Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

V Písmu svatém jsou různé hrůzy, takže zapal svíčku. Takové hrůzy, kterým straší Písmo svaté, za různé přečiny od Milosrdného Boha z něj dělá spíše cynického týpka, co šmíruje a jak máte incest, soulož mimo-manželskou, zpronevěru, krádež, vraždu, tak vás s laskavostí nechá navěky smažit v pekle.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Přitom zabít první je právo nebýt odpraven na pravdu Boží prvním lapkou a sadistickým prznitelem, nájeným mordýřem, ostřelovačem, vyšinutým maniakem, sexuálním uchylem.

Ing.Nováková (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Bože, jsme zde v chrámu páně. U paní Marie, u Ježíše Christa i Otce Pána, neužívejte sprostý slov, jako lochna, jebat do zádele, mr*ja, protože za to stojí v Písmu Svatém, že se dostanete do Pekla, ale ne do toho tady na zemi, ale do toho Svatého po smrti, jako ten kněz, který nedal pozor a v zákristiji na něj spadl oltář a přefikl ho vejpůl.

aladin (Pá, 21. 8. 2020 - 21:08)

"KOMENTÁŘ: Osmašedesátý a debata o povaze komunistického režimu – Jiří Pehe"...Tak to vy, Pehe jste zodpovědný za tuhle fašistickou demokracii u nás ??? Čert vás vem a se všemi těmi hajzly, co ničí naši zem !!!

21.8. (Pá, 21. 8. 2020 - 14:08)

Jak funguje Stát i v krzových situacíh.
Sněmovna mění pravidla školní docházky. Poslanecká sněmovna schválila v legislativní nouzi novelu školského zákona. Jedná i o možnostech hlasování ve volbách pro lidi, kteří budou v karanténě.

21.8. (Pá, 21. 8. 2020 - 14:08)

Ne každá Rodina má v tého zemi doma internet a počítač.Dálková výuka bude nově součástí povinné školní docházky.

21.8. (Pá, 21. 8. 2020 - 11:08)

Moje roušková vlast má i smysl pro humor.Roušková cimrmanologie. A ještě přidejme povinné prezervativy, glosuje lékař.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 11:08)

I nejsvětější dáma, měla v piščce dařbujána, buclatá jak andělíček, klouzal se jí po lysyně, že tekla jako svině.Jenže si to nepamatuje, je stará a má reuvma a cluster díry v paměti jak červí škvíry.Její micka neprodyšná, na sedum klíčů uzamčená, jen robertek hučí denně, prubuje ji hrubě, jemně.

Jahoda-Jan (Pá, 21. 8. 2020 - 10:08)

Dnes se mi povedl majstrštyk,vylovil jsem při venčení v nóbl čtvrti lejno od papíráka-jezevčíka, které bude zaujímat čestné místo ve sklenici v kuchyni v mé sbírce psích hovínek.

Ing.Nováková (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Na knír mr*ky z vel-blouda tento tvůj nový alterego paradigma nemá! Hovno, psí vocas, a knír z vel-blouda mr*dky, to jsou tedy výrazy, to bych si vyprosil, proč diskuse nemůže být slušná, je to samé hovno, psí vocas, knír z mr*dky vel-blouda a nová paradigmata, která jsou nám všem u ho*na, psí vocas a kníru z mr*dky vel-blouda. Jsem slušná paní domácí, a sbírání psích exkrementů je hnusné, nemám žádného nového robertka a v představě, že hovna po mém psím miláčikovi sbírá nějaký diskutér zde na cinkali-by-jste-klíči mně tak rozčílilo, že jsem při orgasmu vykřikla : "zničil si mi celý život, ty vole!" A můj muž jak to slyšel, vcházel zrovna do dveří a vyskočil a praštil se hlavou o futro a pak mi rozkousal vzteky robertek a vylomil si zuby, takže nepojedeme na dovolenou k moři, a náš pes nebude mít lososí konzervy.

aladin (Čt, 20. 8. 2020 - 23:08)

"Pro Navalného letí speciál, který ho má převézt na léčení do Berlína"...Žádná škoda !!!

aladin (Čt, 20. 8. 2020 - 21:08)

"ČT2
Dubček"...Jsem skálopevně přesvědčený, že Dubček byl zavražděn !!!

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 14:08)

Prosíme všechny zúčastněné o trpělivost. Je samozřejmě vděčné dělat si legraci z cesty školáka do školy, třídy, jídelny a družiny, při níž by si měl roušku střídavě nasazovat a sundávat.

aladin (Čt, 20. 8. 2020 - 13:08)

"CS Mystery,Zločin s.r.o. (Srebrenický masakr)"...A co bombardování nočního Bělehrade Američany ??? A co bombardování civilního rychlíku jedoucího do Bělehradu Američany ??? A co bombardování kolony utečenců z obasti bojů Američany ???

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 10:08)

Inu, já vám tleskám! V pimprlové komedii staló se, že usedla vosa králi na nóse...
Divadílko príma...Kašpárkové , jen co je pravda. Kašpárek namazán vztyčovadem jistě ještě může být prohnán hudrovadelem...

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 09:08)

Takže vězení,nebo karanténa,to je pěkné.

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 09:08)

To není ještě všechno a má to pokračování. Je mi velmi líto, o víkendu jsem šel do Polska, abych viděl svou matku, protože je velmi nemocná, bohužel kvůli koronárnímu viru jsem byl ponechán v karanténě, takže se teď nemůžu vrátit do České republiky.

20.8. (Čt, 20. 8. 2020 - 06:08)

Králové meče jste doma. Jednoho dne přišla k pastorovi žena s neklidným svědomím. „Rozebrala na kusy” všechny ve sboru. „Jak to mohu dát do pořádku,” zeptala se. Řekl: „Vezmi krabici peří a nech jedno na prahu každého, koho jsi kritizovala.” Když to udělala, přišla zpět a zeptala se: „To je všechno?” „Ne,” řekl. „Teď běž, všechny je seber a přines mi je.” Asi za týden se žena vrátila s prázdnou. „Vítr je všechny odvál,” pravila. Po dlouhém tichu pastor sdělil: „Tak je to i se slovy; snadno je řekneš, ale nikdy je nemůžeš vzít zpět.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 02:08)

Nejradši mám chlupatý lochny.

Cynik - realista (Čt, 20. 8. 2020 - 01:08)

Teď bez prdele - prdíte po broskvích hodně?

Reklama

Přidat komentář