Reklama

Incest

Anonym (Čt, 25. 4. 2024 - 09:04)

Sex v rodině je normální jen mezi rodiči. Jiný sex, mezi dětmi, nebo mezi rodiči a dětmi, je incest a ten je u nás zakázán. 

Default User Image
Ilka (St, 24. 4. 2024 - 09:04)

Četla jsem že různé sexuálně incestní praktiky a to i z oboustranné dobrovolnosti se dějí více než kdy bylo známo. Bylo to tam uvedeno i v procentech a nejvíce mě zarazila hodnota u incestu mezi matkou a vlastním synem, 0,1%, tedy 1 případ z tisíce, kdy tato teorie takového vztahu byla odůvodněna většinovou formou, matka samoživitelka, apod. Jako je mi jasné že sem a i do jiných s tímto tématem podobných diskusí píší své různé fantazie víceméně ještě nedozrálí jedinci, ale i tak se ptám? Je tohle vůbec možné? A jaký vy na to máte názor?      

Default User Image
Honza (St, 24. 4. 2024 - 22:04)

Je to špatně. Hnus ať si najdou starší ženu na sex moje je taky starší o 17 let  

Default User Image
Alan (Čt, 25. 4. 2024 - 05:04)

Jaký hnus? Troubo! Když máš o 17 let starší herku, to neznamená že ji musí mít ostatní. Mám tři sestry, jedna je o rok starší, dvě mladší. Šukám je občas, nejvíc tu starší. Děláme to s rozumem, aby nepřišla do jiného stavu. Někdy to praktikuji s jejími kamarádkami, které si sami řeknou. Tak vo de. Každý ať šoustá co má. Jsou samohoniči, mě mrská hada nejmladší, dělá to ráda a moc ji to baví. Kolikrát ji musím krotit. Připravil jsem ji o panenství a je šťastná, spolužačkám vykládá jak ji odblanil nějaký ženatý muž a je mezi nimi za hrdinku. Jinak pokud si najdu holku, do které se zamiluji, skončím se sestrami. Ta nejmladší už začíná vrkat s nějakým spolužákem.    čau

Anonym (St, 24. 4. 2024 - 20:04)

Jeden případ z tisíce to rozhodně není, to jsou jen počty které prosáknou na veřejnost. Ve skutečnosti je to 1-1,2 %., někdy se hovoří i o 2 %. Já v tom nevidím problém, pokud to je v rodině a oba to chtějí, tak proč ne.

Default User Image
M (Pá, 26. 4. 2024 - 08:04)

Tvl. 2% z 1000 = 20 a to už sakra nějak moc. Jinak jak píše Ilka tak ten údaj 0.1% byl uveden jen pro státy kde takový oboustranně dobrovolný sexuální styk není od jistého věku žádným trestným činem. 

Default User Image
Kubík (St, 10. 4. 2024 - 09:04)

Chodím poslouchat mamku jak se ve vaně udělá sprchou. Snaží se to dělat potichu ale dveře sou z umakartu a ta vana metr daleko. U toho se udělám 

Default User Image
Jan (St, 3. 4. 2024 - 23:04)

když šukáš mamku, je to nejprve divný pocit, když se podíváš na tvář, slyšíš ston, když do ní vejdeš. Jasně, že je opilá na mol. ale nohy ještě uměla roztáhnout. Cítil jsem to na jejím jazyce pŕi bozku vášeň a chuť na chlapa v sobě. No a já jsem byl ochoten a nežhaven. Nelitovali sme toho, a zopakovali

Default User Image
ivča (St, 3. 4. 2024 - 00:04)

Kámoška zase tátovi honí občas lulina a dostává za to tučný honorář.Sama jsem byla svědkem jak ji dával tisícovky.

Anonym (Po, 1. 4. 2024 - 17:04)

Z 99% jsou to tady výplody úchylů. 

Default User Image
Anonym (Po, 1. 4. 2024 - 20:04)

Nehádejte se s nikým, kdo měl zůstat v kondomu.

Default User Image

Tak to můžu potvrdit že mám úplně stejný pocit 

Anonym (Po, 1. 4. 2024 - 17:04)

Není sám kdo šukal dceru , ale opravdu jen tak někdo to veřejně neprohlašuje . V tom je výjimečný .

Default User Image
Petr (Po, 1. 4. 2024 - 09:04)

Mamky napište na [email protected]

Anonym (Ne, 31. 3. 2024 - 20:03)

No a co, tak si spolu zašukají, oba to jistě potřebují. Hlavně aby se syn někde před spolužáky nepochlubil.

Default User Image
Tomáš (Ne, 31. 3. 2024 - 20:03)

Je

Default User Image
Marta (Ne, 31. 3. 2024 - 20:03)

A nakonec z toho může být i ta zakázaná šukačka. Je to teda hnus, ale lidé jsou dnes hodně divní. 

Default User Image
Jiři (Po, 1. 4. 2024 - 15:04)

Není to nic proti ničemu....Většinou lidé závidějí!!! Ne že jsou divní!!

Default User Image
C´est la vie (Ne, 31. 3. 2024 - 14:03)

Seznámil jsem se s ženou, která tedy s pubertálním synem zrovna nesouloží, ale zato mu pomáhá masturbovat a zkusila s ním i orální sex.

Anonym (Ne, 31. 3. 2024 - 15:03)

Zajímavé, to ti to jako sama řekla jo?

Reklama

Přidat komentář