v dámském, tak v pánském provedení. Však koukni a uvidíš, jestli tě nějaké také zaujmou :-)

Kristina (St, 22. 3. 2017 - 17:03)

Viki, ony se dají koupit vyloženě dámské trenýrky???

Steve (Út, 21. 3. 2017 - 23:03)

Krátké tričko a lehké plátěné kalhoty - nebo pyžamový kalhotový spodek (nosí se to i jako domácí)takový spodek myslím :-) velmi pohodlné do teplého bytuhttp://aukro.cz/panske-pyzamo-comte-modre-56-375214-i6758679157.html

Reklama

Přidat komentář