Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 12:08)

Mě se Bianko takový místa líbí.Je tam chládek a ten zvuk potůčku bylo,jako když mě hladí nervy.Myslela sem že aspoň tam mam klid.Tak bohužel nemam! U garáže mi hrozí že už o ní brzy přijdu tak nevim už kde budu abych se mu mohla co nejvíc vyhýbat.Ptala sem se rodičů o přístup do jejich garáže ale táta řekl že to nejde že se tam nemůžu zamknout že tam má nějakou závoru nebo co a že z venka je to vidět když by tam někdo byl.

Realista (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Milčo, ty si už uvědom, že jsi pěkná ženská. A jen tak si vyspávat pod mostem, to je o velký průšvih. Přestaň blbnout a neriskuj. Mimochodem, rodiče nemají zahradu, kde bys mohla přes den být?

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 16:08)

Ne nemaji zahradu.Když mě už ten život v téhle podobě nebaví.Ta nákaza už je kolem jak už to má i sestřenice působí to na mě.Má středně těžký průběh.Jen sem v nejistotě a čekam co bude.K Sergejovi už cítim něco divnýho.Nevidim už v ničem smysl.Na ty místa chodim protože mam pocit že tam se vytrácim a usínam protože sem ráda když nic nevim.Nechci o ty místa přijít:'( ale kdo mi zaručí že se tam zase neobjeví nějakej sráč.Bylo to hnusný jak na mě hrabal,viděla sem špinavý ruce a zarostlej obličej,už bylo míň vidět.Začala sem křičet a nadávat a kopat nohama a vysmejkla se mu a utekla sem.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 17:08)

A Sergej nemá žádný kamarády se kterými byste si zašli na skleničku? Trochu se odreagovat, pokecat s jeho kamarády. Co Radek, viděli jste se? Ale jestli ti je ta otázka nepříjemná, tak neodpovídej.

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 18:08)

Ne neni mi otázka nepříjemná.Sergej už tu nikoho nemá tady v okolí Písku.Všichni odjeli na jiný místa.Jenže on se kolikrát hádá i s krajanama,tak si myslim že nebude ani oblíbenej.Jak tady ženský tenkrát popisovaly že já sem manipulátor a tak,tak si to myslim o něm že je to on ten manipulátor.Jeho chování se mi poslední měsíc už vůbec zase nelíbí.Mam z něj divný pocity.Ale máma mi vždy řekne že musim vydržet-jenže nevim jak dlouho se dá všechno ještě vydržet.A s Ráďou sem se nesešla.Odmlčel se,nevim proč,nic mi nevysvětlil ani na email proč se odmlčel.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Ráďa měl asi slabou chvilku, někoho potřeboval. je mi kluka líto, nemá to jednoduché. Milu, ono je to s těmi vztahy složité, určitě by to líp vysvětlila Lalla. Vždycky záleží na tom, kdo je ve vztahu dominantnější, kdo "šéfuje", ten potom lépe manipuluje. A myslím si to, co tvoje mamka, musíš vydržet, když nechceš pracovat - bohužel.

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Máma mi řekla, "máš jen základku a určitě na tebe teď v krizi někde čekaji a kdyby jo tak neni zaručeno že to tam vydržíš řekla když sem nevydržela do teď.A ja to sama vim.Takže proto musim vydržet jeho.Ale je to hrozný Pils,víš co já už nemůžu slyšet ani jeho hlas už moc.Už je to divný všechno.Často mě prudí a kontroluje a chce aby věci byli podle něho protože jen on má pravdu.Já už si tam ani nepřipadam jako doma.Už je tam celý dny jen on a já vždy přijdu jen na chvíli a zase odejdu.Pořád si říkam jak dlouho ještě tohle vydržet.Teď mam aspoň ve psaní tu novou kamarádku ale stejně jinak sem tak smutná.S Radkem máš asi pravdu.Nejspíš si to rozmyslel nebo nevim:-( ..mě už prostě baví Pils jen spát.To je moje jediný vysvobození na chvíli.Za to probuzení bývaji strašný.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 23:08)

S Katchou, Kačou atd.bojujete marně.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Kača na obzoru, hehe. Furt nechápete.

Pozorovatel (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

No já to chápu až moc dobře. Kačka nepíše,tak se ji snažíš vyprovokovat. Ale asi má jiný starosti než sem psát. Jako i ostatní. Ale co dělá Miluška?

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Kdepak, kvůli Josce by neodešli, bylo to kvůli tomu Čumilovi. Byl tu asi třikrát i předtím a vždycky holky napadal.

J.V. (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Čumil psal logicky. Mněvto taky vadilo. Když se Miluška vůči něčemu ohradí, není fér jí to připomínat.

Pils (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

Lalla se občas odmlčuje, stejně jako já, protože toho má moc, ale určitě se vrátí. Aleš čte a nekomentuje. A povídkář nemá co psát, protože jsou tu věci, které nelze komentovat. Tak pište aspoň vy ostatní, ať ty nesmysly převážíme. Bylo by fajn udržet diskuzi tak, jak byla. Milu, ozvi se!

Ty (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

jsi tu ten den nebyla nebo jsi nepochopila o co šlo. Lalla psala, že toho napadání má dost a končí, povídkáři myslím taky.

Pils (Čt, 13. 8. 2020 - 20:08)

Aha, to je možné, někdy z nedostatku času čtu jen konec. Ale myslím, že Lalla by tu chyběla a že nemůže brát nějak vážně jakékoliv napadání, vždyť tady je to každou chvíli a nikdo si to nebere. Určitě se vrátí, aby posílila kmenové osoby a udržela diskuzi. Přece sem patří, ne? Stejně jako Aleš a ostatní. A teď si vybavuju, že jsem asi zapomněla poděkovat Mie za rady do zahrady. Mio - díky! A Milu, je to hlavně tvoje diskuze, tak piš.

pozorující (Čt, 13. 8. 2020 - 15:08)

Už tu dlouho nebyli Lalla, Aleš a povídkář mi tu chybí.A co Radek? Že se odmlčel? Takže se s Milunou nesešli?

Kolemjdoucí (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Aleš je idiot,ten mi tu nechybí.Lalla a Kači jo.

Ty (Čt, 13. 8. 2020 - 15:08)

si to nepamatuješ? Lallu tady někdo buzeroval, aby řekla co se udělalo pro Milunu a ona se tu musela z toho zpovídat. Povídkáři se asi naštvali, protože je tady někdo napadl, že píšou proti Miluně, přitom to byla jen velká sranda. A Aleš k tomu nemá co říct, když tu nikdo ze starousedlíků není.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Ale kecy. Lalla se nemusela zpovídat a povídkáři můžou psát jak je libo. Čumílek jim to napsal skvěle. I Sany.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

A mám tě, mrcho.

Reklama

Přidat komentář