Reklama

Pánské podprsenky.

Jó ( . )( . ) j (Po, 31. 7. 2017 - 13:07)

Kecáš! Co to tady žvaníš? 75 je obvod pod prsy jako v podprsní čáře a C je velikost košíčku. Nejlépe uděláš když si vytáhneš velikostní tabulky pro určení velikosti podprsenky a vemeš krejčovský metr a prostě se přeměříš! Ale ještě to není úplně stoprocentní ale dá se z toho vyjít. Jinak pro zasmáti je stará dobrá rada.
Velikost A = Angrešt
B = Blůma
C = Citrón
D = Dýně
E = Eště větší dýně
F = fujtajbl

Zdeněk 1 (Po, 31. 7. 2017 - 05:07)

Aku podprsenku mi doporucite...Ahoj,
ak to, že nemáš odvahu si koupit v obchodě dámskou podprsenku? Já si normálně kupuji dáskou podprsenku jelikož ty pánské japonské jsou hrozné a neají nic společného s podprsenkou. Kdo má z mužů prsa a je to dokázáno, že i velikost č. 3 jsou normální i u mužů. To bylo sděleno i od plastických chirurgů! Bez obav zajdi do obchodu a kup si ji. Velikost C není. Jedná se vždy takto: třeba: 75 C - C značí objem okolo prsů!! 75 znamená velikost prsů, tedy č. 2!

Rajen (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Aku podprsenku mi doporucite košík veľkosť C Neviem ci ich mám brať ako prednosť či starosť niekedy mám chuť byť žena keďže mám prsia tak si kupujem viac ženské oblečenie no na podprsenku som nenabral až doteraz odvahu

Muž (So, 29. 4. 2017 - 14:04)

Kdo stanovuje pravidla co kdo...Mě se také nelíbí děvčata v kalhotách a někdy to vypadá, že tam by měla i penis??
Hrozné, že??
Pavel I.

Troubo ! (So, 25. 3. 2017 - 09:03)

Kecáš nesmysly! Těm je úplně u prd.le jest-li se ti do ní zařezávají tanga a nebo máš holčičí modrý spartakiádní trenky s kapsičkou! Oni jsou rádi, že se zbavili povinosti registrovat a sledovat všechny teplouše.

Muž (Pá, 24. 3. 2017 - 18:03)

Kdo stanovuje pravidla co kdo...Je zajímavé, dy ty to neznáš nebo nevíč kdo to diktuje v Česku? Já ti to povím: Policie ČR a Min. spravedlnosti ČR!!
Zdeněk

Kabelku (So, 14. 4. 2018 - 21:04)

Před vojnou to byly solidní...bys se samopalem nosit nemohl. Dámské kalhotky khaki by se ti asi líbily. A vojenské punčocháče mají tu správnou hustotu

Emile (So, 14. 4. 2018 - 21:04)

Před vojnou to byly solidní...nech toho. Tobě by vojna prospěla nejvíc

/ (So, 14. 4. 2018 - 21:04)

jsi na vojně zženštil?Před vojnou to byly solidní kluci,a po vojně jse z nich stali vypatlaný hovada.

Ty (So, 14. 4. 2018 - 21:04)

Tak to je teda hezká...jsi na vojně zženštil?

/ (So, 14. 4. 2018 - 21:04)

Myslím, že by ti vojna...Tak to je teda hezká krávovina!.Naopak hodně lidí co byly na vojně,se ještě víc zkazila.A charakter a povahu člověka nezměníš tím,že bude na vojně.To co tady píšeš,je čistá demagogie.

Ten (So, 14. 4. 2018 - 20:04)

se jim tolerujou porody,...Emil snad nosí i vložky. Je zarputilým zastáncem všeho ženského a chtěl by, aby to nosili všichni normální chlapi

Hlavně (So, 14. 4. 2018 - 20:04)

Pánská podprsenka?,no proč...
se jim tolerujou porody, takže bafni meloun a strč si ho do zadku, ať z toho taky něco máš.

Barca Krazkova (Po, 6. 4. 2020 - 01:04)

HEJ KDE BYDLÍ TVA MATKA TY ČESKÁ SVINĚ ZKURVYHOVNO NA CO SI HRAJEŠ SRACI TVA, MATKA CO MÁ KUNDU NEBO PTAKA ZKURVYSRACI PÍČU NEBO VRATA HEJ NARVU JI DO PÍČI UTOCNEJ GRANÁT VODJISTENEJ JEŠTĚ JEDNOU ZKURVY, SRACI PLACNES SLOVO ČESKÁ SVINĚ CO T8 JE DO PANSKYHO PRÁDLA, ZAKOMPLEXOVANA MRDKO ZKURVYSRACI ČESKÁ SVINĚ TAHNI KE ZDI JELITO TV9JE MATKA A DĚTI BUDOU MOJE DĚVKY OSOBNÍ

Přesvědčení (So, 14. 4. 2018 - 20:04)

Nosím podprsenku a kalhotky...Myslím, že by ti vojna hodně pomohla vstoupit do života

honza (So, 14. 4. 2018 - 20:04)

Nosím podprsenku a kalhotky již pžes 20 let a bez podprsenky si to neumím představit.Manřelka si zvykla a občas mi podprsenku koupí sama.

Jarda (Pá, 16. 2. 2018 - 17:02)

už nicPřeklep, no. Jde o to pomoct nebo ublížit.

EX (Čt, 15. 2. 2018 - 19:02)

Pánská podprsenka?,no proč ne,nakonec emancipace je u obou pohlaví,ženám se také toleruje kde co,tak co má být?.

Teď (Čt, 15. 2. 2018 - 19:02)

Podprsenka mi zvyuje...už nic

Jarda (Čt, 15. 2. 2018 - 18:02)

Radka: S takovým názorem...Podprsenka mi zvyuje sebevědomí. Co s tím?

Reklama

Přidat komentář