Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

To by byl teda gól :-) Vždyť já jsem o Kače vůbec nepsal. Jen jsem se objevil, tak jsem ji měl na talíři i když jsem o to vůbec nestál. A to, že kvůli Čumilovi zkrachovala redakce přes povídky je nevyvratitelný fakt. S nima odešla i sranda.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

Těch povídkářů je tady víc. Že Aleši?

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

Povídkáři byli jedineční, ti nešli nijak napodobit

https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=2522

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

Jsi strašný kecal :-). Manipulace ti tady asi procházela, ale na mě neplatí.

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

No ale kdo vlastně seš? Napiš strukturovaný životopis zde na "romech".

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 14:08)

Píšu pod tímhle nickem čas od času i jinde na diskusích asi 3 roky.Ale teď mě žádná neoslovila. Jsem dědek, co se sem chodí bavit.Ale jsem realista, proto nevěřím v nějaké mafispojení Káča + ten dědys a asi Bianka. Ber to tak, že tady tahle diskuse je jedna z posledních, kde se dá ještě komunikovat. Tak se sem stahujou lidi i odjinud. S tím nic nenaděláš. Jen kdyby psali pod nějakým stálým nickem by neuškodilo. Ty mě zajímáš jako figurka. Ale jinak souhlasím s tím označením tebe Okopávač kotníků. Takový našeptávač. Zajímavá postavička jseš

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

Tak to vidíš, a já si připadám jako bezvýznamný přispěvatel. Ale popravdě mě překvapuje zájem o mou osobu, ať už je negativní nebo pozitivní. V minulosti jsem v žádné jiné diskuzi nezapadl. To je důkaz, že tahle diskuze je něčím jiná než ostatní. Takže ty máš pocit, že je v pořádku, že odcházejí staří harcovníci a jejich místa zaujímají noví čerství? No, budiž, uvidíme jestli to bude fungovat. Já jsem staromilec a staří známí mi budou velmi chybět. Zastávám názor, že každá změna je změna k horšímu, ale vy si to tady užívejte, když vám zkrachovaly vaše oblíbené diskuze. Jenom se bojím, že tahle naše je taky bude následovat. Takže ty seš ten všemi vychvalovanej didus?

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

Nevím kdo je didus. Sem jsem psal vícekrát, ale normálně se mnou komunikovaly.Teď je to tady vyhrocený, tak je tu i vyhrocená diskuse. Jsem nerad, že odchází staří harcovníci, ale důvod vidím jinde než v dědysovi.Zkrátka je to pořád dokolečka a 100x nic umořilo i osla. Na všechny srdcaře mám názor, nejen na tebe. Nejvíc mě zajímala Lalla.To bylo číslo :-). Snad se vrátí.

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Jinak já se mám docela dobře. Léto se nadmíru vydařilo, o víkendu jsem si zaplaval v liduprázdným rybníku, když jsem byl na chalupě na Vysočině a vzpomínal jsem jak za komunistů tam byla hlava na hlavě. Dneska jsou lidi radši v aquaparku, kde mají veškerej komfort. Tím, jak už nemám nikoho na sex, tak nějak nevím co s prachama a pořád něco kupuju, ať už na kolo nebo něco na sebe. Co vám mám říkat, nemám to lehký.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Proč prachy nevrazíš do Miluny?

Důchodce (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Jako investici? Máš s tím zkušenosti? Taky mám nějaké nazbyt Jaké je zhodnocení takové investice?

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Do důchodců se tady s oblibou obouval pan Čumil ze sázkovky. Ano, to je ten hodnej pán, kvůli kterýmu už nebudeme číst chytré a vtipné příspěvky povídkářů. Nechám na ostatních co si o tom všem myslí.

https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=2495

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Zajímavý čtení. Ale taky nic špatnýho nevidím.Jen že se tady dá i normálně diskutovat. A luci je úchyl,kdo jí zná, ví.

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

No tak vidíš, aspoň si příjemně počteš a přijdeš na jiný myšlenky.

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Aleši, vím, že žiješ v domnění, že jsi tu nějaký kápo, ale jsi jen ten okopávač kotníků. Přiběhneš, kopneš a utečeš. Navíc lžeš, to je pravda, každý se může přesvědčit. A že jsi Kačku nezaregistroval? Ale prosím tě :-).

-Aleš- (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Víš jak se to říká - Podle sebe soudím tebe.

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Aleši, jinak dik za ten odkaz na tu stránku.Tím se mnohé vysvětlilo a čumila jsi zbavil těch obvinění.

M.V. (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Aha, takže lžeš. Milé přiznání.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Škoda tebe, ty nejsi hloupej. Jen okopáváš špatné kotníky. No, jen vzhůru, uvidíme co nám předvedeš.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 13:08)

Přesně, tak zakomplexovanej, zahořklej pisálek, taková impotentní smějící se bestie. Těžkej život.

Reklama

Přidat komentář