Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 17. 8. 2020 - 16:08)

tak mi napiš, proč sis nevybrala Lallu nebo Sany? Že by proto, že jsou to silné osobnosti a z nich bys nic neměla? O Mie víš, že je na tom psychicky nevyrovnaně a u ní by ses mohla chytnout drápkem. Ale ona má podporu v rodině a chválabohu zdravý rozum. Oběť není o hororu, ale o zneužití slabých stránek druhých. Nevadí mi tvoje vypisování, jako terapeutická metoda pomáhá, jde o to, že toho zneužíváš. Setkávání přes internetová kamarádství mohou být zajímavá, ale ty bys to nebrala jako přátelské posezení. Zajímá tě, co z toho "vytřískáš" pro sebe ( např. ubytování se stravou ) a v tom je rozdíl

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 17:08)

taky hodně dobrý

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 13:08)

Chybí mi tady povídkáři, Lalla, Aleš, Ota a ostatní..Jestli se to tady nějak nesrovná a admin neblokne tu osobu co to zde zasírá tak už to tady číst nebudu.

Kača (Po, 17. 8. 2020 - 14:08)

Ta spamerka je i všude okolo. Admin má asi dovolenou...Zdravím ty zbytky starousedlíků, co to tady drží. Věřím, že diskuse se rozjede, až to tady admin probere a až se zhorší počasí. A Lala se vrátí...Nepíšu, nechce se mi kvůli Alešovi a těm řečem tady, ale neškodím tady. Někdy čtu. Ale přestavujeme domek, času moc není. Chci se zeptat Pils, jak se jmenovala ta kniha, co mi doporučovala k přečtení? Asi příspěvek zapadne, ale třeba najde adresáta...:). A ještě jsem chtěla napsat Milu. Teď jsem četla zprávy. Tak snad budeš trochu klidnější, když budou roušky od 1.9. povinné. Jsi aspoň trochu ráda? Všechny moc zdravím, opatrujte se. K.

Andrea (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Přemýšlím a ty to zkus též

M.V. (Po, 17. 8. 2020 - 12:08)

Andy, člověk se chybami učí. Celkem je mi jedno jestli spí Miluna pod mostem, má problematického partnera, to vše je její volba. Ale nikdy nepoberu, že se nestará o své děti. Že jí náhradní rodiče nekupovali antikoncepci, když viděli jak se chová. Jasně jednou, to se dá pochopit, ale ona těch dětí a potratů měla kolik? Divím se, že má sympatie těch žen, co sem psaly. A tvé taky.

? (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Tady se něco povoluje?
No, to nějak vysvětli, abych se nebál.

Andreo, (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

ty jsi jedna z těch nových, kterým bylo povoleno zůstat. Tak se snaž a přemýšlej než něco napíšeš.

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 12:08)

Co si to k Andrejce dovoluješ?

co (Po, 17. 8. 2020 - 13:08)

je ti do toho?

Andrea (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Návštěvníku,to co jsi napsal je extrém, já to takto do důsledku nemyslela, já myslela třeba pohyby, vaření, vztah k hudbě, historii, uklízení.Samozrejme se plno věcí dá ovlivnit vlastním přístupem

Andreo (Po, 17. 8. 2020 - 13:08)

jestli ses v životě nesetkala se lstivou manipulací, tak nemůžeš dešifrovat Milunino lkaní a je ti jí líto. Ona už přesvědčila, že když za něčím jde, tak využije slabost druhých a svoji drzost. O Sergejovi může psát cokoliv, ale je to přecejen penězovod, který potřebuje. A že se nechá na podzim zavřít do blázince? Nechce se starat o děti, má z té zodpovědnosti hrůzu, tak ji hodí na babičku. Tohle se tady točí v různých obměnách a vůbec to není o chudince, která si neví rady. Vždy si najde nějakou oběť a přesvědčí ji ve svůj prospěch. U Mii se nepovedlo a taky uměla hrát na city

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 16:08)

To jsi ty Lallo?

asi ne (Po, 17. 8. 2020 - 16:08)

Taky jsi si všimla? Uvažuje jako Lalla.

ne (Po, 17. 8. 2020 - 16:08)

tohle Lalla nepsala :)

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Tak to já přestávám vařit, prát, uklízet a starat se o domácnost, protože si myslím, že to nemám v genech. Chvíli přemýšlej než něco zase napíšeš.

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Admine prosim blokněte tu osobu co sem dává ty nesmysli.

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

ty nesmysly

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 10:08)

Boďa P......

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

Má uzavřenej TL, ale pěknej mladej muž

Reklama

Přidat komentář